Çin Malı Telefonlara Dikkat!!!( Sürekli Güncellenecek)

Sponsorlu Bağlantılar

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
Bedava kimse kimseye vermez bişey, zaten fazla yaklaşmayın uzak durun patlarsa falan zarar görürsünüz. Ne kadar ilginç gerçekten. Kullandığınız hemen her ürün Çinde üretiliyor. Üretici firma Finlandiya malıymış farketmez. Made in China, Finished in China yazıyor mu ? Evet. O zaman Çin malı. Bir şekilde Çin teknolojisi hayatımıza girdi. Kabul edin artık.

Abi ne alakası var hep aynı saçma sapan yorum. Montajını orada yapıyor adam. Ya da kendi fabrikasını kurup kendi kalitesiyle üretiyor, amaç işçiliği düşürmek. Bizim karşı olduğumuz çin malları, merdiven altı atölyelerde, orjinallerin çakması olarak yapılanlar. Hiç mi muhakeme yeteneğin yok senin ya. O zaman Zara'nın ABD ve Avrupa'da sattığı ürünlerin bir çoğunda da "Made in Turkey" yazıyor.Şimdi Zara Türk malı mı? Adam sadece ucuz işçilik için burada fason yaptırıyor. Biraz mantık, el insaf.:@

Odysseus

Odysseus

Üye
Zaten mesajlarımı dikkatli okursanız bende merdiven altı diye tabir ettiğiniz cihazları kötülüyorum. Kendinz söylüyorsunuz amaç işçiliği düşürmek. İçine dünyaları da koysanız işçilik kötü olduktan sonra neye yarayacak ki. Zaten mesajlarımı okumadığınz belli amacınız direk saldırmak bunu çok belli ediyorsunuz. Mesajınız ve bana attığınız diğer kışkırtma amaçlı mesajlar yönetime bildirilmiştir. Umarım gereği yapılır.

Salihyet

Salihyet

Üye
Umarım bu tartışma daha fazla sürmez, çünkü bu aralar çıkan tartışmalar da bu yönde, havalar ısınıyor, ortam ı yumuşatmak gerek, daha sakin olalım lütfen :oke:

Cynical

Cynical

Üye
Aslında kabahatin büyüğü bizim Çinlilerde. Tamam neredeyse bedavaya geliyor, satıp kar ediyorsun da bir yere kadar. 10 tane merdiven altı parça alıyorsan 1 tane de orjinal birşey al. Adım başı telefoncu var, bir tane orjinal kapak olmaz mı ya koca şehirde?!

peace_for_fight

peace_for_fight

Üye
!! iyiymiş teşekkürlerr

tufanaksoy

tufanaksoy

Üye
güzel çalışma..bilgiler için teşekkürler.

--------------- Ekleme ---------------

orjinal kapak konusunda yazan arkadaşa aynen katılıyorum...yok yok.

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
Zaten mesajlarımı dikkatli okursanız bende merdiven altı diye tabir ettiğiniz cihazları kötülüyorum. Kendinz söylüyorsunuz amaç işçiliği düşürmek. İçine dünyaları da koysanız işçilik kötü olduktan sonra neye yarayacak ki. Zaten mesajlarımı okumadığınz belli amacınız direk saldırmak bunu çok belli ediyorsunuz. Mesajınız ve bana attığınız diğer kışkırtma amaçlı mesajlar yönetime bildirilmiştir. Umarım gereği yapılır.

Amacım ne saldırmak, ne kışkırtmak, ne de tartışmak. Sen benim açtığım konu da bir kaç kez ortamı gerdin. Ben de senin insanları kışkırtıp, konuyu tartışmaya çevirerek, kilitlenmesine sebep olmaman için söylediğin yanlışları düzeltmeye çalışıyorum. Ama daha uğraşmayacağım. İki de bir rüzgarın yönüne göre yorumlarını değiştiren, "işçiliği düşürmek" sözünden işçilik maliyetlerini değil de kaliteyi düşürmeyi anlayan birisinden, fazla bir şey beklenemez. Eğer aynı provokatif tavırla devam edersen nasıl şikayet edilir, yaptırım uygulanırmış hep beraber görürüz bu başlık altında.Okey?
Bana bak yoksa sen Çinli falan mısın? Bir türlü seninle iletişim kuramadık. :D

Odysseus

Odysseus

Üye
KadirşinaS Ben Türkoğlu Türk'üm sen işine bak. Tartışma biteli 1 haftayı geçti saldıracak birşey bulamadın buraya mı daldın. Ayıptır ya.

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
Seni Allah'a havale ediyorum. Nedir bu saldırma, saldırı, saldırış tutkun anlayamadım. Benim kimseye saldırmaya ihtiyacım yada böyle bir amacım yok. Neyse ben daha uzatmayacağım. Sen kafana göre takıl buralarda.

Bu arada imzanı gördüm. Hastalık hiçbir şeye benzemez.Tartışma falan bir yana ,şimdiden geçmiş olsun.

seaghost

seaghost

Üye
hakıkaten cınler orjınalınden daha estetık yapmıslar telefonu:))

Utku

Utku

Üye
bunları almamak lazım​

k 88 die bi modelinde samsungun aynısının üzerine anny cool yazmışlar

portegol

Üye
o çin leri bi tutup döve bilsem ya amma gıcıgıma gidiyorlar ya
ha çin seddinide yıkalım hadi hucuuuuuuuuuuuuuuuuuunmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

polo291

polo291

Üye
ama çin mallları sayasinde piyasa fiyatları düşüyor o yönden iyi

Bora

Bora

Üye
evet gerçektende teşekkür ederim faydalı bilgiler verdin bizlere

memelek

Üye
aynen kardeş

havalla

tobeeeee mayn

alperen1313

alperen1313

Üye
bu güzel bilgi için teşekkürederim

fayko1907

Üye
çin malı telefon alamk isteyen varsa illa ki..trident ten şaşmasın gerisi palavrdaır. ancak tridenti sağplam bitr yerden alabilirsiniz..garantilirdir.bn mb 13300 kullanıyorum mesela.ama anycool n99 cart curt...palavraaa.. ;)

LasT EraseR

LasT EraseR

Üye
Çin Malı Telefonların Satış Prensibi Dış Görünüşüdür.Biraz Dikkat Ederseniz Sahte Olduğunu Farkedebilirsiniz.

Üst Alt