çin malı nokıa N8 VAR ELİMDE BU TELEFONLA İNTERNETTEN NASIL VİDEO İZLENİR BİR BİLEN VARMI .!!!

Sponsorlu Bağlantılar

hergele_16

Üye
    Konu Sahibi
çin malı nokıa N8 VAR ELİMDE BU TELEFONLA İNTERNETTEN NASIL VİDEO İZLENİR BİR BİLEN VARMI .!!!
LÜTFEN Bİ YARDIM :megafon::megafon:

muharrem19811

Üye
biz orjinalinle izlemek için biyerimizi yırtıyoruz sen çin malınla izlemeye çalışıyorsun
:-)

yasar_begen

yasar_begen

Üye
wıfı ayarlarını yaptıktan sonra eger kendı kablosuz modemın varsa sadece yutube den vıdeo seyredebılırsın kesıntısız baska sıtelerden kesınlıkle seyredemessın cunku vıdeo formatını yanı her vıdeonun formatı farklı oldugu ıcın bu orjınal nokıa n8 cın nokıa n8 ve butun teller ıcın gecerlıdır telefonun vıdeo formatları genelde 3gp mp4 ve avı dır tabı farklı formatlara aıt telefonlarda vardır kodeklerını uydurman zordur normal hat uzerınden seyretmek ıstersen gprs ayarlarını yapman gerekır yutubeden seyredebılırsın fakat hat uzerınden cok daha yavastır

xyorgunx

Üye
jar desteklıyse bolt mobıl browserı kur ordan ısleyebılrısın

orhaan48

orhaan48

Üye
wıfı ayarlarını yaptıktan sonra eger kendı kablosuz modemın varsa sadece yutube den vıdeo seyredebılırsın kesıntısız baska sıtelerden kesınlıkle seyredemessın cunku vıdeo formatını yanı her vıdeonun formatı farklı oldugu ıcın bu orjınal nokıa n8 cın nokıa n8 ve butun teller ıcın gecerlıdır telefonun vıdeo formatları genelde 3gp mp4 ve avı dır tabı farklı formatlara aıt telefonlarda vardır kodeklerını uydurman zordur normal hat uzerınden seyretmek ıstersen gprs ayarlarını yapman gerekır yutubeden seyredebılırsın fakat hat uzerınden cok daha yavastır
ne alaka bende n8 var ve her videoyu seyredıom internette untmaki n8 bir cep pc ve bünyesinde falşh 4.0 var buda flash 10 kadar video desteği verıo yani her videoyu seyredebiliyorum millet gibi çin malı telde elime almam

drastee

Üye
Bütün forumlara bakıyorumda bırakınız çinini orjinal N8 için yazılmadık ifade yok. Buna rağmen çekinerekte olsa N8 aldım. Ancak satıcı şunu söylemişti, sakın güncellemesini yapmadan hiç bir şey yükleme dedi. Tavsiyesine uydum. Güncelleme yapıp, yedeğini aldıktan sonra yüklemeleri yaptım. Acaba o tavsiyemi kurtardı bizi. Güncelleme yapmadan bir takım programlar yükleseydim. N8'den bu kadar memnun olabilirmiydim bilemiyorum. Ama çin malı N8 bilemiyorum. Eski telefonum NOKIA N95 8GB şu kadarını söyleyebilirim ki; alışkanlıktan olsa gerek, bu kadar güzel bir telefona, bundan önce sahip olmamıştım.

Wifilobi

Üye

Çin malı N8 bendede var ama wifi yoqqi Ayrıca bi soru dağa benim modemim var kablolu wifi olmadan telefonla bağlanabilirmiyim :vur

meme4

meme4

Üye
çin malı hiç bir telefon ne youtubedan nede diger sitelerden hiç bir siteden video açmaz çünkü flash denen bişe yoktur bu tellerde ve yazılımları çok çok dandiriktir

OMG LOL!

OMG LOL!

Üye
arkadaş 3gp mp4 falan demiş interneteki videoların %95 .flv dir.

bykkas

Üye
Bende çin malı nokia n8 aldım benım java ama hiç bir program ve oyun calıstırmıyor oyuna giriyorum sonra donuyor Nasıl çalıstırabilirim bir yardımcı olursanız sevinirim. güncelleştirme demişsiniz ben oyle bir şey yapmadım. Yardımcı olursanız çokk sevinirim şimdiden teşekkürler

ayberk2

Üye
bendede n8 çin var bolt indirdim fakat bu seferde telefon kapanıyor .video yine seyredemiyorsun.
hiç bir şekilde bu çin telde video izlenilmiyor onu gördüm.

mtncelik

Üye
çin malı tellerden video izlense karaborsaya düşer telefonlar mümkün olmayan bi durum kesinlikle izleme şansın yok orjinali bile her siteden izleme olanağı sunmuyo

restmod

restmod

Üye
hicbir cin telefonda hicbir sekilde internetten video izlenmeyecegine nasil bu kadar eminsiniz arkadas anlamiyorum bende cakma galaxy ace var cok rahat youtubedan cok rahat izleyebiliyorum diger sitelerdede formata gore degisiyor youtubeda simdiye kadar acilmayan video olmadi

- - - Eklendi - - -

hicbir cin telefonda hicbir sekilde internetten video izlenmeyecegine nasil bu kadar eminsiniz arkadas anlamiyorum bende cakma galaxy ace var cok rahat youtubedan cok rahat izleyebiliyorum diger sitelerdede formata gore degisiyor youtubeda simdiye kadar acilmayan video olmadi

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
flash player yoksa unut

21mustafa

Üye
bende dgiphone k8800 var ayni problem bendede var flash player nasil yukleyebilirim yardimci olmnz rica edrim

Üst Alt