Çin Üretimi Telefonları Tartışıyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

DOGUS59

Üye
Grrcek ve yasal olarak anycool alacaksanız işte bu sitede....Bu anycool telefonların Türkiye temsilcisi İNTEL İLETİŞİMDİR....O nedenle buradan alın burada bulunan modellerin dışında hepsi KAÇAK VE YASA dışıdrı....Dikkatli olun arkadaşlar... BU SİTEDE ANYCOOL TÜRKİYE --her şey yasal....GARANTLİ VE FATURALI...

Perfavore

Üye
Grrcek ve yasal olarak anycool alacaksanız işte bu sitede....Bu anycool telefonların Türkiye temsilcisi İNTEL İLETİŞİMDİR....O nedenle buradan alın burada bulunan modellerin dışında hepsi KAÇAK VE YASA dışıdrı....Dikkatli olun arkadaşlar... BU SİTEDE ANYCOOL TÜRKİYE --her şey yasal....GARANTLİ VE FATURALI...

heh şöyle telefonları karalıycagına yol göster nerden alalım gibisinden

peki letus kaçak mı? öyle olmaması lazım çünkü satıyo bu telefonu zaten de herevelazımın linki veriliyo almak icin

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
bakın arkadaşlar yakışmıyor size kavga etmek ama :
Şunu söyleyeyim arkadaşın dediği gibi
çin malı ile -----------çin imalatını karıştırma
Ancool çinliler tarafından üretiliyor kendi kafalarına göre üretiliyor ama çinde üretilen nokialar-samsunglar vb firmalar için üretildiğinden daha iyi.

Yoksa dev gibi Nokia - Samsung firması uyduruktan bir yere verirmi üretimini.

Önce belgelerine bakıyor o çindeki firmanın.

Bak arkadaş vermiş sağlam ve garantilisini alabileceğin yeri:

peki letus kaçak mı? öyle olmaması lazım çünkü satıyo bu telefonu zaten de herevelazımın linki veriliyo almak icin

ankfantoma

Üye
arkadaşım maden savunuyorsun bir bakalım;
1-KAMERA 1,3 EN İYİ OLANI
2-TELEFON HAFIZASI---197 KİOBAYT--DİKKATLİ BAKIN KİLOBAYT
3-1,3 İLE ÇEKİLEN FOTOLARI BELLEK DIŞI DİYE AÇMIYOR.
4-KENDİ ÇEKTİĞİ VİDEOYU OYNATAMIYOR.
5-EKRAN BÜYÜK DOKUNMATİK DİYORLAR....65K RENKDE..
6-VİDEOSU DİKKATLİ BAKIN-----5 frs ---KESİK KESİK OYNATIYOR...EKRAN BÜYÜK OLSA NE OLUR.
7-FOTOĞRAF ÇEKMEK İÇİN SABAHI BEKLEYECEKSİN O DA WGA ÇEKİYOR--5 SENE ÖNCEKİ NOKİA6600 GİBİ...AMA 6600 BUDAN DAHA KALİTELİ
8-KAÇAK-ÇAKMA İMEİ Sİ VAR
9-ALDIKDAN 3 AY SONRA OPERATÖRLER TARAFINDAN KAPATILIR
10-GPRS- YOK.....WAP VAR...SAKIN OLA AYAR YAPIP GİRMEYİN AVLANIRSINIZ.
11-ZATEN İNTERNER SAYFALARINI AÇAMIYOR....BELLEK DIŞI DİYOR.YANİ HAFIZA SI YETMİYOR(197k)
12-kokan batarya
13-AŞIRI YÜKSEK SAR DEĞERİ.
DAHA YAZACAĞIM AMA FORUMDA SAYFA YETMİYE CEK ŞİMDİLİK BU KADAR DAHA DE DEVAM EDECEĞİZ.......ALIN...BUNLARA RAĞMEN ALIN.....SONRA BURADA ŞU OLDU,BU OLDU NEYAPAYIM DİYE YAKARIŞLARDA BULUNMAYIN........DİKKATLİ OLUN SAKIN İNTERNETTEN VE SATIŞ SİTELERİNDEN(GG.HEMENALSAT-SAHİBİNDEN COM.GİTTİGİDİYORRR.COM) MALI ALDIKDAN SORA SATICI UÇAR GİDER......YARALANIRSINZ........DİKKAT....DİKKAT....KARAR YİNEDE SİZİN....SEVGİLER
Arkadaşım sen fotoğraf makinesi mi arıyorsun yoksa cep telefonu mu.Eğer kamera için alacaksan bu telefonları alma.Ama diğer özelliklere bakarsak (Ben de Anycool F-888 var.150 YTL ye Sıfır aldım.) 1-)TELEVİZYON var gayette net çekiyor
2-)Çift Sim kart var ikisi de aynı anda aktif 3-)Radyosunu kulaklık takmadan gayet net dinleyebiliyorsun. 4-)Sesi de muhteşem Gür çıkıyor. Yani kamera haricinde gayet iyi.
Ben de Samsung D-900i de var.Halen duruyor.Zamanın da 550 YTL ye almıştım.Kamerası 3.15 MP. Tek hat.Ses zayıf çıkıyor.Şarjı 1 gün gidiyor.Yazık değil mi o paraya.Aradaki farka gayet güzel kaliteli bir fotoğraf makinesi alınmaz mı sizce. :bilmem:
Marka düşkünü arkadaşlar iyi düşünün... Saygılarımla................:oke:

--------------- Ekleme ---------------

kardeşim sen önce git öğren çin malı telefonlar hangi maddeden yapılıyormuş ve neden gerçek sar değerlerini açıklamıyorlarmış neden acaba? sende ozaman 6300 ü kullanmamıssın o zaman ön yargılı konuşma ben o senin dediğin çin malı telefonu kullandıgım için biliyorum neyse konuyu daha fazla uzatmıyacağım başka yorum yapmayacagım herkes çin malı telefonların ne oldugunu biliyor sen kendini kandır

Ya arkadaşım bildiğin şeyleri belgelerle (İnternet adresi veya gazete haberi vb.) açıkla da biz de öğrenelim gerçekleri.Nesin sen profesör falan mı.Seni okuyunca sanki bu tür şeyler üzerinde uzmanmışsın zannediyorum.Nerden öğrendiğini açıkla da bilelim.Ama kulaktan dolma bilgileri aktarırsan komik kalırsın...:kop::kop::kop:

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
ademaltintas

Yazılan yazilari bastan sona kadar okudum... tebrik ederim güzel anlatmisin ve ben kendim de AnyCool Z848 kullaniyorum telefonumda Oyun, Walper, MSN , FİLİM , FREE TV , RADYO ( KULAKLIKSIZ ) MP4 video formati da var MP3 Playerindan tut muhtesem.. BANA GÖRE !!! VE USB kablosundan da güzel birk sekilde arabama baglaya biliyorum.. Nes uzantili oyunlar dolu OYUNLAR oynayabiliyorum MSNEME Girebiliyorum... WAP ta dolaşabiliyorum Şimdi soruyorum bunlarin video sunu cekip sizemi göndereyim ???? ben herseyi yapabiliorum telefonumda ve bende sony ericsson w580i de var nerden baksan kameralarinin cekimleri ayni hata ikiz tipa tip aynisi cekim kaliteside bana göre on numara !!! Herkez tuturmus nokia nokia bilem ne kardesim o telefonlarda sanki cok mu özelik war ???? Neyse hic bir modellerinde en azindan ben görmeidm dokunmatik ekran varsa bile en az 2 milyardan asa olmaz onu kaldiracak turk vatandasida az cikar zaten hata cikmaz ciksa bile zaten bu tür şeyler ile ugrasmaz.. Kötülemek isteyen arakdaslarin sanirim cepleri yaniyor o yüzden burda sadece BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA garip garip yazi yaziyorlar LOL diyorum geciyorum !! LOOOL xD

ademaltintas tekrardan tebrik ederim ...

Iyi forumlar ;)

Katiliyorum güzel forum yazmisin bencede vergiler ucuk turkiyede en basit örneyi amerikada mustang 20.000 $ türkiyede 150.000YTL.... nerden biliyorum dicek olursaniz bayramlaşmak icin amerikadaki kuzenim ile konustum ve ordan aldim bu bilgileri kuzenimde mustang hastasi xD

teşekkür ederim kardeşim. bunları sen söylemezsen ben söylemezsem insanlar kazıklanmaya ve 100 ytl ye mal olan telefona 1000 ytl ödemeye devam edecek. nokia bu telefonu piyasaya sürse senin söylediğin gibi en az 2000 ytl ama biz bu telefonları (üstüne basarak söylüyorum firmalardan garantili alınmasını tavsiye ediyorum. Trident Orite Anycool vs) 250 - 300 civarına mal edebiliyoruz. Türk milleti alışkanlıklarını değiştirmesi gerek. Yine söylüyorum biz eşek olursak semer vuran çok olur. nasıl bize yıllarca aynı kasalı torosu şahini doğanı sattılarsa bir zamanlarda 3310 ları 5110 ları sattılar. nasıl koreli hyundali kia piyasaya girince fiat markası siena ile başlayan bir iyileştirme çalışmasına giriştiyse şimdi de çinli üreticiler piyasaya girdi ve nokia seve seve fiyatlarını düşürüp özelliklerini artıracak. böylece rekabet ortamı artacak. rekabet herzaman tüketici lehinedir. bazı arkadaşların kafasına bu bir türlü yerleşemiyor. nokia da nokia. hayır kardeşim artık o devir kapandı. artık ucuz fiyata iyi telefon kullanma devri başladı. bakın bu eleştiren arkadaşların profillerinde kullandıkları telefonlarına n70 le bilmem neler hepsi zamanında uçuk fiyatlara satılan telefonlardı. perfarvore kardeşimin dediği gibi biraz kuyruk acısı var. bende bir sony ericsson W610i ve HP PDA kullanıyorum ama işim gereği mecburum. ayrıca ben videolarımı fotoğraflarımı bu telefonla çekmiyorum sony telefonumda çekip bu telefona yüklüyorum. büyük ekranda izlemek daha keyif verici. bir de en son yine maxicep te hababam sınıfının 6 adet 3gp formatında filmini bulup indirdim şimdi onları boş kaldıkça izlemenin keyfini çıkarıyorum. ne takılma var ne görüntüde bozulma var. bence denemeyen ya da iyi mal almayıp elinde patlayan arkadaşlar burada yazmasın. gitsin ağlama duvarında kendini boşaltsın. tekrar teşekkürler arkadaşım.

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
amaan çililer o kadar ucuz iş gücü var iyi mal üretseler ya

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi

doğru söyledin kardeşim

kendini nokia modelleri ile piyasada gösteren telefonlar dışında diğerleri alınabilir. örneğin n99 tamamen saçma letus ta bunun aynısını satıyo kendi adıyla. ama ben trident in ya da anycool un hiçbir modelinin kopyasını görmedim. kendi ürünlerini üretiyo bunlar. letus tan emin değilim o yüzden Bilmediğim konuda birşey söyleyemem

bakın arkadaşlar yakışmıyor size kavga etmek ama :
Şunu söyleyeyim arkadaşın dediği gibi
çin malı ile -----------çin imalatını karıştırma
Ancool çinliler tarafından üretiliyor kendi kafalarına göre üretiliyor ama çinde üretilen nokialar-samsunglar vb firmalar için üretildiğinden daha iyi.

Yoksa dev gibi Nokia - Samsung firması uyduruktan bir yere verirmi üretimini.

Önce belgelerine bakıyor o çindeki firmanın.

Bak arkadaş vermiş sağlam ve garantilisini alabileceğin yeri:

çinde işçilik ucuz olduğu için orada üretiyorlar arkadaşım. maden çin işçiliği kötüyse neden buraya üretim yaptırıyorlar. işin suyu çıkmaz mı o zaman. ha kendi üretimi ha da nokia adına üretim ne farkı varki

ÁŔÁŚ;1072468' Alıntı:
amaan çililer o kadar ucuz iş gücü var iyi mal üretseler ya

türklerde de bu kadar bilmiş var ama elde var kocaman bir sıfır. milletin yaptığı kötüyü eleştirebilmek için ondan bir kademe daha iyisini yapmak gerekir ki biz daha cep telefonu entegresi bile üretemiyoruz

sedavanli

Üye
mrb..bende ck2008 aldım..
*güvenlik kilidini etkinleştiriyorum ama tuş kilidini açarken benden şifre istemiyor..anlayamadımm..
*ayrıca hafıza kartındaki bi müzik dosyasını telefon hafızasına atamıyorum hafıza boş olduğu halde dolu diyor..

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
mrb..bende ck2008 aldım..
*güvenlik kilidini etkinleştiriyorum ama tuş kilidini açarken benden şifre istemiyor..anlayamadımm..
*ayrıca hafıza kartındaki bi müzik dosyasını telefon hafızasına atamıyorum hafıza boş olduğu halde dolu diyor..

Arkadaşım sorunlarına açıklık getireyim...

*güvenlik kilidi sadece telefon açılırken sorulan bir şeydir. Ben de senin gibi tuş kilidinden sonra ya da dosyaları açarken sorulsun isterdim ancak dediğim gibi sadece telefonu açarken sorulan ikinci bir pin kodu gibi bir şey...
*hafıza karttan telefonun hafızasına birşey atamamanın nedenini de şöyle açıklayayım. Sen 180 basan bir arabanın göstergesini değiştirip 220 yazsan bile o araba 180 basar.. Bu çin malı telefonlarda da durum böyle. 10-20 Mb hafızası olduğu yazar ancak hafızası 700kb la 1 mb arasındadır..

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
sedavanlı kardeşim bu cihazlarda tuş kilidi açarken şifre istemez sen güvenlik kilidini değil otomatik telefon kilidini etkinleştirmen gerekir. ayrıca arkadaşın söylediği gibi max hafıza 1mb dır bizim ck 2008 de ise 197 kb lık bir hafıza var dolayısıyla telefon hafızasını kullanamazsın. hafıza kartında kalması daha uygundur.

RIFAT-35

RIFAT-35

Üye
bizim burda biri aldı 1 hafta sonra elinde kaldı tel kapandı :ehe

alcaksanız garantili olanı alın trident gibi

zahid12

zahid12

Üye
suan telefonumda 1 gb hafıza kartı var tıkır tıkır calısıyor bana gelip çin malı neyin nesi belli olmayan telefonu övme ben pc den o çin malı telefona resim attım kb si büyük oldugu için açmıyor bana masal anlatma sen git kendini kandır ..!!!! sar değeri en yüksek telefonlar da çin malı telefonlar ne kadar oldugunuda açıklamıyorlar kapağınıda kanserojen maddelerden yapıyorlar

kanıt gösterin sar değeri yüksek yüksek diyorlar bir cevap bile yok kanıt istiyorum

arkadaşım evet bütün telefonlar hatta bütün diğer mallar çin de yapılıyor.adidas bile ama yapılırken kendi fabrikalarında kendi kaliteleri ve kendi prensipleri dahilinde yapılıyor....bunu bilesin..şimdi çercek alman malı adidas ile adidas adına çinde üretilen mal tamamen kalitesine kadar aynı......sahtesi değil.
evet nokia-s.e-samsung-lg çinde yapılıyor ama kendi fabrikalarında ve kendi değerlerine sadık kalarak....bu markaların hepsindeki kalite aynı bu ralar bazıları macaristanda yapılıyor.....benim dediğim merdiven altında yapılan lkaçak garantisiz.kalitesiz çin mallları....bu çin mallarının hepsi aynı ama isimler farklı sende ver parayı adını yazdır.....dışı nokiaiçi biraz samsungbiraz motorolamenü ikonları nokia ...............madem bunlar kailiteli ise neden kendi özelliklerini kullanarak telefon yapıp yasal olarak piyasaya giremiyorlar...şu anda istanbul da bu malları saatcilerelektrikcileroyuncakcılarve elektronikçiler satıyorlar......

çin malı ile -----------çin imalatını karıştırma..........ve mesaj yazanlara da öyle saldırma.....................

--------------- ekleme ---------------

arkadaşlar bu telefonların hepsi kaçak ayrıcada hepsi birbirini kopyaları yanlızca kasaları değişik kamerası hepsinde aynı vga ama hepsinde ayrı ayrı yazıyor.
diğer bir konu video oynatmıyor.sesi yüksek ama kalitesiz.imei lerinin hepsi sahte en geç 2-3 ay içinde operatörler tarafından kapatılıyorlar.kesinlikle almayan hepsinde görüntülü konuşma var yazıyor.ama hiçbirinde yok.arkadaşlar bir denemenizi rica ediyorum.alın elinize bir nokia-s.e.-samsung-lg-mot vs.gibi telefonlarla 10 dakika bir konuşma yapın.sonra kendinizi rahatsız hissetmessiniz.ama bir çin malı ile bu süreyi konuşarak geçirin bakın arkadaşlar başınız ağrımaya başlayacaktır.lütfen bir deneyin.....bu sitede bangır bangır bağırıyorum hiç bir allahın kulu sar değeri açıklamaıyor.satıcılarda bilmiyor.ama onu kaçak getirenler.( g.antepde-nusaybinde-kiliste vb.sınır şehirlerinde ) çok iyi biliyorlar. paralar cebe.radyasyon bizim gibi kullanıcılara.........hayırlısı olsun

bir de alıp kullanan bir arkadaşın forumlardan birine yazdığı yazıyıda ekliyorum
bende bugun aldım cıhazı ve hemen bugun yolladım .sarj ederken sarjı bozuldu sanırım ama zaten onyargılı oldugum cıhazdan tamamen sogudum.anycool t828. bu cuhaz hıcbır sekılde sesız moda alınamıyor sesız dıe tabır edlıne mod tıtresım . )) bu cok komık .aldıgım gun sarjının bozulması daha komık aldıgım satıcı yarın umarım kabul eder de bu seruvenden kazasız atlatırım kendımı.

sesı yuksek evet ama dengesız bır yukseklık sozkonusu dıgerlerını bılemem ama bendekı gg dekının aynısıydı ve cıhaz ın dızaynı yatay sekılde hopororlerın ustune bır sey gelecek sekıldeyken ses zaten azalıyor..ekran cok gusel dıuyenler var bence degıl azıcık farklı bır acıyla goruntuyu dagıtıyor.telefonda buyuk yazılımsal sorunlar var bır hat dıgerınden daha az ses verıyor ama sonucta ıkısıde kısık ses verıyor

ısın aslı buyuk hevesle aldım cıhazı ama ıste kısmet degılmıs sarjın bozulmasıda bahane oldu. bırde elımde hala garıp bır plastık kokusu var.

bu cıhazların sar degerı dusuk deselerde ıanmam gunde en az ıkı uc saat telefonla konusurum ama bunla cıdden konusurken ellerınızın ıcı bır tuhaf kımıs kımıs oluyor ve bıraz uzatınca basınız cıdden agrıyor...bunu deneyenekadar bunları soyleyenlere yahudı mallarna nekadar guven olur onlar tamamen ekonomık amaclı kendılerı ıcın calısırlar dıodum ama malesef cın malları bır bocalama donemı ıcıınde bunu atlatınca emınımkı cok buyuk ve suan olduklarından daha ıyı bır yerde olacaklar ama bu sekılde hep kotu bır ımaj cızıyorlar

benım aldıgım arkadas ggden ustunde kutusundan yırtılmıs orjınal ımeısıyle yolluyordu aletı cakma fılan degıl ısteyen olursa pm den nıcıkını atabılırım saygılarımla
bu telefonları sar değerleri bir türlü bulunamıyor.almayın arkadaşlar sağlığınızı 3 kuruş için tehlikeye sokmayın

yazmışsın kanıt gösterin

KRALFURKAN

KRALFURKAN

Üye
Almayın bu telefonları kardeşim .....hiç bir şeyi tam çalışmıyor....kamerasaı 2-3-5 diye yazıyor.ama hepsi wga....

peki ne kullanacaz
avrupada yapılan n70=1000 liraiken
çin = 700 lira hangisini alırsın.

meselaaaaaaaaaaa

Perfavore

Üye
bunlarda java msn falan varmı??

t808de java msn falan varmı??

Salihyet

Salihyet

Üye
Ya bırakın savunacak bir şey yok .. Kanıtmış, sen hakimsin biz de sanık, bu işler böyle yürümez, al kullan çin malı telefon, banane yaa.. amma yaygara severmişsiniz.. nerden vakit buluosnz şu tartışmalara hayret..

Perfavore

Üye
Ya bırakın savunacak bir şey yok .. Kanıtmış, sen hakimsin biz de sanık, bu işler böyle yürümez, al kullan çin malı telefon, banane yaa.. amma yaygara severmişsiniz.. nerden vakit buluosnz şu tartışmalara hayret..

bencede size ne yaa???????

kanıt isteyince kalıyosunuz böyle işte

sizden ne kanıt ne bişey istiyouruz

yeterki
gölge
etmeyin
!!

ANYCAAL

Üye
Alıntı: Romantik Prens göndermiş. >
suan telefonumda 1 gb hafıza kartı var tıkır tıkır calısıyor bana gelip çin malı neyin nesi belli olmayan telefonu övme ben pc den o çin malı telefona resim attım kb si büyük oldugu için açmıyor bana masal anlatma sen git kendini kandır ..!!!! sar değeri en yüksek telefonlar da çin malı telefonlar ne kadar oldugunuda açıklamıyorlar kapağınıda kanserojen maddelerden yapıyorlar

zahid 12 kardeşim bu telefonlar gercekden 200 kb den büyük resimleri açmıyormu...Sen kullanıyorsun...doğrumu söylüyorlar...sağlığa zararlımı bunlar. Romantik Prens doğrumu söylüyor.Yoksa yıpratma kampanyasımı?

Üst Alt