Çizgisiz Kağıda Yazı

Sponsorlu Bağlantılar

Ccihat67

Ccihat67

Üye
    Konu Sahibi
Çizgisiz Kağıda Yazı
Çizgisiz kağıda düz yazı nasıl yazılır performans ödevim var altına çizili kağıt koysamda arada yamuk yazıyorum düz bi şekilde nasıl yazabilirm ?

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bol bol yazi calismasi yaparak...

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve Ccihat67
2495243

2495243

Kapalı Hesap
Once bir cizgili kagit alirsin ustunu siyah kalemle cizgileri cizersin onu alta koyarsin uste cizgisiz kagit koyarsan gorunen cizgilere göre düz yazabilirsin

• Beğen
Tepkiler: TheMadness ve Ccihat67
muratcan1999

muratcan1999

Üye
Sabah yani havanın açık olduğu bir zamanda cama yaslayarak yap ben böyle çok kopya harita çizdim yani çizgili kağıdı arkaya duzu öne koy yaz kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67
Emrgncy

Emrgncy

Üye
çizgili kağıdın çizgilerinin üzerinden cetvel yardımıyla siyah renkli bir tükenmez kalemle bir kaç defa çiz, çizgiler belirginleşince rahat bir şekilde görülecektir...

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67 ve OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Vallahi kardeşim altına çizgili kağıt koyup yine de yamuk yazıyorsan seni bu konuda tebrik etmek gerekir. :naughty: Şaka bir tarafa çizgili kağıdı ataç ile tuttur bu sayede kaydırmadan yazabilirsin. :oke:

• Beğen
Tepkiler: .caner., mürteza16, Emrgncy ve 2 diğerleri
Ccihat67

Ccihat67

Üye
    Konu Sahibi
Şuanda matematik performans ödevimi yapıyorum ama yarın edebiyat dil anlatım ödevlerimi yazıcam çizgili kağıt yaptım dolabın üzerine de telefonun flashını açıp koydum öyle yazıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Emrgncy

Emrgncy

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Ccihat67 ve OttomaN TigeR

drake565

Üye
Çizgileri belirginleşir

• Beğen
Uhops

Uhops

Üye
Ödev yazacağın A4'e kurşun kalem ile hafif hafif satırları çiz, pilotla yazını yaz, ardından satırları sil. :oke:

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Çizgili kağıdın çizgilerinin üzerinden düzgün bir şekilde cetvelle ve ince pilot kalem ile geçiyorsun. Sonra, beyaz kağıdını demin ayarladığın kağıdın tam üzerine oturtuyorsun, düz bir zemin ile mesela masa gibi. =P Sonra üst tarafından ataş ile tutturuyorsun. Daha sonra ışığı tepeden alacak bir yerde çalışıyorsun ki gölgen kağıdı kapatıp çizgileri görmeni engellemesin.
Ödev yazacağın A4'e kurşun kalem ile hafif hafif satırları çiz, pilotla yazını yaz, ardından satırları sil. :oke:

Kağıt yıpranır, gereksiz yöntem. =P

• Beğen
Uhops

Uhops

Üye
Çizgili kağıdın çizgilerinin üzerinden düzgün bir şekilde cetvelle ve ince pilot kalem ile geçiyorsun. Sonra, beyaz kağıdını demin ayarladığın kağıdın tam üzerine oturtuyorsun, düz bir zemin ile mesela masa gibi. =P Sonra üst tarafından ataş ile tutturuyorsun. Daha sonra ışığı tepeden alacak bir yerde çalışıyorsun ki gölgen kağıdı kapatıp çizgileri görmeni engellemesin.

Kağıt yıpranır, gereksiz yöntem. =P
Hafif hafif yazıp sınav silgisiyle silince kağıt eskisinden daha iyi gözüküyor :oke: :D

• Beğen
Ccihat67

Ccihat67

Üye
    Konu Sahibi

Yazım çok kötüdür ama yazdım düz mü ?

Invoke

Invoke

Üye

Yazım çok kötüdür ama yazdım düz mü ?

olmuş olmuş...

bu arada bu ne saçma ödev la, limit 12. sınıf konusu (müfredat değişmediyse) sınava gireceniz arkadaş bununla mı uğraştıyorlar. Zaman kaybı valla. Matematik bu neyi yazdırıyorsun. Ver bir kitap, boş iken imzala önünü, çözsün, bitirsin, getirsin, notunu ver, geç.iyi olmuş hacı, madem elle yazdırıyorlar bunlara da çok takılmayacaklar adam olacaklar, bana da bu sene elle bir sürü rapor yazdırdılar hadi tamam ilkokulda yazdık neyse lisedede yazdık neyse üniversiteye geldik be bilgisayar her yerde artık, wordde yazıp çıktı alsak olmuyor mu? =P yoksa yaz babam yaz :zzz:

• Beğen
Ccihat67

Ccihat67

Üye
    Konu Sahibi
olmuş olmuş...

bu arada bu ne saçma ödev la, limit 12. sınıf konusu (müfredat değişmediyse) sınava gireceniz arkadaş bununla mı uğraştıyorlar. Zaman kaybı valla. Matematik bu neyi yazdırıyorsun. Ver bir kitap, boş iken imzala önünü, çözsün, bitirsin, getirsin, notunu ver, geç.

Evet ve daha ne ödevler verdiler edebiyat gezi yazısı en az 2 sayfa ,dil anlatım fabl en az 3 sayfa ,trafik levhalar , din tövbenin insan üzerindeki etkisi , internet programcılığı if-else anlatım ve program hem yazılı hem slayt halinde ve bu ödevler bu hafta son :)

Invoke

Invoke

Üye
Evet ve daha ne ödevler verdiler edebiyat gezi yazısı en az 2 sayfa ,dil anlatım fabl en az 3 sayfa ,trafik levhalar , din tövbenin insan üzerindeki etkisi , internet programcılığı if-else anlatım ve program hem yazılı hem slayt halinde ve bu ödevler bu hafta son :)

:D Eğitim sistemi çok iyi vallaha =Pneyse iyi yazmışsın olmuş, oyalanma buralarda :D

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
komşunu kızı güzel sannatlar bölümüne gidiyor. Bir yerden görmüş daha önce çizilmiş resmi altına koyup temiz resim kağıda
üstüne koyup cam sehbanın alttan ışıtınca alttaki resim olduğu gibi görünüyor. sahte imzada aynı teknik kullanılıyor
evde salonun orta yerinde duran cam sahbanın altından ışıtıp aynı yötemi yapabilirisin

• Beğen

Üst Alt