Coca Cola Gerçekten İsrail Malı mı?İspat edebilen buyursun...

Sponsorlu Bağlantılar

kol@j

kol@j

Üye
"en iyi komplo ıspatlanamayan komplodur."

mell gibson

komplo teorisi filminden...

• Beğen
Tepkiler: burak9400

ali601

ali601

Üye
Bondroll numaralarına bakın o malların netten de israil bandrol numaralarını bulun bakaım abartı kadar var mı yok mu musluman kanı diolar adamlar coca cola ya bizim yarım akıllılarda hala içior malsef yazık gerçekten hemde çok yazıkçççç:off:

Dafny

Dafny

Üye
vlla tadı gzl olduktan snra .. :ehe

Mert

Mert

Üye
Bitmedi mi bu cola nın tartışmaları :s

Tamam ben üretiyorum bodrum katında

• Beğen
Tepkiler: burak9400

delimakina

Üye
ülke boykot etmemiş market bakkal restoranlar boykot etmemiş bende etmesem olur herhalde? olur mu?

hknms

Üye
co1ay arkadşım hakkaten bnmde biraz bilgim var sana katılıorum

mangdaşire

mangdaşire

Üye
şöyle bir durum var:
benim bir hocamın kocası amerikan üssünde çalışıyormuş,kocası kola almaya gidiyor alıyor ve geliyor.bizim hoca amerikanların kolasının yabancı marka oldugunu fark ediyor ve kocasına neden farklı oldugunu soruyor.kocası,"onlar amerikan pazarından alıyor demiş.(amerikan pazarı=izmir/alsancak ta olan yabancı askerlerin alışveriş ettigi yer)şimdi sizce yabancıların farklı pazardan aldıgı,10 gün içinde diş bekletince dişi çürüten kolayı nasıl övebiliriz?

enes69854

Üye
CoCo-Cola Yı Tersinden Okuyun Orda Arapça Muhammed YOK Mekke yok demek değildir

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Coca Cola'nın ana fabrikası Amerika'nın Atlanta şehrinde bulunuyor. Buna bağlı olarak da Georgia eyaletinde Company fabrikası bulunuyor. The Coca Cola Company olan tüm ürünler Coca Cola'ya aittir. Özütünü ise Colombia veya Meksika ormanların da bulunan Kaktüs üstündeki böcekten alıyor. Yani Coca Cola'nın özütü, böceğin ezilmesinden çıkan sıvı oluyor. Fakat bu böcek zararlı değildir. Reçel yapımında da kullanılıyor. Bunu Meksika da şahsen araştırdım.

Ayrıca İsrail ile bir ilişkisi yoktur.

Misafir - 925309

siz kolayı boykot için mi bırakıyorsunuz salığa zararlı kardeşim alın size bilimsel olmayan insancıl bir açıklama salığa zararı nedeniyle bıraktım colayı 10 yıldır içmiyordum bir zaman sonra bir içiyim deim midemi rahatsız etti bu kola asidinin ne yaptığını hiç mi görmediniz metal teflon tavaya koy bir kaç gün sonra teflonun çözündüğünü görürsün midenizi inceltiyor gazlı içeceklerde bu etkiyi yapıyor dişleri kısa zamanda çürütüyor gazoz vb içmiyorum şekerli de şeker hastası yapar inanmassan örnekleri vardır her sülalede 100 kişiden birinde şeker hastası mutlaka çıkar...

• Beğen
Tepkiler: Baydırman