çin malı n97 oyun,program ve tema yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

berker36

berker36

Üye
    Konu Sahibi
çin malı n97 oyun,program ve tema yardım!
arkadaşlar bende çin malı n97 var,bu telefon için oyun,tema veya program nerden bulabilirm?şimdiden teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: sinan 2, mehmet3445 ve kamil1720

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
malesef müzik ve resimden başka birşey yükliyemezsin....

furkan159582

Üye
bendede aynısı var java oyunları çalıştırıyo ben oynuyorum

uğurkaptan

Üye
merhaba hocam acaba n97 ye nerden bulkdun javayı bilgilendirirsen seviniriz:D

djbela90

Üye
evet java yı nerden buldun sölermisin?

haylaz_onur

Üye
getjar.com da tüm java uygulamaları bulabilirsiniz..

aslanmemet

Üye
o sıteye gırdım sayfa goruntulenemıyo dıyo ne yapcaz yardım lutfennnn

bozo1432

Üye
aga ney telefonun seni

kause_19

Üye
çin malı N96 oyun yükleniyormu lütfen yardım

yavuzer ersoy

Üye
n95 de çalıştırır mı bu java oyunları

furkan159582

Üye
arkadaşlar google çin mali n97 için oyunlar yazarsanız bulursunuz

kercose12

Üye
slm arkadaslar bende cim mali n 97 var tl muhtesem bastan cıkardim butun jar programları map navigasyon opara vd falan hepsini calistiriyor javdan super orjınali kadar var evdeki kamaralari bile kontrol ediyor interneten mobil uglamar yazarak bulabilirsiniz
not bazi dosyalr calistirmaz nadiren

eren0909

Üye
ya bende çakma n97 var oyunun üstüne tıklıyorom yükleme yazıyor sonra yüklendi diyor ve oyunun üstüne gelince secenekler de aç yok fırlatma var her oyunda boyle yapıyor bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi ?

piskokan

Üye
n97 proram oyun tema şimdiden tşkr

_ToLGa1_

Üye
slm arkadaşlar bende çin malı N97 aldım... 1 haftadır formlarda dolaşıyorum.

Telefonu çok kötülemişler ama o kadarda kötü değil istediğim herşeyi bulabiliriyorum.

Çin malı telefonların çoğu JAVA işletim sistemlidir. Daha öncedende java telefon kullandığım için zor olmuyor:)

Msn facebook youtube gibi sitelere girebiliyorsunuz programlar sayesinde. aradığınız programıda googleye Mesela msn için (ebuddy ile çalışıyor) ebuddy.jar yada java msn yazın bulabilirsiniz istediğiniz programı.

Oyun Yükleniyor ama bazı oyunları çalıştırmıyor yada yarım gösyeriyor ekran yetersizliğinden Yüklenmesinide şu şekilde yapabilirsiniz... (Formlarda Dokunmatik Java Oyunları Diye aratın bulduğunuz oyunları bilgisayarınıza indirin yanlız rar lı falan olmasın, bi dosya içine atın dosyayıda telefon kartına atın. telefonu açtıktan sonra telefon dosya yöneticisinden attığınız dosyayı bulun ve kurun kurarken size yer soracak telefon hafızasına yada hafıza kartınamı yüklensin diye size kalmış, ama hafıza kartını seçmeniz ii olur telefon hafızası çok küçük. kurulan dosya Telefon menüsündeki oyunlar kısmına yüklenmiyor! Oyunlar ve Programlar Java olduğu için Java Bölümüne yükleniyor ordan başlatabilirsiniz. Çalışmayanı kaldırın:))

Telefonda tema yok sanırım. En azından şimdiye kadar bulamadım.( sadece ekran koruyucusu var )

Wi-fi çalışıyor yanlız şifreli modemlerde şifreyi girmenize rağmen bağlanamaz. bunun nedeni modemin arayüzünde şifreleme tipi Wpa olmasıdır onu wep olarak değişirseniz girer.(bizzat denedim:P)

Bluetooth da güzel bi olay var Oda uzaktan kumanda Bluetooth olan bilgisayara tanıtın telefonu ve uzaktan kumanda olarak kullanın :) (Denenmiştir.)

youtube bazı programlarda engelleniyor (Bu site tib tarafından engellenmiştir diye ) başka program deneyin...(Ben Acf Video Player kullanıyorum yanlız videoyu telefona indiriyor öyle izleniyor)

(ya bende çakma n97 var oyunun üstüne tıklıyorom yükleme yazıyor sonra yüklendi diyor ve oyunun üstüne gelince secenekler de aç yok fırlatma var her oyunda boyle yapıyor bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi ?)
Arkadaşın söylediği çevri dili ile alakalı Dili tam çevrilmemiş yada başka bi işletim sistemi kullanılmıştır dil hatası olur böle şeyler :)

Gprs Bağlantısına gelince Ebuddy e bağlanamıyor çok zorluyor çözüm bulursam yazarım ama diğer sayfalara operaya giriyor (bişi indirmeyin gprs den çok giriyor:P avea için test edildi :))

Kötü Tarafları:
Bazı menülerde kapak açıldğında Yatay yatmıyor ekran dikey kalıyor.
Msn de yazı yazacağınız zaman 2 defa sayfa açılıyor birisinde yazıyor diğerinde yazılanı gösteriyor gönder deyince gönderiyor saçma bi sistem:S

Telefonu bu kadar denedim bi sorun çıkmadı yada ii telefon seçmişin sorunsuz:P genelde millet şikayetci

Başka bilgi toplarsam yazarım. Azda olsa bilgilendirebildiysem ne mutlu bana :)

yasarmegas

yasarmegas

Üye
beyler ben de w97 world mobile war jar jad uzantılı tüm oyunları yükleyebiliom oynuyomda ama işin kötü tarafı sis dosyalarını çalıştırmıyo ainir oldum bi sis programı bulabilecek varsa iyi olur

--------------- Ekleme ---------------

usta aynen dediğin gibi o fırlatma yazısı falan aynıda şu eranı otamatik çevirme olsa en kötü yanı o prograama ne şekil girersen öle kalmak zorundasın onun ayarını yada programını bılan olursa iyi bide internet olayı aynen iki kere yazı yazıyo bi mesaj atcaz msnde

ekrems15

ekrems15

Üye
ewt banada concord e88 tema java filan lazım yardımcı olursanız sevinirim:evet:

cagglayann

Üye
arkadaslar öncelikle herkese slm.
bende de 2 tane cin mali nokia n97 var birinin icinde oyun yüklü,digerinde oyun yok 2 sim kart girisi var,oyun yüklü olanin ekraninda problem vardi(dokundugun zaman ekranda birsey degismiyordu oyun oynanmadigi gibi telefon geldigindede acamiyordum onun disinda normal gibiydi)ekranlari söküp degistirdim,oyun yüklü olan telefon normale döndü kullaniyorum ama müzik yüklenmiyor,maps calismiyor,internete giriliyor ama cok sayfayi acmiyor,program atabilirmiyim bana yardimci olabilecek arkadaslar varsa paylasirsaniz sevinirim.
sevgi ve saygilar

themky

themky

Üye
arkadaşlar bu tip telefonlarda yani n97 vb. telefonların orjinali ile aynı olan telefonlar yasaktır. imeileri başka telefonlara kayıtlıdır ve içerik bulunması çok zordur. ama Trident, Anycool gibi markası belli olan telefonlar genelde kendi üzerlerine kayıtlıdır ve kendi web sitelerinde içerik bulmak çok kolaydır. n97 gibi çakma telefonlarım markası, nerden geldiği belli değildir. bu telefonlara destek verilmez...

nck wamı

Üye
arkadaşlar bende n97 war çin malı java war (facebook,flash,oyun,world,ainway,ringimeal)isteyenlere getirilir ÇİN malı N97 DEİL DUBAİ MALI sadece 250 tl ye ama bende tema bulamadım yardımmm:off:

--------------- Ekleme ---------------

themkl ozaman bıze n97 nin orjinalını getir 300 tmm trident diyosun ulan bende wardı haftada bir telefonu tamire yolluodum naberrrrr:naughty:

Üst Alt