çin malı telefonlarda ses nasıl yükseltiliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

echoman

Üye
    Konu Sahibi
çin malı telefonlarda ses nasıl yükseltiliyor?
*#3646633# veya *#66*# kod ile bişeyler yazılıp ses yükseltiliyomuş
bilen arkadaşlar lütfn yardım edin
tlefon anycool f 888 yada t 628..
bu kodları girince bilgi ekranı çıkıyor....

• Beğen
Tepkiler: jackburaks ve dj_akreppp

isyankar07

isyankar07

Üye
*#3646633# yap 3.sıradaki Ses yazan yere gir 7. sıradaki en büyük swing yazan yere gir ve standart 12800 olanı en yüksek değer 38527 yap ve ses son ses olsun yalnız hoparlör patlarsa karışmam ok bidde *#3646633# ses->ses yükseltir kipi->ses->16 level setting falan yazan yerlerdeki değerleri yükselt ok

corchy

corchy

Üye
sanırım sesı acınca yukselıo :)

xkadir61

xkadir61

Üye
önce telefonunuza uygun jaklı bir kulaklık alıyorsunuz sonra kulaklığı jaktan çıkartarak 5+1 ses sisteminize bağlıyorsunuz. ve sesini olabildiğince açıyorsunuz. işte bu kadar:ehe

Atakan

Atakan

Üye
bence çi malı almayarak yükseliyor:)

salimbaba

Üye
Eywallah Sagolasın ßu *#3646633# kodu İşime Yaradı

sdgergerge

Üye
Slm millet ben yeni üye oldum 3 gün falan geçeio banada
Trident "MB 888-T" Gizli Ayar Şifresini Verebilirmisiniz ?

Teşekkürler...

İletişim : [email protected]

fetih43

Üye
beyler Trident MB-888T markalı telefonun ses yükseltmesini nasıl yapıyoruz bilen warsa anlatırsanız sevinirim...

baris287

Üye
Beyler şifreyi yazdıktan sonra Hagi tuş a basıoz...

• Beğen
Tepkiler: skyorte

xblax06

Üye
c tusuna bas

--------------- Ekleme ---------------

bi tusa basmıyosun o kendi cıkıyo zaten kodu yazdıgın zaman

telpak

Üye
:yurutelefonu salla belki düzelir:kop:

onurfu

onurfu

Üye
*#3646633# yap 3.sıradaki Ses yazan yere gir 7. sıradaki en büyük swing yazan yere gir ve standart 12800 olanı en yüksek değer 38527 yap ve ses son ses olsun yalnız hoparlör patlarsa karışmam ok bidde *#3646633# ses->ses yükseltir kipi->ses->16 level setting falan yazan yerlerdeki değerleri yükselt ok
çok sğl

Memed54

Üye
kardeş bende Anycool F888 alıcam :S
bu telefonda zaten çift hoparlör yokmu ? niye sesini yükseltmek istiyosun
yoksa az mı ses çıkıyo :S ben bu telefonu çift hoparlör we fazla ses çıkıyo diye alıcaktım daaa..

gokhanbilgin

Üye
arkadaşlar öncelikle telefonunuzun özel kodu varmı yokmu onu öğrenmeniz lazım genelde *#3646633# olureğer yazdığınız anada bir menü açılırsa tamam oradan ses menüsüne gelin normal moda gelin ses tyazan yere basın ses 6 yı 135 yapın 16 level settings ise onunda 135 yapın step yazan yere dokunmayın dağa sonra o menüden geri çıkıp melodiye tıklayın aynı şeyleri onada yapın geri geri yapın (kırmızı tuşa basmayın) size parametreler kaydedilsinmi diye soru sorar ve kavbul edin ve çıkn not:televizyon ve radyonun sesi azalabilir

sorej_1985

Üye
arkadaşlar n95 8gb çin malı telefon aldım müzik sesi çok az çıkıyor şifreyi söyleye bilirmisiniz

TooD34

Üye
n96 bendede az geliyor varmı kod :D yoksa telefonu kendimmi kodlim :))

adem gördük

adem gördük

Üye
AqaLar Banada NOVİA N5000 Kodu Lazım Bılen Varsa Rıca Edıyorum Soyleyın Arkdaslar :d

sercimerci

Üye
önce telefonunuza uygun jaklı bir kulaklık alıyorsunuz sonra kulaklığı jaktan çıkartarak 5+1 ses sisteminize bağlıyorsunuz. ve sesini olabildiğince açıyorsunuz. işte bu kadar:ehe
arkadaslar şifrelere sakın girmeyin teliniz kapanır sonra benim gibi 3 gün ugrasırsınız yaptırmak için

son kral

Üye
*#3646633# yazdıktan sonra ses seçeneğine girin ve orda normal modunu tıklayın gelen ekranda tekrar sese girip burda ses 0 ses 1 ses 2 ve en son melodi setting yazar burdaki seçeneği yükselttikten sonra olyo ben denedim çok güzel oldu ancak garanti weremem hoparlör patlarsa karısmam (((mekansız)))

Üst Alt