çin malı telefonlarda ses nasıl yükseltiliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

acemi79

Üye
teşekürler

taneromeo

Üye
ya ben bu kodu gırdım tel kapandı acılmıyor simdi ne yapmam gerek

akart

Üye
ses yükseltmek isteyen varsa

mavianka

Üye
arkadaşlar bende tristar ts710 model nokia E71 benzeri bir telefon aldım. herşeyinden çok memnunum fakat konuşma sesi çok az çıkıyor. neredeyse duyulmuyor. bu sesi nasıl yükseltebilirim. yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim. daha önce verilen kodları denedim, telefonum o kodlardan girmiyor...acil yardım...

can.store

can.store

Üye
acilll çin malı nokıa 8800 art telefon kullanıyorum..... kodları girdim yanlış bi şey yaptım galiba telefon acılmı yooo

ednan bey

ednan bey

Üye
Bnm tel e71 çin malı sesini nasıl yükseltebilirm acaba yardımcı olursanız sevinirm arkadşalar.

yk18811986

Üye
nakıa n95 8 gb çin telefonum var ama ne purogram nede tema bulabiliyorum yardımlarınız için şimdikten teşekkürler

laracroftt

laracroftt

Üye

oğuz_42

Üye
arkadaşlar n96 ses yükseltme kodunu bilen varmı?

CARDİF

Üye
şifre hr telefona olmuyor dost

crte

Üye
lütfen banada yardımcı olurmusunuz bende anycool 818 kullanıyorum ama sesim karşı tarafa hep geriden geliyormuş yapamadım çok acil yardım

xxrxx124

Üye
kardeş alın size mb 888 t ses şifresi *#864364# yazın.....
Not:ayarları yapmak ve eskihaline getirmek için bana özelden ulaşın.

rapchi55

Üye
la zaten 3d ses çıkıo dah ne beklion telefeondan !!

cahsus

cahsus

Üye
bence yapmayın hoparlore yazık

serseri_011

Üye
arkadaslar bende çin malı e71 war *#36466333# bu kodları giriorum hic bi işe yaramıor nasıl yukselte bilirim e71 in sesini bilen warmı yardımcı olun lütfen

TeRK-i DiyaR

Üye
benim tlf cin malı ave e71 sesini nasıl acarım

--------------- Ekleme ---------------

beyler bi yardım e 71 sifre yazdımmı hazır degil diyor!!

--------------- Ekleme ---------------

beyler bi yardım e 71 sifre yazdımmı hazır degil diyor!!

caneradil

Üye
arkadaşım ben bilyorum *#3646633# gir orda ses var ordan ayarla ama ii olmaz:oke:

sebenmehmet

Üye
bende çin malı x6 var onun nasıl sesi yükseltilir bu kod işe yaramıyor x6 da yardımcı olursanız sevinirim

serco52

Üye
matrix m1 telefonum için kod arıyorum yukarıda ses yukseltme kodu olmuyor baska varmı acaba

Üst Alt