Çin Üretimi Telefonları Tartışıyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

stainless steel

stainless steel

Üye
tv özeliği var televizyon olarak kulanıyorum oda şarjatakıp izliyorum yoksa telefon olarak yanımda gezdirmiyim artık çin devri bitti neden çünkü interneti eski takoz motorolayla aynı internete sahip 1998 model çeptelefonları gibi.

emrahhhhhhhhhh

Üye
s.a adem bey öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim bende cim malı iphone 4 var ama dokunmatik konusundan cok başarılı yani piyasalardakine benzemiyor ben buna oyun ve tema yüklemek istiyorum acaba nasıl yükliyeceğim bir iki yerden yükledim ama jar bulunamadı diyor yardımlarınız için teşekkr ederim

hsncsn

Üye
kardeşim bazı telefonları bluetooth ile eşleştirebiliyorum bazı çin malları eşleşmiyor nedenini biliyorsan mesaj atarsan sevinirim..

hakanaqa27

Üye
bütün çin malı telefonlar kötü deil arada çok yisi çıkıo( sağlamlık olarak ) arada da çok kötü telefon çıkıo o şansa bağlı ...
(h)

Khenhee

Khenhee

Üye
Çin malı telefonlarının tercih edilmesinin sebebi SAR değeri(Radyasyon değeri) diye duymuştum.(Yanlış hatırlıyor olabilirim)

qarizmacan

Üye
arkadaşlar bende çin malı trio mobile x-81 var gayet güzel bir telefon çift kameralı jar olan program veya oyunu içine kurabiliyorsun +telefonumda tuş yok ama yanından açılında lep top a benziyo bide sıfır aldım ve 160 tl ye aldım bence çin malı telefonların iyileride var kötüleride ...

cepxz

cepxz

Üye
Finlandiya Malı X7'im Var Orjinal degil ÇinMalıda Degil :nono: Ortasında Kaldım :aha: Telefonun herşeyi Çalısıyor Ama Tek Sorunum Wi-fi ' de Video İzleyemıyorum Desteklenmeyen Biçim diyor Ne Yapablirim
Ayrıca 8.0 Mp Kamera Diyor Ama 3.2 Gibi Güzel Çekimi Var Kameranın :D
Teşekkürler

kanaloyun9

Üye
Oldukça kaliteli olduguna inandıgım İphone 4gs clon ürünü 10 aydır kullanmaktayım.

.Herhangi bir yazılımsal veya donanımsal hiç bir sorunla karşılaşmadım.
.Müthiş ses çıkışı var.
.Diğer modelli telefonlara göre daha iyi çekiyor.
.Tv'si ve Radyo'su dağ bayır dinlemeden 10 numara cekıyor.
.Elinize aldığınızda ne kadar kurcalarsanız kurcalayın anten dısında hic bir fark bulamazsınız sadece içini açarsanız farklar ortaya çıkar.
.Ayrıca kullandıgım urunun kasasında Made in U.S.A kapagında ise Designed By Apple İn California Assembled in U.S.A yazmakta.
.Kapağındaki İphone simgesin de herhangi bir cizik veya sılınme yok.
.Video oynatmıyor diyenlere inanamıyorum. Su an 4 gb hafıza kartı takılı. Film bile koyup ızlıyorum.
.Sarjı Tv izlemedigin surece ne yaparsan yap en az 1 gun max 2-3 gun dayanıyor.
.Kendi hafızası Kilobaytlarda degil 30 küsür mb
.Wi-Fi Bluetooth vb. ozellıklerın hepsı calısıyor.
.Kamerası cidden iyi cekıyor. Hatta akrabamdakı 3 megapixel kameralı nokia'dan cok daha ıyı goruntuler çekıyor.
Gelelim nadir eksilerine:
.Resim çekerken hafif sol tarafı alıyor. Bu bir sorun degil telefonu aldıgımdan beri bu sekılde.
.Telefonun sol ust kısmındaki beyaz kısımda cok cok ufak yerler boyasını attı fakat buyutecle bakılacak sekılde kucuk
.Birde Şarj aleti çabuk bozuldu ve şarj yuvası hafiften genisledi

NOT: CİN TELEFONLARI RADYASYON YAYIYOR DİYENLERE: BİR TANIDIGIM VASITASIYLA ÇEKMECE NUKLEER ARASTIRMA MERKEZI'NDE TELEFONUN RADYASYON OLCUMU'NU YAPTIRDIM. VE DEGERLERI COK COK ASAGIDA CIKTI.

ORJINAL URUNE MILYARLAR DOKENIN AKLI YOK .

massivewave

Üye
çin malları fena değil ama klonlar kötü (çakma iphone vb.) bunlar çok kötü ürünler ilk önce ucuza diyorsunuz aliyorsunuz sonra da orj.dan fazla odemis oluyorsunuz

yasinkanki

Üye
tridentleri bırakın siz myphone m47 alın bence 2 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yok kamerası muazzam sesi az ekran çözünürlüğü 640x980 Iphone 4 çözünürlüğü ekran parmağa duyarlı başka hiçbir şey açmaz bence en iyi çin malı bu

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
Oldukça kaliteli olduguna inandıgım İphone 4gs clon ürünü 10 aydır kullanmaktayım.

.Herhangi bir yazılımsal veya donanımsal hiç bir sorunla karşılaşmadım.
.Müthiş ses çıkışı var.
.Diğer modelli telefonlara göre daha iyi çekiyor.
.Tv'si ve Radyo'su dağ bayır dinlemeden 10 numara cekıyor.
.Elinize aldığınızda ne kadar kurcalarsanız kurcalayın anten dısında hic bir fark bulamazsınız sadece içini açarsanız farklar ortaya çıkar.
.Ayrıca kullandıgım urunun kasasında Made in U.S.A kapagında ise Designed By Apple İn California Assembled in U.S.A yazmakta.
.Kapağındaki İphone simgesin de herhangi bir cizik veya sılınme yok.
.Video oynatmıyor diyenlere inanamıyorum. Su an 4 gb hafıza kartı takılı. Film bile koyup ızlıyorum.
.Sarjı Tv izlemedigin surece ne yaparsan yap en az 1 gun max 2-3 gun dayanıyor.
.Kendi hafızası Kilobaytlarda degil 30 küsür mb
.Wi-Fi Bluetooth vb. ozellıklerın hepsı calısıyor.
.Kamerası cidden iyi cekıyor. Hatta akrabamdakı 3 megapixel kameralı nokia'dan cok daha ıyı goruntuler çekıyor.
Gelelim nadir eksilerine:
.Resim çekerken hafif sol tarafı alıyor. Bu bir sorun degil telefonu aldıgımdan beri bu sekılde.
.Telefonun sol ust kısmındaki beyaz kısımda cok cok ufak yerler boyasını attı fakat buyutecle bakılacak sekılde kucuk
.Birde Şarj aleti çabuk bozuldu ve şarj yuvası hafiften genisledi

NOT: CİN TELEFONLARI RADYASYON YAYIYOR DİYENLERE: BİR TANIDIGIM VASITASIYLA ÇEKMECE NUKLEER ARASTIRMA MERKEZI'NDE TELEFONUN RADYASYON OLCUMU'NU YAPTIRDIM. VE DEGERLERI COK COK ASAGIDA CIKTI.

ORJINAL URUNE MILYARLAR DOKENIN AKLI YOK .

Şaka mı yapıyorsunuz hepiniz ? Adam akıllı internette gezinemiyor dediğin gibi videoları açamıyor 3.2 MP fotoğraf çekince aman aman mükemmel bir şey yapmış oluyor bizim indirmeye üşendiğimiz Java oyunlara mükemmel diyip, kalitesiz kuru gürültü olarak çıkan seslerle adam gibi ses kartları bulunan telefonları karşılaştırıyor ve burdan 1000 küsur liralık telefonları kötü sizin telefonlarınızla aynı performansı verdiğini savunuyorsunuz.Pardon ama kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.SAR değeri de çabası.Telefonlarınızın arkasında yazan Mp'ler gibi SAR değerleri de doğru değil çünkü.Ayrıca o milyarlık telefonlarda senin hayal edemeyeceğin şeyler yapabiliyorsun.Kar ile fazla alakası yok eğer Türkiyeden alırsan vergilerden dolayı fazla ödersin.Sizin çin malı telefonların %90'ı kaçar getiriliyor ve bu yüzden vergi derdi olmuyor...

.SeRDaR.

.SeRDaR.

Üye
Bu konuyu görünce aklıma geldi. Geçenlerde çin malı telefon satan bır dukkana gırdım dikkatimi nokia E72 cekti.dedim tıpkı orjınalının aynısı ama bıraz daha ınceleyınce farkettım. Telefonun arka kapağındakı Nokia olmus nokla : )) telefonu actım görüntü ekran simgeler bıldığın aterı gıbı yapmıslar.. Yani ıyı cıkma ıhtımalı cok dusuk. Tam kopyalama yapamadıkları ıcın oyunçak kıvamında kalıyor. Yanı alırken dıkkat etmek gerek. Benım tavsıyem almayın derim. :)

xŞPARTACUSx

Üye
Yazık size bune zavallılıktır o dinsiz komunistler türk yurdu DOĞU TURKISTAN DAKİ müslüman kardeşlerimizi şuan bile katlediyorlar toplam 36 milyon müslüman uygur türkü katletti o gavur ordusu camileri kapattılar bar ahır yaptılar dini kitap ibadet evde dahi yasaklandı kardeşlerimizin ırzına geçiyorlar ödlek abi gibi sustugumuz yetmezmis gibi o serefsizlerin mallarını alıyoruz silahlanıp vursunlar diye kardeslerimizi ÇİN MALINA HAYIR!:@

BRS5713

Üye
yeni üyeyim.

004

Üye
Valla sizi hiç anlamıyorum adam gibi bi htc alın (wildfire s yaklaşık 600tl (çakması deil)) hayatınızı yaşıyın hiç garip çakmalarla kafa yormayın biraz biriktiripte 400tl fazla versen nolur?

osmaann

osmaann

Üye
Herşey gelişiyor ve düşünün durumu büyük firmalar çin üretim firmalarıyla anlaştı ve üretim pazarı çinin elinde nokia blackberry samsung apple farketmez piyasada hiç sony ve lg gibi markaların çakmalarıni gördünüz mü adamlar durdurulamaz bi tehdit oluşturdu ve basardılar iphone 5 başarısiz kaldı nokia tutulmuyo samsung çinli bı firmayla anlasıp malı götürdü lg ve sony tüm krızlere ragmen mucıze sekılde batmadı bu global tıcaret ve bu arada 2011 e kadar cın telefonların coğu parca olarak gönderılıp ıst. mardn. Ve bı kac sehırde bırlestirilıp dağıtım yapılıyordu bunun sebebı parcadan alınan gumruk vergılerı daha az ve parca geldıgınden kutu olmuyordu eger alacaksanız pıyasa fıyatı ve ozellıklerı bakımından arastırıp alın artık garantı kutu androıd ve orjınale yakınlık bakımından arastırın 10 uzerınden 8 alabılecek modeller var canınız ısterse o modellerden alın sonucta günümüzde sağlık acısından zararlı bıse kalmadı ıctigimız su bıle temız degıl

hsyn1907s

Üye
beyazıtta çin malı telefonları tamir eden teknik servisler olduğunu duydum oradan tamir ettirebilirsin

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Valla sizi hiç anlamıyorum adam gibi bi htc alın (wildfire s yaklaşık 600tl (çakması deil)) hayatınızı yaşıyın hiç garip çakmalarla kafa yormayın biraz biriktiripte 400tl fazla versen nolur?

Evet. Çin malı oyunu olmayan samsunglardan bile kötü!

Baskentliia

Baskentliia

Üye
java nede olsa ama bedava tv var

murat 211

Üye
Bende inew v3 var 20 gunluk 520 tl ye satiyorum temiz sadece kilifi yok

Üst Alt