Çin Malı Telefonlar İle İlgili Sorunlarınızı Yazın Yardımcı Olalım

Sponsorlu Bağlantılar

sefa2007

Üye
arkadaşlar bende t-tech e72 modeli var javayı destekliyor ben msn programı arıyorum (java destekli olacak) şimdiden teşekkürler

osman_1601

Üye
merhaba benim annem ng k300 kullanmaya başladı.
telefonu şarja taktıktan yaklaşık 2-3 saat sonra ekranda UYARI. KÖTÜ ŞARJ ALETİ BAĞLANTISI yazıyor.
bu durum normalmi değilse çözümü nedir

selcuk.ozdemir

Üye
Bende Dolia E 711 var. Kendi kamerasından çekilen resimleri "jpg" kayıt ediyor ve sorunsuz gösteriyor ama Bluetooth dan yolladığım "jpg" dosyalarını göstermiyor. Özelliklerden resmin boyutunu görebiliyorum ama resmi göremiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz?

Odysseus

Odysseus

Üye
Sanırım 300 KB üzerindeki resimleri gösterememe problemi sizin telefonunuzda da var. Uygun programlarla resim çözünürlüğünü düşürebilirsiniz

eren078

Üye
merhaba çakma 8800 carbon arte kullnıyorum bunlara bilgisayardan tema nasıl yükleyebilirim ve ayrıca blue toot çalışıyor fakat gönderme ve almada şifre soruyor yardım lütfen

osman_1601

Üye
telefonu şarja taktıktan yaklaşık 2-3 saat sonra ekranda UYARI. KÖTÜ ŞARJ ALETİ BAĞLANTISI yazıyor.

BU MESAJI 3 KERE YAZDIM CEVAP GELMEDİ LÜTFEN ARTIK Bİ CEVAP VERİN

BANA CEVAP GELMEDEN BAŞKA BİRİSİ SORU SORUYO BENİM SORU GÜME GİDİYO

Odysseus

Odysseus

Üye
merhaba çakma 8800 carbon arte kullnıyorum bunlara bilgisayardan tema nasıl yükleyebilirim ve ayrıca blue toot çalışıyor fakat gönderme ve almada şifre soruyor yardım lütfen

Tema yükleme gibi bir şansınız yok. Bluetooth ile veri transferi yaparken eşleştirme şifresi ister ve bunu siz belirlersiniz. Şifre istediği zaman 12345 gibi rakamlar yazın ve onaylayın, diğer cihaz da şifre isteyecektir aynı rakamları ona da yazın. Böylece transfer başlayacaktır.

BU MESAJI 3 KERE YAZDIM CEVAP GELMEDİ LÜTFEN ARTIK Bİ CEVAP VERİN

BANA CEVAP GELMEDEN BAŞKA BİRİSİ SORU SORUYO BENİM SORU GÜME GİDİYO

Normal değil. Çözümü de sanırım servisle ilgili. Kötü Şarj Aleti dediği şarj aleti kendi kutusundan çıkan alet mi ?

Üst Alt