Cleaner 1.00 (harika bir proğram herkese tavsiye ederim)

Sponsorlu Bağlantılar

merdemyar

merdemyar

Üye
Güzel paylaşım teşekkürler :oke:

wolf78

wolf78

Üye
benim n79 da çalışmadı.

OğuzcanAbi

Üye
eyvalallah

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
konu yanlış yere açılmış 'python uygulamaları'na taşınmalı.python ile çalışıyor bu program...

omer854

Üye
phone :aha: telefon :oke:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
sağol

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Neyi temiz tutmaya yarıyor. Türkçe yazarsanız sunduğunuz şey herneyse daha faydalı olur. Aynı zamanda Moderatör arkadaşlarda artık bu tarz şeylere biraz daha özen gösterse de, Türkçemizi ayaklar altına almasak.
Ben de onu diyorum. Phone nedir arkadaş? Türkçemizden bu kadar mı nefret ediliyor. Nedir bu özentilik anlamış değilim! İşin garibi onca yönetici var, biri de şu ilk iletideki "phone" yazısını değiştirip "telefon" yapmıyor.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
paylaşım için tşkler ama yükledikten sonra tel açmıyor proğramı...n73 me(hackli)...fikriniz varsa paylaşın...

bu benim n73'te çalışmadı üzerine gelip aç diyorum açılmıyor bilginize.

nokia e 71 sorunsuz sekilde indirildi ama program açılmıyor

http://www.maxicep.com/s60-3rd-seri...pp-unsigned-moded-repacked-menpda-351309.html

teLefonunuzda mevcut oLması gerekmektedir .. yukarıdaki Linkten temin edebiLirsiniz

olivetti

olivetti

Üye
phyton yüklemek lazım

hipocampus_ist

Üye
python nedir nerden indirebiliriz?

Adilx05

Adilx05

Üye
sağol...

emrah0020

emrah0020

Üye
tesekkürler

AKATLI

AKATLI

Üye
Yüklenen uygulamalar firmware yükseltme işlemleri gibi adımlardan kaynaklanan sebeplerle Symbian'ların C: sürücüsü olarak geçen telefon hafızası dolabilir. Bu gibi durumlarda sistemin stabilitesine zarar vermeyen gereksiz dosyalar silinebilir. eCleaner sizin yerinize bu dosyaları silerek hem cihaz belleğinde yer açılmasını sağlıyor hem de bir parça hızlanmaya olanak tanıyor.

Uygulama oldukça geniş özelliklerle donatılmış. Advanced ve normal olmak üzere iki farklı seçenek sunan yazılım; advanced seçeneği ile silinmesini istediğiniz klasörleri belirleyebilmenizi de sağlıyor. Start Clean Up seçeneği ile otomatik olarak temizleğe başlayan uygulama 16GB boyutundaki hafıza kartını temizlemek için yaklaşık olarak 12 dakikaya ihtiyaç duydu.

Ram boşaltma cihazı yeniden başlatma,paibtn temizliği gibi özellikleri bulunan yazılım yüklü uygulama geçmişini temizlemek için sistem klasörlerine erişim iznine ihtiyaç duyuyor. Python tabanlı çalışan uygulamayı kullanabilmek için Python Python ***** Shell ve Ultra Module Pack yüklü olmalı.

bu konuyu açtığın için teşekkürler ama konuyu işte sülaymanatban gibi böyle açıklamalasın ki herkes ne işe yaradığını daha net anlasın :oke:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
vala arıyordum bulamamiştim teşekurler

muratena

muratena

Üye
tskler yararlı bir pro

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
teşekkürler

svestica

svestica

Üye
arkadaşım buna nasıl güvenebiliriz yani sistem dosyalarını silmeyeceğinin garantisi varmı telefonda çok yükleme var bunu çalıştırırsak herhangib zarar görürmü diğer uygulamalar.acil yardım

gitaristo

Üye
n79 da çalışmıyor phyton yüklü

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
saol

ysgul

ysgul

Üye
teşekkür ederim,çok işimize yarayacak bir proğram.ve ayrıca e71 de çalışıyor.ama tlfn hackli ve pyhton yüklü olması lazım

Üst Alt