CNR Türk City 3D By CNR Mobile

Sponsorlu Bağlantılar

thecentilmen

thecentilmen

Üye
çok şahane bir oyuna benziyor hem eline hemde klavyene sağlık

Adilx05

Adilx05

Üye
Güzel Bi Oyuna Benziyo.....

ByAbsn

ByAbsn

Üye
süper oyuna benziyo eline sağlık

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler

kral25

Üye
allah razı olsun

donex92

donex92

Üye
Dostlar biri yardım edebilir mi?
Oyunda evden çıktım ne yapacağımı bilmiyorum ya hiç bişey bulamadım :( harita falan da yok galiba tel e63 şimdiden teşekkürler..

CNR MOBILE

CNR MOBILE

Üye
    Konu Sahibi
Dostlar biri yardım edebilir mi?
Oyunda evden çıktım ne yapacağımı bilmiyorum ya hiç bişey bulamadım :( harita falan da yok galiba tel e63 şimdiden teşekkürler..

harita # tuşunda 3 renk anahtar var sarı mavi kırmızı bu 3 ünü bulucaksın ve kapısı kitli olan binaya giriceksin bir sonraki şehirin kapıları açılacak ve diğer şehirler ve görevlerde aynı şekilde...

donex92

donex92

Üye
harita # tuşunda 3 renk anahtar var sarı mavi kırmızı bu 3 ünü bulucaksın ve kapısı kitli olan binaya giriceksin bir sonraki şehirin kapıları açılacak ve diğer şehirler ve görevlerde aynı şekilde...

Tesekkurler bılgı ıcın ama # tusundan veya herhangı bır tustan harıta acamıyorum klavyelı tel. Oldugu ıcın mı acep

rapman

rapman

Üye
oyun gerçekten çok güzel.oyunu biraz oynadıktan sonra yorum yapmak istedim.oyunun beta sürümünde olduğunu biliyorum.fakat yine de bazı eksi yanlarını söyleme isteği duydum :
1.Karakterlerin 3D olmaması ve sürekli bize dönük olması
2.Arabaların çok büyük olması.
3.Arabayı sürerken tank gibi sağa sola dönmesi ve arabanın yukarı aşağı koşuyormuş gibi hareket etmesi
4.Araba sürerken karakterleri ( köpek vs ) ezememek.
5.Geri geri koşarken ki hızın ileriye koşarken ki hızla aynı olması
Bu oyunun tam sürümünde 1. eksi dışında diğerlerinin düzeltilmesi dileğiyle.başarılar...

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca Caner sokağa çıktım.ordaki işaretli arabayı aldım.haritayı açtım fakat ne yapacağımı anlamadım.yardım eder misin ne yapmam gerek ?

ya4kere

ya4kere

Üye
n73 de çalışıyor fakat silah hilesi yazıp silah değiştirince oyundan atıyor help!!!!

kanaryamustafa

kanaryamustafa

Üye
grafik mükemmel olmuş ses de harika ellerine sağlık 6120 dedenenemiştir tıkır tıkır çalışıyor ellerine sağlık

CNR MOBILE

CNR MOBILE

Üye
    Konu Sahibi
oyun gerçekten çok güzel.oyunu biraz oynadıktan sonra yorum yapmak istedim.oyunun beta sürümünde olduğunu biliyorum.fakat yine de bazı eksi yanlarını söyleme isteği duydum :
1.Karakterlerin 3D olmaması ve sürekli bize dönük olması
2.Arabaların çok büyük olması.
3.Arabayı sürerken tank gibi sağa sola dönmesi ve arabanın yukarı aşağı koşuyormuş gibi hareket etmesi
4.Araba sürerken karakterleri ( köpek vs ) ezememek.
5.Geri geri koşarken ki hızın ileriye koşarken ki hızla aynı olması
Bu oyunun tam sürümünde 1. eksi dışında diğerlerinin düzeltilmesi dileğiyle.başarılar...

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca Caner sokağa çıktım.ordaki işaretli arabayı aldım.haritayı açtım fakat ne yapacağımı anlamadım.yardım eder misin ne yapmam gerek ?

tüm görevlerin nasıl geçileceğini anlatıcam bugün arkadaşlar

jatvalca

jatvalca

Üye
süper oyun teşekkürler kardeşim

AKATLI

AKATLI

Üye
deneyelim bakalım

AKATLI

AKATLI

Üye