Coca Cola Gerçekten İsrail Malı mı?İspat edebilen buyursun...

Sponsorlu Bağlantılar

arslansem

arslansem

Üye
En iyisi hiç kola içmemek ama onu da yapamam sanırım :hmmm

Salih™

Salih™

Üye
729 barkodlu mallar israilin 729 nolu maları almayın alırsanız:ağlarım:

erdem3113

erdem3113

Üye
pff kutunun üstündeki yazıyı ters çevir ve sonunndan oku ayapca Muhammed yok mekke yok yazısı ortaya çıkıor sahibi yahudi israil ve amerikada içilmesi yasak çünkü nasıl yapıldığını gördüm 5 yıldır kola içmiorum yahudilerin hepsi cehennemin dibinde yanıcak

özgür41

özgür41

Üye
Coca-Cola, Amerika Birleşik Devletleri kökenli, karamelize şekerle tatlandırılmış,alkolsüz içecek markası. Coca-Cola ve çeşitli alkolsüz içecek markalarının sahibi, merkezi ABD'nin Georgia Eyaleti'nde, Atlanta şehrinde bulunan çok uluslu şirkey The Coca-Cola Company'dir. 1886'da kurulan şirketin hisseleri, New York Borsası'nda KO kısaltması ile işlem görür.

Buda Kanıtı :

MaViAyy

MaViAyy

Üye
Sanırım Bukadar İsrail'linin İçerisinde Türk İremler Azınlıkta..

İnanmayanlar Et Parçasını Ve Diş Kırığını 10 Gün Boyunca Kola Bardağının İçerisinde Saklasınlar..

Yerli Meşrubatlar; %100 Kar Türkiye Hazinesi Ne Yazılırken.
yabancı meşrubatlar; coca cola %50 Kar İsrail Haznesine Girer.

MaViAyy.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Sanırım Bukadar İsrail'linin İçerisinde Türk İremler Azınlıkta..

İnanmayanlar Et Parçasını Ve Diş Kırığını 10 Gün Boyunca Kola Bardağının İçerisinde Saklasınlar..

Yerli Meşrubatlar; %100 Kar Türkiye Hazinesi Ne Yazılırken.
yabancı meşrubatlar; coca cola %50 Kar İsrail Haznesine Girer.

MaViAyy.

Et parçasını kolanın içinde 10 gün bırakınca ne oluyor, diğer kolalarda da bu geçerli mi ?

Kaptan

Kaptan

Üye
Et parçasını kolanın içinde 10 gün bırakınca ne oluyor, diğer kolalarda da bu geçerli mi ?

Bütün asitli şeylerde geçerli. Mantık olarak düşün. bi eti asitin içine atarsan ne olur ? belli bir süre sonra erir. Ama bu vücutta zararsız anlamına gelmez. Genellikle sorunu ağız bölgesinde dişlere yaşatır. Diş minesine zarar verir. Midede bi sorun olmaz. Çünkü midedeki asit koladaki asidin kimbilir kaç katıdır :ehe Bunun üstüne 1L kola içilir :oke:

kol@j

kol@j

Üye
1 barkodu lüxemburg numaralı
2. israil destek aldığı şirketleri direk kendi üzerinden tescil ettirmez...
3. israil'e destek verenlerin görüntüsü sadece yahudi değildir...

--------------- Ekleme ---------------

evet ya çoğu malı israil malı olarak gösteriyorlar.abarttılar bence

lc waikiki de tepki gösterdi
meğersem Türk malıymış

Unstable01

Unstable01

Üye
amerikan malı die biliorum...

kol@j

kol@j

Üye
araştırmak lazım
Alagida dondurma da galiba Türk
Al-gıda gibi geliyor bana

ptt001

Üye
Bu tartışmalar başladığında Cola Turka yeni çıkmıştı.Benim ters okunuşu tartışması ile karşılaşmam biraz acayip oldu.Bir kırtasiyeye girdim, elimde Coca Cola var.Kırtasiyeci bana hemen elindeki kağıdı gösterdi.Kağıtta Coca Cola'nın tersten okunuşu Arapça anlamı felan bieşeyler yazıyordu.Adama da e-maille göndermişler.Kağıdın en altında ise (Coca Cola'yı kötülemesine rağmen) ''Ne Coca Cola ne de Pepsi almayın Cola Turka alın yazıyordu.Hadi Coca Cola neyse Pepsi'yi neden oraya koymuşlar.Cola Turka Ülker'in diyebilirsiniz ancak kimse göründüğü kadar saf ve temiz değildir.Coca Cola için dini kullanıyor dediniz ama Cola Turka'nın da yaptığı aynı şey.Bu tür oyunlara gelen bir sürü insan var.Benim çevremde bu oyuna kimse gelmedi.(Kendini birşey sananlar hariç ve havalı(olduğunu sanan) kişiler hariç).Cola Turka'ya gelince 3 aydır dolapta bir tane var evde ne kimse içebiliyor ne de atabiliyor.Tadı iğrenç ötesi.Ayrıca youtube de bu yorumu yapınca bir kişi bana cehennemdeki yerin hayırlı olsun demişti.Ben de şu cevabı verdim''Ne günahımı gördün.Ticari bir şey bu sonuçta.Ticarette haram değil, adam kola satıyor ben de alıyorum.Demiyorum ki kardeş ben kola içmiycem ama sana ömrüm boyunca içeceğim kadar kolanın parasını veriyim.Ben burda firmanın ürettiği malı alıyorum ve tüketiyorum.Bunun için kimse diyemezki ''günahtır, filistinde binlerce insana senin paranla hapis hayatı yaşatıyorlar.Arapların iki yakasının bir araya gelememsinin sebebi sizce ne?Kendinize bir sorun ne zamandan beri bu durumdalar.Ben söyliyim ''Osmanlı'yı sırtından vurdukları zamandan beri.İngilizlerin üç kuruş parasına kanan biz değildik Araplar dı.Ben israili savunmuyorum.Filistin'de yaptıklarını kınıyorum.Bütün bunların olmasında İsrail kadar Filistinin de suçu var.UNUTMAYIN TÜRK'ÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR!Şimdi ortadoğuyu düşüneceğimize Diğer Türk devletleriyle ilişki içinde olalıyız.Onlara yardım etmeliyiz.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
herkes bırsey dıyor..üzerindekı barkotlar tam olarak ıfade etse anlasılırdı ama israil mallırının bile üzerınde tarım köy işlerı bakanlıgı üretım izni var..israil,amerıka yada baska bır ülkenın ,nerenın malı olursa olsun cogu Türkiyede satısı oldugu ıcın türkiyenın ıznı barkot numarası var..sonra elden edılen kar malın sahıbı oldugu ülkeye gönderılıyor..

kol@j

kol@j

Üye
pepsi kola da amerika malı ama 869 Türkiye kodlu
cocacola luxemburg kodlu...

israil destek gördüğü veya israile destek verecek olan adam israil kodu mu kullanır sizce
;)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
pepsi kola da amerika malı ama 869 Türkiye kodlu
cocacola luxemburg kodlu...

israil destek gördüğü veya israile destek verecek olan adam israil kodu mu kullanır sizce
;)
niye kullansın ki tüketıcıyı niye bilgilendırsın ki ,satılsın ki her satısta bir bombada biz alalım müslüman kardeslerımızı vurmak ıcın

kol@j

kol@j

Üye
Algida da unilever' in, yani yahudi ...

savunuyor gibi olmayayım da diğerlerine göre kaliteli mal çıkarıyor...
Türk firmalarında kalitesini yükseltmesi lazım...
yükselmesi içinde önce Türk firmalarını tercih etmek lazım...

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
Türkiye ucak yapmıs insan olmadan ucup calısan yönlendırıyorlar sadece..kafa calsyorda calısanların hepsı yurtdısında ..adamlara ımkan vermezlerse öyle olur..bende cekıp giderdim yani

kol@j

kol@j

Üye
çığır kapılarının menteşeleri paslıdır herzaman.
zor açılırlar...
memlekette imkan verilmiyor diye birşey yok...
nereye gidersen git...
yeni birşey ortaya koymak istediğin zaman önce engellerle karşılaşırsın...
bilimsel, teknolojik, hukuki, politik ve kişisel yobazlıklar yüzünden...

imkansızlıklar zorlandıktan sonra imkanlara kavuşuruz...