Çin Malı Samsung S3 almayı düşünüyorum.yardım lütfen ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bykyg

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı Samsung S3 almayı düşünüyorum.yardım lütfen ??
merhabalar.çin malı telefonlarla alakalı forumda çok yorum okudum yanlız bu telefon ön yargılarımı yıktı diyebilirim.sizde fikir verirseniz teşekkür ederim..

Norm_Gkhan

Norm_Gkhan

Üye
Valla kardeş bunlara para vereceğine git 3310 a para ver daha iyi en azından adam gibi çalışır seni yarı yolda bırakmaz

• Beğen
Tepkiler: tarkan_41

yumyjikk2

Üye
bunu alcagına 575 liraya kayıtlı s2 al basın agrımasın dostum yada alternatif olarak sony arc s fln al daha iyi,bu gösterdigini almak sacmalık bence :D

bykyg

Üye
    Konu Sahibi
aynı özelliklerde bu fiyatlara hangi telefonları alabilirim ? Sıfır veya 1 2 aylık olmak kaydı ile

ceza267

Üye
Boyut, tip olarak aynı olsa bile malzeme kalitesinden fire verir. Aynı tadı vermez.

bandobras

bandobras

Üye
biraz geç cevap vereceğim ama ben arkadaşımla bu telefonların çoğunu denedik. önce çözünürlüğü orda yanlış yazmışlar 1 kere 640 değil daha düşüktür. ayrıca bu para bu telefonlara çoktur. ben note2 5.5" bir telefon aldım 140$ bildiğin standart android telefon yani sadece görüntü var. ayrıca şu çin piyasası içinde denediğim ve gördüğüm en kaliteli telefon HERO 9300+ ve 9500+ onlarda 200$ ve üstü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt