Çin Malı Telefonlar İle İlgili Sorunlarınızı Yazın Yardımcı Olalım

Sponsorlu Bağlantılar

uMuT_41

Üye
arkadaslar selam bende çim malı 8800 arte var gecen yere dusurdum filmi değişecekmıs ama bulamıyorum versiyon 2 film acıl lazım .yardımcı olanlara sımdıden mınnettarım .kestane kebap acele cevap;)

cemal15

Üye
digiphone dg 66 ya nasıl oyun bulabiliriz?

mailtome

Üye
platinium pm-01 cep telefonunun şifresini kırmak istiyorum. nasıl yapabilirim. çok acil lazım. mümkünse mail atsanız sevinirim. [email protected].

caner90

caner90

Üye
arkadaşım TINTELE V300 e wap ayarı istiyorum saol

Feel It

Feel It

Üye
Çin malı telefonlar ile ilgili sorunlarınızı yazın yardımcı olalım
Konu tavan yapmış yardımların durmuş ? Bakarmısın arkadaşların yardıma ihtiyaçları var güzel konu ama biraz ilgilen bu çin malları telefonların dertleri bitmez... bu konu sana pahalıya patlamış yani :)

34yakamoz

Üye
Arkadaşlar bana anycool z-848 in mms ve wap ayarlarını yollarmısınız tşkler

fenerbahçe_546

Üye
merhaba n7 carrier cep telefonunun sesini nasıl yükseltecegim

muhsindoğan

muhsindoğan

Üye
slm benim digiphone t828 im var bu telefonda tv kaydı varmış galiba varm? varsa nasıl yapıldığını bilenler yardımcı olursa çok sevinirim... tşk

muhsindoğan

muhsindoğan

Üye
selam arkadaşlar, bende trident t828 var güzel çalışıyor gibi ama sim b konuşurken kapanıyor sonra acil veya geçersiz sim yazıyor. Kapsama alanından çıkıp girdiğim zamanda bazen aynı sorunla karşılaşıyorum, bi zahmet bi bilgisi olan varsa yardımcı oluverin lütfen, saygılar teşekkürler
slm arkadaşım bendede digiphone t828 var ben ilk aldığımda aynı sorunu bende yaşadım ama sonra sorunu anladım sorun sim yuvalarındaymış sim yuvalarının üstündeki yani sim i tutan demir ler de gevşeklik var ben üstten hafif bastırdım benimkinde sorun kalmadı sende bir dene istersen ...
inş. olur...:)

goko1234

Üye
Arkadaslar bendekı problem sanırım bu genel olarak var ama ben tum sayfaları okumadım cozum yazdıysanız eger usb den takıyorum cıhazımı mt6227 donanım bulundu yazıyor telefondada usb takıldı yazıyor fakat driver istiyo driverida yukledıgımde sadece modem olarak goruyor ne webcam goruyor ne usb yıgın depolama aygıtı ne yapabılırım?

sman sarı

sman sarı

Üye
Arkadasım bende çin malı nokia 8800 carbon arte var ve bnm telefonumda suan bluetooth sorunum varr​
hiç kapanmıyorrr değiştiriliyor diyor vve tel yineden açılıp kapanıyorr ne yapmam gerekiyor :(
şimdiden teşekkür ederim

cesett

cesett

Üye
Arkadaslar bendekı problem sanırım bu genel olarak var ama ben tum sayfaları okumadım cozum yazdıysanız eger usb den takıyorum cıhazımı mt6227 donanım bulundu yazıyor telefondada usb takıldı yazıyor fakat driver istiyo driverida yukledıgımde sadece modem olarak goruyor ne webcam goruyor ne usb yıgın depolama aygıtı ne yapabılırım?

Cihazı fabrika ayarlarına geri çevirdiniz mi?

yada

farklı bir usb çıkışın tak kablonu öyle dene tekrar

--------------- Ekleme ---------------

Arkadasım bende çin malı nokia 8800 carbon arte var ve bnm telefonumda suan bluetooth sorunum varr​
hiç kapanmıyorrr değiştiriliyor diyor vve tel yineden açılıp kapanıyorr ne yapmam gerekiyor :(
şimdiden teşekkür ederim

sende bir fabrika ayarı çek olmadı

1. Nokia cep telefonumdaki varsayılan güvenlik şifresi nedir?

Nokia cep telefonunuzun varsayılan güvenlik şifresi 12345’ tir.

Not: Güvenlik şifrenizi değiştirdiğinizde varsayılan ayar artık geçerli olmayacaktır. Eğer güvenlik şifrenizi değiştirdiyseniz ve yeni şifreyi hatırlamıyorsanız, servis sağlayıcınızla irtibata geçin.

benim çin 6300 var ingilizceye döndü türkçe olmuyo yazılım varsa yardımcı olurmusunuz teşekkürler

senin aradığın cevap bu ola bilir

http://www.maxicep.com/cep-telefonlari-genel/6300-turkce-yapma-147203.html

daris666

Üye
arkadaslar Dün ÇİN MALİ 8800 carbon aldımm. Bluetooth sorunum war cekılen resımlerı fln gönderebiliyor fakat dosyalari alamiyor ..farklı bır telefondan veya pc den dosya gonderdiğimde '' dosya yazma '' veriyor

mehmet20032005

mehmet20032005

Üye
Bir arkadaştan Çin malı N72 geldi.Orjinal N73'ten resim yollayaım dedim.Sonra telefondan isteği kabul ettim.Etmez olaydım.Telefon gitti.Sonra geldi,gitti geldi derken.Kayışı sıyırdı.Cihazın sorunu;uçuş modunda çalışıyor ama normal moda geçince telefon kapanıyor 3-5 saniye sonra geri açılıoyr ve şebeke bulduktan sonra yeniden gidiyor ve bu böylece sürüp gidiyor...Acaba sorun nedir?Fabrika ayaralrına da döndüm ama kar etmedi,tabi uçuş modundayken.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.şimdiedn teşekkürler.

calienteee

Üye
Mt 6225 driver nasıl bulurum

cesett

cesett

Üye
arkadaslar Dün ÇİN MALİ 8800 carbon aldımm. Bluetooth sorunum war cekılen resımlerı fln gönderebiliyor fakat dosyalari alamiyor ..farklı bır telefondan veya pc den dosya gonderdiğimde '' dosya yazma '' veriyor

şimdi arkadaşım resim olarak boyutu na baktınmı çinmalları telefonlarda 1024 *872 boyutlarda resimleri telefonun açmaz kendi boyutunda olan resimleri açar mp3 göndermeyi denedinmi alıyormu hiç ??

veya kendi resimini gönderdiğin arkdaşın sana geri atsın eyer bu dediklerim oluyorsa sorun yok

aksi taktirde aldığın yere veya garanti belgesi varsa garantiye gönder meni tavsiye ederim..

maxicep

Mt 6225 driver nasıl bulurum

TAM OLARAKhangi driver arıyorsun

belki bu yardımcı olur

Bir arkadaştan Çin malı N72 geldi.Orjinal N73'ten resim yollayaım dedim.Sonra telefondan isteği kabul ettim.Etmez olaydım.Telefon gitti.Sonra geldi,gitti geldi derken.Kayışı sıyırdı.Cihazın sorunu;uçuş modunda çalışıyor ama normal moda geçince telefon kapanıyor 3-5 saniye sonra geri açılıoyr ve şebeke bulduktan sonra yeniden gidiyor ve bu böylece sürüp gidiyor...Acaba sorun nedir?Fabrika ayaralrına da döndüm ama kar etmedi,tabi uçuş modundayken.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.şimdiedn teşekkürler.

kardeşim sana kısa yoldan anlatıyım telefonun hafıza kartına bir format çek sorun kalmaz
tabiki öncelikle yedeğini al bunu hiç denedinmi ??

yani o resim direk olrak hafıza kartına kayıt eddiği için telefonun hafıza kartında sorun ola bilir

maxicep

59efkar

Üye
ya kardeşim bnde trident mb t888 var aldığıma bin pişmanım birkaç iyi öz. var ama gerisi yalan iyi öz.de yüksek ses çıkıyor tv var bundan gerisi berbat int. ayarlarını yapıorm girmior aldığımda girmiştim bn hep int. telden kullanan bir kişiyim yrdmcı olursanız sevinirim

nfy

Üye
bende twings sapphire cep telefonu var ama sesi tamamen kısılmıyır ne yapabilirim

benim twings sapphire modelinde cep telefonum var ama tamamen sessiz olmuyor bunun için ne yapabilirim

nfy

Üye
bende twings sapphire cep telefonu var ama sesi tamamen kısılmıyır ne yapabilirim. acil cvp şimdiden teşekkür ederim...:oke:

hasanyasar20

Üye
CECT E71 model telefonda java dosyaları çalışmıyor sanırım java desteği yok nasıl yapabiliriz

Üst Alt