Çin malı Galaxy S3 İMEİ NASIL Degiştircem...

Sponsorlu Bağlantılar

emrah2601

Üye
kardeşim benim telefonumda sadece 2 yer var ikisindede iki haneli rakam var 15 haneli imei nereye yazacagım

Akblog

Üye
yıldız kare yıldız kare 3646633 kare yıldız kare yıldız yapınca engineer mode çıkıyor.gprs seç.imei yaz.attached bas.ok...çık.kapat aç.aynı kodla gir kontrol et.

Bende çıkmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

serhad_683

serhad_683

Üye
arkadaşlar bu tele imei attıktan sonra hattan internete bağlanırsak yakalanırmı telefon

ayponcum35

ayponcum35

Üye
ARKADAŞLAR PROGRAM DENENMİŞTİR GÜLE GÜLE KULLANIN

Telefonunuzu ara kablo ile bilgisayara bağlayın
Telefonunuz Çift hatlıysa işlemi tamamlayınca aynı işlemi İmei 2 içinde yapınız.
Tek hatlı telefonlar için:
1. kısımdan İmei1 i seçiniz Baund rate telefona göre değişir telefonunuzun bandını seçiniz
2g/3g 2.kısımda telefona göre değişiyor telefonunuzun comunu bilmiyorsanız tek tek deneyin ama genelde com3 ve com4 olur.
3. kısımdan read imei 1 e basın orda çıkan sizin telefonunuzun imei adresidir.
Bu adresi değiştirmek için:
4. kısma istediğiniz bi imei adresi yazın
5. kısımdaki Start tuşuna basıp 1-2 saniye bekleyin. Sonra telefonunuzu kapatıp açın olmuş mu
diye anlamak için ilk 3 işlemi tekrar uygulayın yazdığınız imei karşınıza çıkıyorsa olmuştur.
Dowland

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mehmet7455

sezar60

Üye

Telefonunuz Çift hatlıysa işlemi tamamlayınca aynı işlemi İmei 2 içinde yapınız.
1. kısımdan İmei1 i seçiniz Baund rate telefona göre değişir telefonunuzun bandını seçiniz
2g/3g 2.kısımda telefona göre değişiyor telefonunuzun comunu bilmiyorsanız tek tek deneyin ama genelde com3 ve com4 olur.
5. kısımdaki Start tuşuna basıp 1-2 saniye bekleyin. Sonra telefonunuzu kapatıp açın olmuş mu
diye anlamak için ilk 3 işlemi tekrar uygulayın yazdığınız imei karşınıza çıkıyorsa olmuştur.
Dowland
kardeş link boş tekrar upload edermidin

murat.122a

murat.122a

Üye
lütfen yardım kapanacak telefonun ımeı değistirsem olurmu 30 içinde kapatacaklar

dayannight

dayannight

Üye
telefon android ise ayarlardan telefon hakkında android olup olmadığını gösterir. İmei değişimi için engineer mode a girmeniz gerekir.Bunlar için kodları deneyin.Bu siteden deneyin
bu kodlar olmazsa telefona mobile uncle uygulamasını yükleyin google play de var telefonunuzda yoksa google da mobileuncle.apk aratın indirin telefonunuza kurun. Sonra uygulamayı çalıştırın sırasıyla engineer mode>MTK>GPRS seçin buradan imei no yazıp write imei seçinyukardaki açıklamalarımın videolu anlatımı için youtube a replika s3 imei değiştirme yazın gereken adımları görebilirsiniz

kajjmeran00

Üye
Buda Galaksy Java Cihaz İçin..!

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

nomak2525

Üye

Dowland
Kardeş linkten indirdiğim rar dosyası şifre istiyor. Yardımcı olabilir misin?

tfdsgsd

Üye
Mehmet 3437 kardeşim 1 aydır uğraşıyorum imei değiştirmeyi bulamadım senin sayende yaptım cok teşekkürler yoksa telefon elimde kalıcaktı.

omerbicak

Üye
s.a.
dışardan gelme 2.el s3 gt-i9300 cihazımı rootladım ne faydası olur bilmem

aynı marka model cihazın birde hurdasını türkiyeden arkadaşımdan aldım imeisi için kontrol ettim imei temiz
bana mesaj geldi imeiden dolayı kapanacak
eski bir telefoncu be bilgisayar teknil servisinden anladığımdan biraz beceri sağlayabilirim
tek isteğim gerekli yazılımlar ve yükleme bilgileri
bu konuda işin ustalarından yardım istiyorum
bu arada samsung orj firmware lerinide buldum ama çeşit çeşit cihazım güzel olsun istiyorum sorun çıkarmasın. en iyi programı yükleyip en iyi işi çıkarmak istiyorum

Üst Alt