Çok Acil Bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
f4r2an

f4r2an

Üye
    Konu Sahibi
Çok Acil Bakarmısınız
İphone 2G Kullanıcısıyım Fakat Tüm Verileri Sil Dedim Bende Oyun lar Fln Sandım Sonra 2 Saat Surecek Diyordu 30 Dk Geçti Sarjı Bitti Açılmıyor Apple Logosu Çıkıyor Sonra Tekrar Kapanıyor İtunes Algılamıyor Yardım Edermisiniz Lütfen :vur:angry::allalla::off:

anti serseri

Üye
itunes dan yazılımı tekrar yükleyebilirsin.

kerata seni

kerata seni

Üye
dosttum aslında bir pda kullanıcısıyım bende yeni iphone4 aldım onun için kesin bir şey diyemem,fakat pda larda bu durumlarda tuş kombinasyonu yaparak hard reset atılıyor bunu bir araştır derim.belki iphonelerdede böyle birşey vardır .

f4r2an

f4r2an

Üye
    Konu Sahibi
Fakat İtunese Baglanmıyor Ayrıca Açma Kapama Ses Tuşları Çalısmıyor Sarja Koyunca Oto Açılıyor :) xD

kerata seni

kerata seni

Üye
şarjdayken açma-kapama tuşuna ve home tuşuna birlikte 8-10 saniye basılı tut kendiliğinden kapanacaktır daha sonra aç bakalım oluyormu.bu şekilde reset atılıyormuş

f4r2an

f4r2an

Üye
    Konu Sahibi
Tamam hemen deniyorum

f4r2an

f4r2an

Üye
    Konu Sahibi
+++++++++ sagolda :D tam yapamadım

bejum3

bejum3

Üye
kardes tlf jailbreakli ise yeniden software yuklemen lazim hic bir sekilde acilmaz apple logosu hep kalir 10 sn home tusu ile power tusuna bas sonra power tusunu birak 15 sn yakin home tusuna basmaya devam et yanliz bu islemi yaparken kablo takili olsun. itunes tlf gordukten sonra shift+restore bas hangi surumdeysen o surumu yukle. birde bu sekilde dene
kolay gelsin

f4r2an

f4r2an

Üye
    Konu Sahibi
Sağol yaptımda açma kapama ses tuşları çalısmıyor jb yapmaya çalısıyorum artık nasıl yapcaksam yapıcam işallah :D

--------------- Ekleme ---------------

$$$$+++++4

beyazkartal

Üye
kardeş istersen sana nasıl jailbreak yapacagını anlatabilirim dahada olmadı ben yaparım senin jailbreak ini cünkü su anda bende yapıyorum arkilerin iphone lerini ücret talep etmem teşekkür yeterli

f4r2an

f4r2an

Üye
    Konu Sahibi
Servise gönderdim yapmıslarmı ne :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt