Çin Malı Telefonlar İle İlgili Sorunlarınızı Yazın Yardımcı Olalım

Sponsorlu Bağlantılar

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı Telefonlar İle İlgili Sorunlarınızı Yazın Yardımcı Olalım
Çin malı telefonlar ile ilgili sorunlarınızı yazın yardımcı olalım

• Beğen
Tepkiler: murat7ok

deniz-17

deniz-17

Üye
Çin malı telefonlar ile ilgili sorunlarınızı yazın yardımcı olalım

arkadaşım benim n99i diye adlandırılan best d2000+ telefon kullanıyom sesi süper ama kulaklığı koyduğumda ses çok az çıkıyo kulaklıktan yardımcı olursan sevinirim bi kod vardı öbür konularda denedim olmadı sen bi baksan şimdiden tşk.:oke:
NOT; kulaklık orjinal

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım benim n99i diye adlandırılan best d2000+ telefon kullanıyom sesi süper ama kulaklığı koyduğumda ses çok az çıkıyo kulaklıktan yardımcı olursan sevinirim bi kod vardı öbür konularda denedim olmadı sen bi baksan şimdiden tşk.:oke:
NOT; kulaklık orjinal

buyur kardeş
Trident ve Çin Telefonlarındaki Kulaklık Takınca Sesin Kısılması Sorununa Çözüm:

*#3646633# tuşlayarak teknik mod menüsüne geçin.

3. seçeneği seçin (ses)

4. seçeneği seçin (kulaklık modu)

4. seçeneği seçin (ses)

8. seçeneği seçin (16 level setting)

1. seçeneği seçin (max. analog gain) değerini arttırın

200 yaparsanız kulaklık sesi mantıklı bir seviyeye gelecektir

deniz-17

deniz-17

Üye
buyur kardeş
Trident ve Çin Telefonlarındaki Kulaklık Takınca Sesin Kısılması Sorununa Çözüm:

*#3646633# tuşlayarak teknik mod menüsüne geçin.

3. seçeneği seçin (ses)

4. seçeneği seçin (kulaklık modu)

4. seçeneği seçin (ses)

8. seçeneği seçin (16 level setting)

1. seçeneği seçin (max. analog gain) değerini arttırın

200 yaparsanız kulaklık sesi mantıklı bir seviyeye gelecektir

bunu denedim olmadı ama:agla

DOGUS59

Üye
ARKADAŞLAR BU TELEFONLARIN HEPSİ KAÇAK AYRICADA HEPSİ BİRBİRİNİ KOPYALARI YANLIZCA KASALARI DEĞİŞİK KAMERASI HEPSİNDE AYNI VGA AMA HEPSİNDE AYRI AYRI YAZIYOR.
DİĞER BİR KONU VİDEO OYNATMIYOR.SESİ YÜKSEK AMA KALİTESİZ.İMEİ LERİNİN HEPSİ SAHTE EN GEÇ 2-3 AY İÇİNDE OPERATÖRLER TARAFINDAN KAPATILIYORLAR.KESİNLİKLE ALMAYAN HEPSİNDE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA VAR YAZIYOR.AMA HİÇBİRİNDE YOK.Arkadaşlar bir denemenizi rica ediyorum.Alın elinize bir nokia-s.e.-samsung-lg-mot vs.gibi telefonlarla 10 dakika bir konuşma yapın.sonra kendinizi rahatsız hissetmessiniz.AMA bir çin malı ile bu süreyi konuşarak geçirin bakın arkadaşlar başınız ağrımaya başlayacaktır.LÜTFEN BİR DENEYİN.....Bu sitede bangır bangır bağırıyorum hiç bir allahın kulu SAR DEĞERİ AÇIKLAMAIYOR.SATICILARDA BİLMİYOR.AMA ONU KAÇAK GETİRENLER.( G.antepde-nusaybinde-kiliste vb.sınır şehirlerinde ) ÇOK İYİ BİLİYORLAR. PARALAR CEBE.RADYASYON BİZİM GİBİ KULLANICILARA.........HAYIRLISI OLSUN

BİR DE ALIP KULLANAN BİR ARKADAŞIN FORUMLARDAN BİRİNE YAZDIĞI YAZIYIDA EKLİYORUM
bende bugun aldım cıhazı ve hemen bugun yolladım .sarj ederken sarjı bozuldu sanırım ama zaten onyargılı oldugum cıhazdan tamamen sogudum.anycool t828. bu cuhaz hıcbır sekılde sesız moda alınamıyor sesız dıe tabır edlıne mod tıtresım . :))) bu cok komık .aldıgım gun sarjının bozulması daha komık aldıgım satıcı yarın umarım kabul eder de bu seruvenden kazasız atlatırım kendımı.

sesı yuksek evet ama dengesız bır yukseklık sozkonusu dıgerlerını bılemem ama bendekı gg dekının aynısıydı ve cıhaz ın dızaynı yatay sekılde hopororlerın ustune bır sey gelecek sekıldeyken ses zaten azalıyor..ekran cok gusel dıuyenler var bence degıl azıcık farklı bır acıyla goruntuyu dagıtıyor.telefonda buyuk yazılımsal sorunlar var :) bır hat dıgerınden daha az ses verıyor ama sonucta ıkısıde kısık ses verıyor

ısın aslı buyuk hevesle aldım cıhazı ama ıste kısmet degılmıs sarjın bozulmasıda bahane oldu. bırde elımde hala garıp bır plastık kokusu var.

bu cıhazların sar degerı dusuk deselerde ıanmam gunde en az ıkı uc saat telefonla konusurum ama bunla cıdden konusurken ellerınızın ıcı bır tuhaf kımıs kımıs oluyor ve bıraz uzatınca basınız cıdden agrıyor
...bunu deneyenekadar bunları soyleyenlere yahudı mallarna nekadar guven olur onlar tamamen ekonomık amaclı kendılerı ıcın calısırlar dıodum ama malesef cın malları bır bocalama donemı ıcıınde bunu atlatınca emınımkı cok buyuk ve suan olduklarından daha ıyı bır yerde olacaklar ama bu sekılde hep kotu bır ımaj cızıyorlar

benım aldıgım arkadas ggden ustunde kutusundan yırtılmıs orjınal ımeısıyle yolluyordu aletı cakma fılan degıl ısteyen olursa pm den nıcıkını atabılırım saygılarımla
BU TELEFONLARI SAR DEĞERLERİ BİR TÜRLÜ BULUNAMIYOR.ALMAYIN ARKADAŞLAR SAĞLIĞINIZI 3 KURUŞ İÇİN TEHLİKEYE ATMAYIN:oke:

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
her tarafa aynı mesajdan yazmışsın adminler sana yasak getirir böle bişey yapma bir daha

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Arkadaşaım ben hem oyun arıyorum hem de eğer varsa arkadaşın dediği gibi kulaklık sesi yükseltme kodu... Telfonum Superfone TV... Teşekkürler

leiche

leiche

Emekli Yönetici
mesaj ayarlarını yapamıyorum.
yapıyorum servis numarasını giriyorum ama ne mesaj yolluyor nede mesaj geliyor.
sorunu bilen varmı?

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşaım ben hem oyun arıyorum hem de eğer varsa arkadaşın dediği gibi kulaklık sesi yükseltme kodu... Telfonum Superfone TV... Teşekkürler

oyun v.b program bulamassın kulaklık sesi yükseltme kodu sitede mevcut diğer cep telefonu modelerine gir orda bulursun

--------------- Ekleme ---------------

bunu denedim olmadı ama:agla

kardeş başka yolu yok mlsf bilinen yol bu

mesaj ayarlarını yapamıyorum.
yapıyorum servis numarasını giriyorum ama ne mesaj yolluyor nede mesaj geliyor.
sorunu bilen varmı?

kardeş telefoncuya göster bizim yapabileceğimiz bişey değil

masri2004

Üye
yav arkdaş senin verdiğin kodu anycoolde kurcaladım telefon kapandı hiç açılmıyor

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi

aqnnb

Üye
Bi tane çin malı 8800 arte aldım. şmdlk memnunum yani orjnalnn 2 küsür mlyar oldugunu dşnrsek elmdeki telefon ii.fakatt benm sorum bu telefonlara program tema vs yükleyebiliomuyuz?

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
Bi tane çin malı 8800 arte aldım. şmdlk memnunum yani orjnalnn 2 küsür mlyar oldugunu dşnrsek elmdeki telefon ii.fakatt benm sorum bu telefonlara program tema vs yükleyebiliomuyuz?

şuan yazılım hakkında herhangi bir şey bilinmediği için tema oyun vs. yüklenemiyor:bilmem:

kod girince telefonu kapanan arkadaşlar telefoncuya gidin 5 ytlye flash attırın bir daha kapanmaz ama her tarafını kurcalamasanız iyi olur

mimar_sinan

Üye
arkadaşlar benim n99 safir cep telefonum var ama tv si tam ekran yapmak istiyorum.ekranın yarısı tv diğer yarısı ayarlar menüsü.tam ekran yapmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

ayrıca vodafoneden nasıl internete bağlanacam.yardımcı olun lütfen...:2agla::2agla::2agla:

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benim n99 safir cep telefonum var ama tv si tam ekran yapmak istiyorum.ekranın yarısı tv diğer yarısı ayarlar menüsü.tam ekran yapmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

ayrıca vodafoneden nasıl internete bağlanacam.yardımcı olun lütfen...:2agla::2agla::2agla:

kardeş kullanmadığım için bilmiyorum ama biraz araştırıyım bulurum

2.cisi sitede arattırırsan nasıl bağlanacağını bulursun

devil_91

Üye
Arkadaşlar bnmde N99i telfnm var.kulaklığı takıp radyoyu açtığımda sesi dışarıya verio.bu sorunu nasıl çözebilirim? kulaklık takılı olmasada sesi dışarıya verdiğini biliorum.

alimX3

Üye
Ya kardesler bende orite markalı telefon var konusma yaparken karsı taraf benım sesımı duyuo ama ben karsı tarafı duyamıom

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
içini aç temizle sorun çözülür ama fazla kurcalama

Üst Alt