çok acil yardım istiyorum..

Sponsorlu Bağlantılar

hallil60

hallil60

Üye
    Konu Sahibi
çok acil yardım istiyorum..
Arkadaşlar.. Nokia 700 Fp2 Kullanıyorum.. telefonun usb girişi bozuk telefona flaş atamıyorum. noss_bar levent abininkini yapamıyorum.. nortonla yapmaya çalıştım yerleşik bileşen hatasından dolayı yapamadım ne yapabilirim ? teşekkür ederim.

hallil60

hallil60

Üye
    Konu Sahibi
Hocam sen olayı çözemedin bn c/sys ye girmek için hack istiyorum yerleşik bileşende oradan hallediliyor ah olsa henüz yardım eden yok bklyrm bakalım nolacak sonumuz :)

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Sorun çözüldü mü?

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Aslında usb girişinin hack ile alakası yok :hmmm

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Bilgisayara bağlamssı gerekli tek çözüm yolu servis
:nono: Evet USB sorunu için servis gerekir ama hack işlemi için USB gerkmez. USB' yi sadece hack dosyalarını atmak için kullanıyoruz. Telefondan indirsek de yapabiliriz yani. :oke:

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Arkadaş soruyu çok karmaşık sormuş.Tüm bu karmaşa onun yüzünden :ehe
Flash tan Norton a hack a atlamış usb de işe girince biz iyice karıştık burda :kop:

hallil60

hallil60

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar siz yanlış anladınız nos barr ın hack için usb şart nortonlada kısa yol oldğu için yapamıyorum yapacak arkadaşlar usb olmadan yapsn

muhammed4949

muhammed4949

Üye
Arkadaşlar siz yanlış anladınız nos barr ın hack için usb şart nortonlada kısa yol oldğu için yapamıyorum yapacak arkadaşlar usb olmadan yapsn
ben de hep onu diyorum ya fp2 için hack yapmanın tekyolu usb kablosuyla pcye beğlamak servise götürmen lazım :oke:
Arkadaş soruyu çok karmaşık sormuş.Tüm bu karmaşa onun yüzünden :ehe
Flash tan Norton a hack a atlamış usb de işe girince biz iyice karıştık burda :kop:
hack için usb kablosu lazım neyi anlamadınız

Symbianizer

Symbianizer

Üye
FP 2 de ne zorlu sistem yav :hmmm
Arayüzünü Refresh e portlasam başka bişey istemiyodum :ehe

muhammed4949

muhammed4949

Üye
FP 2 de ne zorlu sistem yav :hmmm
Arayüzünü Refresh e portlasam başka bişey istemiyodum :ehe
sebebi de nokia norton falan onlardan bi dosyayı yerleşik bileşen yaptı o yüzden yüklemek için dosyaları gerekli yerlere atıyoruz :oke:

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Senin telefon N8 değil mi abi :hmmm
:)

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
Symbianizer

Symbianizer

Üye
Yeni sürüm mü :hmmm
:koş: nerde o