Motorola Atrix 4G Cm 10.1(android 4.2) For Atrix

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Gerekirse yap ben yapmiyodum

sempatikhukukcu

sempatikhukukcu

Üye
Ben bir kere şey görmüştün adan spny oyun kolunu atrixe baglıyordu pes oynuyordu nasıl yapabilirm bluetoothla mı oluyor bende var sony kol kablosuz ?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Bilemiyorum normal kol otg den çalışıyo

Fatic

Fatic

Üye
Bizle ayni cipset ve islemci kullaanan optimus 2x ve galaxy r 4.4 romlari var xdada bizde niye üzernde durulmuyor acaba?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Geliştirici yok

Fatic

Fatic

Üye
Krystian epinter felan yapamiyo mu yada cm ekibi galaxy r icin cm11 ckarms atrxe mi yapacak 2-3 kisi yok mu koca cmde

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Cm sadece kod verir herkes telefonuna göre portlar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Son kerneli kurmayın bugün yenisi gelecek

• Beğen
Tepkiler: frdgngr
Fatic

Fatic

Üye
Atrix icin kitkat kodu vermedi mi acaba son kernl dedgn 5 hafta onceki mi

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Yok o kaldırıldı

romans78

Üye
arkadaşalar atrixin dokunmatiği bozulunca garanti kapsamında tele service yoladım.parçanın olmadığı yerine moto g yolayabileceklerini söylediler.özeliklere bakınca sanki atrix daha iyi gibi.moto g kullanaların yorumları nasıl acaba?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Moto g daha iyi

dirimg

Üye
kiyas.la dan baktımda bariz olarak moto g daha iyi. bana sorulsa böyle bişey kabul ederdim.

124734

124734

Üye
arkadaşalar atrixin dokunmatiği bozulunca garanti kapsamında tele service yoladım.parçanın olmadığı yerine moto g yolayabileceklerini söylediler.özeliklere bakınca sanki atrix daha iyi gibi.moto g kullanaların yorumları nasıl acaba?
benim atrixin de dokunmatiğinde sorun vardı. Garanti kapsamında onarılsın diye teleservise verdim. Dün yedek parça bekleniyor diye mesaj attılar. Sizde süreç nasıl gelişmişti?

Fatic

Fatic

Üye
Beyler telegona 4.2.2 rom ve 4.0.4 atrics rom yükleyince dokunmatik çalışmıyor ama cm7 romlarında çalışıyor niye ki? :blink:

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Beyler telegona 4.2.2 rom ve 4.0.4 atrics rom yükleyince dokunmatik çalışmıyor ama cm7 romlarında çalışıyor niye ki? :blink:
çakma ekranda o sorun oluyor :)
benim atrixin de dokunmatiğinde sorun vardı. Garanti kapsamında onarılsın diye teleservise verdim. Dün yedek parça bekleniyor diye mesaj attılar. Sizde süreç nasıl gelişmişti?
aynısını eiler sonra parça yok değişelimmi diyolar

Fatic

Fatic

Üye
eee 4.2.2 kullanamayacakmıyım artık ?

Üst Alt