Çocukluğumuzun Çizgi Filmleri (2000'ler)

Sponsorlu Bağlantılar

doctorrr

doctorrr

Üye
afacan çocuk dennis vardı aynı ben ya kerata

DOKTOR 7

DOKTOR 7

Üye
yu gi oh vardı süperdi ya

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Yazıldı mı bilmiyorum ama ben yazayım 1-2 tane.Pokemon,Digimon,Yugioh,Beyblade vs bunlar benim severek izlediğim animelerden.

doctorrr

doctorrr

Üye
Beyblade'in hastasıydım ya :D Çok iyi hatırlıyorum cool takılan bi' eleman vardı orda Kai, çok hoşuma giderdi :D Genellikle Japon çizgilerinde karakterler şu şekilde; ana karakter genellikle deli deli olur. Bi' cool, bi' zeki, bi' saf, bi' de bayan olur. :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Beyblade'in hastasıydım ya :D Çok iyi hatırlıyorum cool takılan bi' eleman vardı orda Kai, çok hoşuma giderdi :D Genellikle Japon çizgilerinde karakterler şu şekilde; ana karakter genellikle deli deli olur. Bi' cool, bi' zeki, bi' saf, bi' de bayan olur. :D

aynen. Deli gibi izlerdim :D

CABBAR

CABBAR

Üye

Severdim Ama pokemon Daha bi güzeldi :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
neredeyse hepsini biliyorum te defalarca izledim.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Kızıl Baron u izledikçe hendi kendime "ruhani güç" toplamaya çalışırdım :ehe

Slam Dunk - Hanamichi Sakuragi favorimdi :) Show Tv de ismi Basketbol Aşkı diye çıkıyordu sanırım. Lise zamanlarımda öğlen eve gelir onu izlerdim her gün :)))

Downey

Downey

Üye
bunları izlemek için sabah erkenden kalkardık ne günlerdi be :)

x1osman1x

Üye
red kit

ufuk1306

Üye
NeReDeYSe HePSiNi iZLeDiM BuNLaRı iNDiRMeK iÇiN LiNK BuLaBiLiRSeNiZ PaYLaŞıN :)

Heroata

Heroata

Üye
Emegine saglik... bazilarini hatta yarisini ben de izledim iyi ugrasmssn +1

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Benim 3 Favorim Vardı
1. Atom Karınca
2. Kaptan Mağra Adamı
3. Power Pub Girls

murat.122a

murat.122a

Üye
1 pempe panter
2 redkit
3 şirinler

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
pokemonu ne izlerdim

drasielll

Üye
şimdiki beyblade çizgi filmleri ve beybladeleri hiç güzel değil neymiş metal fusion 2000 yılındaki beyblade g-force süperdi ( takao-kai-rei-max )

Cazdik

Cazdik

Üye
Ck dogru diyosun kardesim ne günlerdi hepsini hatırlardmda su Digımon u unutmustm gercekten ck saol ne izlerdm be poffama yugioh unumusun hatrlatm :)

virus19

virus19

Üye
Herkül vardı bi zamanlar internette aradım taradım bulamadım :D bulabilen olursa paylaşabilir mi :) şuydu:[video=youtube;-bIxjVPnoAk]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-bIxjVPnoAk[/video]

'Enver'

'Enver'

Üye
    Konu Sahibi
Herkül vardı bi zamanlar internette aradım taradım bulamadım :D bulabilen olursa paylaşabilir mi :) şuydu:[video=youtube;-bIxjVPnoAk]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-bIxjVPnoAk[/video]
Herkül'ü biliyorum, sevmediğim için eklemedim. Acayip tuhaf tipler vardı. At adam, şeytan, tanrılar falan ne yalan söyleyeyim korkardım :D

• Beğen
Tepkiler: virus19
MRat.YGin

MRat.YGin

Üye
emeğine sağlık keşke hep çocuk kalsaymışız :)

Üst Alt