Çin mali iphone ye oyun yüklene biliyor mu acil

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
odunuzz

odunuzz

Üye
    Konu Sahibi

__crazy

__crazy

Üye
Hayır yüklenmez ama işletim sistemine bağlı olarak değişebilir. Java oyunlara bir bak istersen.

ebrugiz

Üye
çin malına para verme derim cok büyük risk almıs olursun bozuluyor sonra parca tamir derdi orjinal akıllı bir telefon parasını geciyor :D
sana önerim biraz paraya kıyıp 5830i al sana uygun bir sitede vereyim hatta benim alısveriş yaptıgım bir site kapiteslim

gausjean

gausjean

Üye
Asla çin malı iphone almak gibi bir düşüncede bulunma. Ben aldımda biliyorum. Telefonun olmasın yinede alma. O telefonu kimse gerçek iphone zannetmez oyun oynayamassın. Ekranları resiztif olduğu için adam gibi kullanamassın. O fiyata daha güzel telefonlar olabilir. Sen bütçeni söyle ben yardımcı olurum.

omr bşr

Üye
modelini söyle android ve java olanşar var bikerede symbian görmüştüm bazılarınada atari oyunu yükleniyor.

goko3535

goko3535

Üye
S.a Kardeş..evet kardeş çin mallarına oyun yüklenebiliyor java destekliyorsa cihaz ya java oyunları yüklücen jar. yada jad. uzantılı dosyalar desteklemiyorsa mrp tabanlı oyunları yüklücen kardeş..umarım bi faydamız dokunmuştur..allaha emanet olun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...