Cleaner 1.00 (harika bir proğram herkese tavsiye ederim)

Sponsorlu Bağlantılar

ayetullah25

ayetullah25

Üye
    Konu Sahibi
Cleaner 1.00 (harika bir proğram herkese tavsiye ederim)
Bu program phone temiz tutmaya yardımcı olur. HARİKA BİR PROĞRAM HERKESE TAVSİYE EDERİM

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: frk uzn, seyos67, yaves ve 31 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

futbol123

futbol123

Üye
sağolasın

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Bu program phone temiz tutmaya yardımcı olur.

Neyi temiz tutmaya yarıyor. Türkçe yazarsanız sunduğunuz şey herneyse daha faydalı olur. Aynı zamanda Moderatör arkadaşlarda artık bu tarz şeylere biraz daha özen gösterse de, Türkçemizi ayaklar altına almasak.

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Neyi temiz tutmaya yarıyor. Türkçe yazarsanız sunduğunuz şey herneyse daha faydalı olur. Aynı zamanda Moderatör arkadaşlarda artık bu tarz şeylere biraz daha özen gösterse de, Türkçemizi ayaklar altına almasak.

Telefonu temiz tutmaya yarıyor

suleymanatban

Üye
Yüklenen uygulamalar firmware yükseltme işlemleri gibi adımlardan kaynaklanan sebeplerle Symbian'ların C: sürücüsü olarak geçen telefon hafızası dolabilir. Bu gibi durumlarda sistemin stabilitesine zarar vermeyen gereksiz dosyalar silinebilir. eCleaner sizin yerinize bu dosyaları silerek hem cihaz belleğinde yer açılmasını sağlıyor hem de bir parça hızlanmaya olanak tanıyor.

Uygulama oldukça geniş özelliklerle donatılmış. Advanced ve normal olmak üzere iki farklı seçenek sunan yazılım; advanced seçeneği ile silinmesini istediğiniz klasörleri belirleyebilmenizi de sağlıyor. Start Clean Up seçeneği ile otomatik olarak temizleğe başlayan uygulama 16GB boyutundaki hafıza kartını temizlemek için yaklaşık olarak 12 dakikaya ihtiyaç duydu.

Ram boşaltma cihazı yeniden başlatma,paibtn temizliği gibi özellikleri bulunan yazılım yüklü uygulama geçmişini temizlemek için sistem klasörlerine erişim iznine ihtiyaç duyuyor. Python tabanlı çalışan uygulamayı kullanabilmek için Python Python ***** Shell ve Ultra Module Pack yüklü olmalı.

• Beğen
Tepkiler: sarpbora, featnuri ve boxerkartal

cakanzi

Üye
suleymanatban cok tesekkurler budur işte ellerine emeklerine saglık bu arkadasımıza tesekkur etmeyi unutmayalım

• Beğen
Tepkiler: boxerkartal
Necmati

Necmati

Üye
ben kullannıyorum çok güzel.. ellerine sağlık paylaşım için :D

CEBİRLİ

Üye
paylaşım için tşkler ama yükledikten sonra tel açmıyor proğramı...n73 me(hackli)...fikriniz varsa paylaşın...

mustafa_(87)

Üye
bu benim n73'te çalışmadı üzerine gelip aç diyorum açılmıyor bilginize.

TopFury

TopFury

Üye
Yine mi python yoksa ya...Bir türlü halledemedim şunu...

g1gfe4ds2

Üye
güzel paylaşım teşekkürler.

tolga829

tolga829

Üye
tesekkürler

CEBİRLİ

Üye
birileri yazdıklarımızı okumayıp degerlendirmeyecekse yazmamın ne anlamı var yardım etmeyeceksen niye programı paylaşıyorsun..

haltie

haltie

Üye
arkadaş açıklamada yazmış ayrıca bu programın çalışması için ayrıca telefonununzda python kurulu olması lazım.iyi forumlar:oke:

mahmut_hoca

Üye
Yüklenen uygulamalar firmware yükseltme işlemleri gibi adımlardan kaynaklanan sebeplerle Symbian'ların C: sürücüsü olarak geçen telefon hafızası dolabilir. Bu gibi durumlarda sistemin stabilitesine zarar vermeyen gereksiz dosyalar silinebilir. eCleaner sizin yerinize bu dosyaları silerek hem cihaz belleğinde yer açılmasını sağlıyor hem de bir parça hızlanmaya olanak tanıyor.

Uygulama oldukça geniş özelliklerle donatılmış. Advanced ve normal olmak üzere iki farklı seçenek sunan yazılım; advanced seçeneği ile silinmesini istediğiniz klasörleri belirleyebilmenizi de sağlıyor. Start Clean Up seçeneği ile otomatik olarak temizleğe başlayan uygulama 16GB boyutundaki hafıza kartını temizlemek için yaklaşık olarak 12 dakikaya ihtiyaç duydu.

Ram boşaltma cihazı yeniden başlatma,paibtn temizliği gibi özellikleri bulunan yazılım yüklü uygulama geçmişini temizlemek için sistem klasörlerine erişim iznine ihtiyaç duyuyor. Python tabanlı çalışan uygulamayı kullanabilmek için Python Python ***** Shell ve Ultra Module Pack yüklü olmalı.

Açıklama için teşekkürler dostum...

[Cenk]

[Cenk]

Üye
bunun benzeri benm pcde var şimde telede yükleyelim temiz dursun :D :D

VianDroid

VianDroid

Üye
emegine sağlık

cesuryurek25

Üye
N86 calışmadı