Çin Malı Telefonlara Dikkat!!!( Sürekli Güncellenecek)

Sponsorlu Bağlantılar

orhankolik

Üye
tşk oldu dostum

MoRPHiNe689

MoRPHiNe689

Üye
eline saglık dostum bilgi için

mesut74

Üye
uyarılarınız çok yerinde ve dikkate değer ama biz paramızı çöpe atmaya hazırız çünkü önceden hiç bir araştırma yapmadan, hazırlık yapmadan insanları sömürmeye hazır satıcıların ağına düşeriz

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Iyi güzelde güzel kullanıldığında bir şey olacağını zannetmiyorum diğer markalarda 500 ytl civarında hemde bu özelliklere sahip değil. Tabi bu mallarada güvenilmez ne yapacağımı bilmiyorum. Ama garantili ve faturalı bulursam alırım diye düşünüyorum, siz ne dersiniz.

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
Iyi güzelde güzel kullanıldığında bir şey olacağını zannetmiyorum diğer markalarda 500 ytl civarında hemde bu özelliklere sahip değil. Tabi bu mallarada güvenilmez ne yapacağımı bilmiyorum. Ama garantili ve faturalı bulursam alırım diye düşünüyorum, siz ne dersiniz.

Önemli olan cihazın garantisi veya maddi değeri değil, önemli olan senin sağlığının garantisi ve değeri.:oke:

garminmaps

Üye
arkadaşlar bende T828 var hediye geldi ses ayarlarını yapamadım çok yüksek ses çıkıyor. eğer yapamazsam satacam daha yeni kartı bir kez taktım çıkardım. [email protected]

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bende T828 var hediye geldi ses ayarlarını yapamadım çok yüksek ses çıkıyor. eğer yapamazsam satacam daha yeni kartı bir kez taktım çıkardım. [email protected]

Yanlış yere yanlış yorum yazmışsın. Biz burada Çin mallarının zararını anlatıyoruz, sen satmaktan bahsediyorsun. Üstelik bunu siteye üye olur olmaz ilk mesajında yapıyorsun. Haydi başka kapıya.:nono:

schumici

schumici

Üye
Yanlış yere yanlış yorum yazmışsın. Biz burada Çin mallarının zararını anlatıyoruz, sen satmaktan bahsediyorsun. Üstelik bunu siteye üye olur olmaz ilk mesajında yapıyorsun. Haydi başka kapıya.:nono:
al bendende o kadar:nono:

zirve_36

zirve_36

Üye
sağol kardeş çok yararlı bir bilgi .Arkadaşım almayı düşünüyordu şimdi bu yazıyı ona oktup bir daha düşünmesini isteyeceğim

romeogelmez

romeogelmez

Üye
arkadasım cook tsk ederim cok faydalı oldun allah razı olsun bu tlf lari kullanan yıgınla arkadas ve tanıdık var cok tsk bu tur paylasımlarının devamını dilerim

maliakg

maliakg

Üye
teşekkürler + rep:yuru

orhan_ak5

orhan_ak5

Üye
Belki parasında bişey yok ama inanın hiç kullanışlı değil. Tavsiye etmem.

Furkan96

Furkan96

Üye
yararli bilgi tsk ederim

orhan_ak5

orhan_ak5

Üye
Ben üç çeşit Çin malı kullandım,çok enteresan özellikler koymuşlar ancak Nokıa telefona alışan biri zor kullanır. Ancak analog tv programının hakkınıda yememek lazım.

cousin

cousin

Üye
teşekkürler...

bora879

Üye
ya sadece televizyonu yeter ya.Sırf onun için alabilirim

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Şimdi Yeni Moda Kendi İStekleri İle Alıyorlar Anlayamadım.

zahid12

zahid12

Üye
kardeş samsungda çin malı bu na ne demeli

schumici

schumici

Üye
ya sadece televizyonu yeter ya.Sırf onun için alabilirim

iyiki almayın diye avazımız çıktığı kadar bağırıyoruz. sen al birader bunca yazılanları okuduktan sonra alcam diyosan durduğun kabahat.

kardeş samsungda çin malı bu na ne demeli

zahid fabrika çinde ama hammadde çinden temin edilmiyo. çinde iş gücü ucuz olduğu için yani işçilerin aldıkları para çok düşük olduğundan firmalara maliyeti daha düşük oluyo. çin e sadece fabrika kuruyolar ve çinlileri fabrikada çalıştırıyolar. ama hammadde ve patentler samsungun anavatanı güney kore den:oke:

delo

Üye
zahid fabrika çinde ama hammadde çinden temin edilmiyo. çinde iş gücü ucuz olduğu için yani işçilerin aldıkları para çok düşük olduğundan firmalara maliyeti daha düşük oluyo. çin e sadece fabrika kuruyolar ve çinlileri fabrikada çalıştırıyolar. ama hammadde ve patentler samsungun anavatanı güney kore den:oke:

ne yani çinden ki pılastikle güney koredeki aynı değilmi :D :D

Üst Alt