Çin ve Kore Malı Telefonlar ?

Sponsorlu Bağlantılar

MonoWave

Üye
    Konu Sahibi
Çin ve Kore Malı Telefonlar ?
Arkadaşlar uzun zamandır iphone istiyorum ama maddi durumlarımız biraz kötü ev aldık filan işte o yüzden alamıyoruz. Geçenlerde komşumuz babama söylemiş iş yerınden bı arkadaşı 400 TL ye Kore den telefon getirtiyormuş, kaçak. Bende iphone için bi umutlandım ? Kore malı daha iyidir orjinal gibi diyorlar ama bilmiyorum tabi kii orjinali gibi olmucak ama eğer telefonu alırsam karşılaşabileceğim sıkıntılar nelerdir bi yardımcı olabilir misiniz ?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Değerli insan bu konu türkiyede baya kafa karıştıran bir konu. Öncelikle şunu söyleyim samsung ve lg Kore mali ve en kaliteli modelleri kendisi kullanır örneğin S3 Kore 2gb ram. Yani Kore Çin ve Vietnam da da orjinal samsung üretimi var. Sahtesi de var. Yani yan sanayi ile Çin Kore aynı olmaz.

MonoWave

Üye
    Konu Sahibi
Değerli insan bu konu türkiyede baya kafa karıştıran bir konu. Öncelikle şunu söyleyim samsung ve lg Kore mali ve en kaliteli modelleri kendisi kullanır örneğin S3 Kore 2gb ram. Yani Kore Çin ve Vietnam da da orjinal samsung üretimi var. Sahtesi de var. Yani yan sanayi ile Çin Kore aynı olmaz.
Dostum kafam çok karışık şimdi kore malı iphone alınca oyunlarda kasma olcaksa ve arkadaşlarımın yanında ya sarjım yok sonra oynarız fılan gıbı mağdur duruma düşceksem hiç almak istemiyorum, ama başka bi alternatifim de yok malesef

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bir kere iphone Kore ile alakası yok abd üretimi .dediklerin çakma . Ve hiç bulaşma yazık verilen paraya . Orjinal in ölüsu bile çok iyi .

Emre

Üye
googleden mtk telefonlar diye arat orasınıda kendin bul :naughty:

DDorlion

DDorlion

Üye
Dostum iphone bosuna alma isletim sistemi kopyalanamadgndan buyuk ihtimal android yollanacak yani vazgeç

ErenMSC

Üye
Aynen android gelme olasılığı yüksek

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şar Değerleri Daha Yüksek Aman Ha Uzak Durun Siperlerinizi Öldürmeyin İnsana Haddinden Fazla Zararı Var Almayın Sakın

Üst Alt