Cocuk oyunlari - Hayvan Oyunları


snezana

Üye
Cocuk oyunlari - Hayvan Oyunları - iyi için konu Hayvan Oyunları.

1. Konuşan Kedi - Konuşan Kedi sonunda geldi! Hayvan oyunlarındaki maceralarında kırmızı kediye katılın ve onunla giysi giydirme oyunları oynayın. Ücretsiz oyunu, Android cihazınıza hemen indirin!Ücretsiz Indir - Google Play:

Konuşan Kedi - Google Play'de Android Uygulamaları


2. Konuşan Köpek - Konuşan Köpek, ücretsiz indirilen bir diğer eğlenceli giysi giydirme ve konuşma oyunudur. Başka konuşan arkadaşa ihtiyacınız yok mu? Bir daha düşünün, çünkü konuşan komik köpek Max, bakmak isteyeceğiniz bir köpek yavrusu olacak.Ücretsiz Indir - Google Play:

Konuşan Köpek - Google Play'de Android Uygulamaları

3. Konuşan Bebek Ayı - Konuşan Bebek Ayı, sizi komik oyuncak ayı ile Android telefonunuzda bir maceraya çıkarıyor. Bu ücretsiz yeni oyunu indirin ve ayıyla beraber giysi giydirme oyunlarını oynayın!Ücretsiz Indir - Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.talkingbear.funtalkingapps&hl=tr


4. Konuşan Maymun - Konuşan Maymun elinizden bırakamayacağınız çocuklar için eğlenceli hayvan oyunlarından biridir. Eğlenceli maymun ile mini oyunlar oynayın ve en iyi arkadaşınız olacak. Ücretsiz maymun oyunu hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!
Ücretsiz Indir - Google Play:

Konuşan Maymun - Google Play'de Android UygulamalarıEğer Konuşan Maymun sevdim, o zaman kesinlikle yeni oyunu seveceksiniz Domuz: Hayvan Çocuk Oyunları!

Kumbara oynamayı seviyor yana, biz gibi oyunda bazı mini oyunlar, dahil ettik Piggy Jump, Pig vs Monkey, Spider Pig...

Domuz: Hayvan Çocuk Oyunları tüm Android cihazlar için Google Play indirebilir: Domuz: Hayvan Çocuk Oyunları - Google Play'de Android Uygulamaları


Noel Babadan mektuplar Yazma eğlenceli, ama Noel Baba konuşuyor çok daha iyidir. Konuşan Noel Baba indirin ve Yılbaşı şarkıları dinle, Noel Baba konuşma, gün boyu komik yılbaşı oyunları oynayabilirsiniz!

Konuşan Noel Baba indir bedava: Konuşan Noel Baba - Google Play'de Android UygulamalarıKonuşan Noel Baba indir bedava: Konuşan Noel Baba - Google Play'de Android Uygulamaları
 
  • Beğen
Tepkiler: Mehmet
03-ŞAHİN

03-ŞAHİN

Üye
sağolasın
 

snezana

Üye

snezana

Üye
Konuşan papağan, konuşan kedi veya konuşan köpek hepsi ilginç ama konuşan panda tamamen farklı bir şey. Adı MO olan bu bebek panda oyunu konuşan hayvanlar ve hayvan oyunları daha iyi yapıyor.

Konuşan Panda: Hayvan Oyunları şimdi indirç: My Talking Panda - Virtual Pet - Peaksel D.O.O. Nis

 
  • Beğen
Tepkiler: Mehmet
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler bikaçını indireyim çocuk modunda oynasın çocuklar
 
  • Beğen
Tepkiler: snezana

snezana

Üye
Bu konuşan köpek sanal hayvan ile yaşadığınız karmaşaları ve gece inlemelerini unutabilirsiniz. Benim Konuşan Köpek Leydi indirerek, Leydi adında bir sevimli yavru köpek ile konuşan köpek oyunları oynamak mümkün olacak. Bu sanal hayvan oyunları ve konuşan hayvanlar zekâ ve eğlenceyi birleştirerir ve çocuk hayvan oyunlar tüm yaş çocuklar için uygundur (enne babalar da bayılacak bu oyunlara!)

Indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mytalkingladydog.virtualpet
 

snezana

Üye
Bu sanal hayvan yeni 2d oyunlardan dır ve çocuklar için diş oyunları denince bu sevimli küçük diş harika bir oyundur! Bu sanal hayvan oyunları sayesinde, çocuğunuzun diş sağlığı ve önemini öğrenecek. Sanal hayvan Dee hakkında en iyi şey, oyunlar aracılığıyla çocuklara diş bakımı önemini öğretecek olmasıdır.Benim Sanal Diş: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mytooth.virtualpet
 

snezana

Üye
Sanal Hayvan Bakma Oyunları sayesinde yeni arkadaşınız Bobbie ile tanışın! Herkes evcil hayvan oyunları gibi mobil oyunlardan ve 3 yaş oyunlarından haberdar. Mesela benim konuşan köpek veya konuşan kedi bu evcil hayvan oyunları arasındadır. Ama bu mobil oyun diğer konuşan hayvanlar oyunlarından çok farklı! Bu Sanal Hayvan Bakma Oyunları içinde evcil hayvan salonu, mini oyunlar, boyama kitapları ve daha birçok ilginç şey var. Yeni, sevimli evcil hayvanınızla hemen tanışın!

Google Play'den indir: Sanal Hayvan Bakma Oyunları - Google Play'de Android Uygulamaları

 

snezana

Üye
Merhaba! Artık konuşan hayvanlar arasında konuşan kediler gibi yeni bir arkadaşınız var. Maşa - Benim Konuşan Köpek yeni evcil hayvan oyunları ve sanal hayvan bakma oyunları arasında ön plana çıkıyor. Bu güzel konuşan kopek oyunu sayesinde bugüne kadar köpek bakma oyunları içinde görmediğiniz farklı oyunlar oynayabileceksiniz.

Maşa - Benim Konuşan Köpek: Maşa - Benim Konuşan Köpek - Google Play'de Android Uygulamaları


 

snezana

Üye
Beyaz, pofuduk ve çok sevimli bir evcil hayvan! Konuşan Kedi Oscar kalbinizi kazanacak yeni bir konuşan kedi oyunu! Sticker albümü, mini oyunlar, giysi giydirme oyunları, evcil hayvanlar, kedi boyama sayfaları, hayvan bakma oyunları ve bu konuşan kedi ile eğlenceli birçok özellik!

Konuşan Kedi Oscar: Konuşan Kedi Oscar - Google Play'de Android Uygulamaları


 

snezana

Üye
Konuşan Kedi Kimmy: Evcil Hayvan Oyunları diğer sanal hayvan oyunlar içerisinden kendini tamamen ayırmış olan çok özel bir konuşan kedi oyunu. Konuşan hayvanlar arasından konuşan kedi Kimmy ile süperstar dünyasını keşfet ve şöhret basamaklarını birer birer tırman! Bırak ‘benim konuşan kedi’ dediğin hayvanın dergi kapaklarında boy göstersin!

Konuşan Kedi Kimmy: Evcil Hayvan Oyunları: Konuşan Kedi Kimmy: Evcil Hayvan Oyunları - Google Play'de Android Uygulamaları

 

snezana

Üye
Kedi Oscar ve Emma ailelerine küçük konuşan kediler katılacağı için çok mutlular. Yeni doğan kediciklerle ile hayvan oyunları dünyası tamamen yeni bir seviyeye erişti. Hamile Konuşan Kedi Emma ‘ya hamileliği sırasında eşlik et, onu doktora götür, hediyeleri topla ve sanal hayvan Emma’yı anne olmaya hazırla! Hamile Konuşan Kedi Emma şimdi indir, konuşan hayvan oyunları ile eğlen, Emma ve Oscar’a yardım et, onların iyi bir anne ve baba olmalarında seninde katkın bulusun!

Hamile Konuşan Kedi Emma: Hamile Konuşan Kedi Emma - Google Play'de Android Uygulamaları

 
Üst Alt