cocacoladan açıklama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bilal72

bilal72

Üye
Kardeşim ben ziraat mühendisiyim öyle genetikle oynama falan yok hibrid tohum herkes üretebilir tr yıllardır sömürüldüğü için ne yazık ki özelliklere hibrid tohumculuk konusunda da geride kaldı inşaallah önümüzdeki yıllarda bu da aşılacak.

Senin dediğine geleceksek git piyasaya bak taa güney kore den hibrid tohum geliyor.

• Beğen
Tepkiler: ByKatre, mehsevim ve B.A.R.O.N

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sadece şunu gördüm bombaların üzerinde COCA COLA COMPANY yazıyormuş resimlerde görmüştüm.

• Beğen
Tepkiler: bilal72
messevim

messevim

Üye
Ülkede ki kola sayısı ortada. Her marketin bakkalın kasasında yüzlercesi var. Bir daha getirene kadar....
Her neyse hadi diyelim ki ben bir mallık edip araştırma zahmetine girmiyorum siz bana sunun bakalım şu araştırdığınız şeyleri.
İşte bizde bundan bahsediyoruz. Marketlerin çoğu bu boykotu yaparsa gerisini siz düşünün. İbrahim (a.s)in ateşine su götüren karınca misali. Een azından saflarımızı belli edelim.

0MG90

0MG90

Üye
Kafayı yemişsiniz cidden yazık

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
enterneoll

enterneoll

Üye
arkadaşlar tekirdağ valisi gibi yapın fanta için :D hahaha ya ger aklıma geldiğinde gülüyorum

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Kendi ülkemizin ekonomisini batırmak mı ? Ne alaka ? Cocacola %100 Türk malı olsaydı dediğin şey doğru olabilirdi. Türkiye sadece bir ithalatçı firma konumunda, biz ürünü Türkiyeden almayıp boykot ettiğimiz takdirde artık ithalatçı firmalar cocacolaya rağbet göstermeyecekler ve ülkemize ithal etmeyecekler. Tüketiciler (benim gibi) yerli kola ürünlerine yönelecekler. Böylelikle Türkiyenin ekonomisi bozulmak yerine, bir nebze daha nefes alacaktır. ( 1 yıldır Cola Turka ve Bim in ürünü olan LE colayı içmekteyim )

Alanların çoğunlukta olduğunu hatırlatayım. Bu urun alınıp Türkiye sınırlarına girdiğinde alınmazsa ülkenin ekonomisine zarar verilir. Bir muhasebecinin kardeşi olarak soyluyorum bunları.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Alanların çoğunlukta olduğunu hatırlatayım. Bu urun alınıp Türkiye sınırlarına girdiğinde alınmazsa ülkenin ekonomisine zarar verilir. Bir muhasebecinin kardeşi olarak soyluyorum bunları.
haklısın aynı şekilde içki ve sigaralar da dahil keşke zam yapılsa 2.5 litre 5 lira olsa

messevim

messevim

Üye
Yukarıda paylaştığım fotoğrafa tekrar bakmanızı öneririm. Cocacola şu an Türkiyede zarar da. Zarar yaptığı bir yere de ürün ithal etmek istemez.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Yukarıda paylaştığım fotoğrafa tekrar bakmanızı öneririm. Cocacola şu an Türkiyede zarar da. Zarar yaptığı bir yere de ürün ithal etmek istemez.

Şunu söyleyeyim. Yıllar once yaptığımız şeyleri tekrar yapıyoruz. Uydurma şeylere kulak asıp kendi ekonomimizi mahvedeceğiz. CocaCola tamamen Amerika urunu ve israille alakası yok. Nokia'ya bile israil dendi. Finlandiya çıkışlı olan nokia'ya Israil dendi. Uydurma şeyler yani.

bilal72

bilal72

Üye
pekiya merakımdan soruyorum cocacolanın israil ordusuna destek olduğunu nerden çıkardınız % kaç ı israil in sonuçta cocacolada türk hisseside var filistinde satış yaptına göre filistin hisseside vardır
bu adrese bi göz at kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Şunu söyleyeyim. Yıllar once yaptığımız şeyleri tekrar yapıyoruz. Uydurma şeylere kulak asıp kendi ekonomimizi mahvedeceğiz. CocaCola tamamen Amerika urunu ve israille alakası yok. Nokia'ya bile israil dendi. Finlandiya çıkışlı olan nokia'ya Israil dendi. Uydurma şeyler yani.
amerika sözde savunma bütçesi olarak israile 620 milyon verdi değil mi hepiniz biliyorsunuz

• Beğen
Tepkiler: ByKatre ve bilal72
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
İşte bizde bundan bahsediyoruz. Marketlerin çoğu bu boykotu yaparsa gerisini siz düşünün. İbrahim (a.s)in ateşine su götüren karınca misali. Een azından saflarımızı belli edelim.

Saflarımızı belli edelim derken ? Ağır konuşuyosun. Biz Coca Cola içiyoruz diye israilin tarafını mı tutmuş oluyoruz.. Ayrıca ettiğiniz boykotlara karşı o açıklama yapılmadı, siteye girip soru soranlar var. Aşırı israil konusunda soru sorulması nedeniyle o açıklama yapıldı. Diyelim ki biz coca cola içmeyi kestik ülke ithal etmiyor falan, sadece bizim ülke mi ithal ediyor coca colayı ? 250ye yakın ülkede faaliyeti var. en az 150 tanesi hiç tınlamaz israilmiş falanmış filanmış.. Ayrıca en büyük geliride ABD'den alıyor. ABD'nin yanında bizim ithal etmeyi bırakıp bırakmadığımız hiç etkilemez israili. Kaldı ki zaten tekrar söyliyim bencede uydurma şeyler bunlar. Site kendisi söylüyor zaten israile katkımız yoktur diye. 10 tane sitede araştırma yapıyosunuz , 5i israilin malı diyor 5i israilin malı değildir diyor sizde işinize geleni kabul ediyosunuz..

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Saflarımızı belli edelim derken ? Ağır konuşuyosun. Biz Coca Cola içiyoruz diye israilin tarafını mı tutmuş oluyoruz.. Ayrıca ettiğiniz boykotlara karşı o açıklama yapılmadı, siteye girip soru soranlar var. Aşırı israil konusunda soru sorulması nedeniyle o açıklama yapıldı. Diyelim ki biz coca cola içmeyi kestik ülke ithal etmiyor falan, sadece bizim ülke mi ithal ediyor coca colayı ? 250ye yakın ülkede faaliyeti var. en az 150 tanesi hiç tınlamaz israilmiş falanmış filanmış.. Ayrıca en büyük geliride ABD'den alıyor. ABD'nin yanında bizim ithal etmeyi bırakıp bırakmadığımız hiç etkilemez israili. Kaldı ki zaten tekrar söyliyim bencede uydurma şeyler bunlar. Site kendisi söylüyor zaten israile katkımız yoktur diye. 10 tane sitede araştırma yapıyosunuz , 5i israilin malı diyor 5i israilin malı değildir diyor sizde işinize geleni kabul ediyosunuz..
arabistanda su niyetine içiyorlar

bilal72

bilal72

Üye
Kardeşim yok Finlandiya şirketi diyorsunuz yok amerika şirketi diyorsunuz,
kardeşim anlamıyorsun galiba bi ülkede bi marka üretimi yapılıyor diye o marka o ülkeye mi ait? Israilli Siyonist teröristler onu satın alamaz mı?

messevim

messevim

Üye
Evet sen cocacola iiçiyorsun diye israilin yaptığı zulümleri destekliyorsun demektir.

• Beğen
Tepkiler: ByKatre, bilal72 ve B.A.R.O.N
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...