Çin İphone Güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

Marlborox

Marlborox

Üye
    Konu Sahibi
Çin İphone Güncelleme
Selamlar,

Arkadaşlar Çin İphoneleri Nasil Güncelleme Yapabiliriz Firmware Nasil Oluyor Program'lami Varsa'da Hangi Program Ne Gibi Değişiklikler Oluyor Anlatirmisiniz?

semtos

Üye
güncelleme olucağını sanmıyorum olsa bile sadece görünümü değişir 100 mhz işlemcisi olan bir telefondan daha yüksek performans beklemek makul değildir :D

+++ video izlerken belirttikleri kalitedeki videolarda ses arkadan geliyor %100 işlemci kullanıyor makina ama altndan kalkamıyor bazende çok kitleniiyor 1 gb hafızayı geçmedi daha geçsem nolcak dşünemiyorum

müsteri arayışı içersindeyim...

n97i var çin malı onun işlemcisi iyi onuda satıcam ekran 8 bit görüntü gösterebiliyor...

seven_7343

Üye
hadiya sx1 in işlemcisi bile 120 mhz

eren612

Üye
slm arkadaslar.bı kaç saat once çin iphone aldım..fakat musıc çalarına musıc ekleyemıyorum..yanı ıpod secenegıne tıkladıgımda liste muzık lıstesı yok.nasıl lusturuluyor..yardım edermısınzızz....tşk.ederımm

can7

Üye
my music klasörüne atıcan parçaları o zaman olur

kayiy01

Üye
Selamlar,

Arkadaşlar Çin İphoneleri Nasil Güncelleme Yapabiliriz Firmware Nasil Oluyor Program'lami Varsa'da Hangi Program Ne Gibi Değişiklikler Oluyor Anlatirmisiniz?

Bu konuda bilgisi olan yok mu?

Gokhan-1

Üye
....................

N3R4

N3R4

Üye
slm arkadaslar.bı kaç saat once çin iphone aldım..fakat musıc çalarına musıc ekleyemıyorum..yanı ıpod secenegıne tıkladıgımda liste muzık lıstesı yok.nasıl lusturuluyor..yardım edermısınzızz....tşk.ederımm

listeden seçenekler veya ayarlar olması lazım.orda ekle var onu seç sonra müziklerin olduğu yeri göster olur kardeş.

mehmet2144

mehmet2144

Üye
çin ıphone 4s 16gb aldım ve mesaj atamıyorum geçersiz sektö komutu diyor,sanırım format lazım,nasıl format atabilirim,yada bi çözümü olan sölesin lütfeeennn(

15097

15097

Üye
Çin üretimi iPhone'larda güncelleme yoktur. :hmmm

mehmet2144

mehmet2144

Üye
yardım edebilecek kimse yok mu????

ozan72

ozan72

Üye

Sayın eren612,
Çin malı iphone'lerde benim bildiği kadarıyla ve gözlemlediğim kadarıyla dosya yöneticisinden girip hafıza kartındaki müzikleri açmaya kalktığınızda direk olarak İtunes müzik programı devreye girer ve normal bir müzik çalar yerine programa yönlendirilmiş olursunuz.Karşınıza çıkmış olan programı yabancı bir dilde görürsünüz.Ancak şekiller yardımıyla kolaylıkla kullanıp ilerleyebilirsiniz.Telefonun beynindeki orjinal müzik çaları nasıl kullanabilirim diyorsanız menü de Ortam oynatıcı ya direk olarak girmeniz gerekiyor.Bahsettiğim ortam oynatıcısına girdiğinizde telefonun orjinal müzik çalarını açmış olursunuz.Buraya bütün müziklerinizi yüklemeniz gerekiyor.Tüm müziklerinizi aktarmak için ...MORE yazan kısma tıklayıp Kitaplığı yenile demeniz gerekiyor.Müziklerin aktarması biraz uzun sürebilir ama siz bekleyin aksi takdirde müziklerinizin bazı aktarılmış bazıları ise aktarılmamış olur.Bahsettiğim şekilde ilerlerseniz sorununuzun çözüleceğine inanıyorum.Şimdiden kolay gelsin.

Dahi99

Dahi99

Üye
Ben de aldım. Telefon 4 gün sonra arıza verdi. Telefoncuya götürdüm, benden tamir parası olarak telefona verdiğimden daha fazla para istedi. Kısaca param çöpe gitti ve şunu öğredim; Çin malı telefon pişmanlıktır. Taklit olanları için söylüyorum. Orjinal Çin malı telefon alın alacaksanız, taklitlerinden uzak durun.

Misafir - 557230

Ayarlda yazilim guncelemede kucuk bir bölme var ordan gunceleye bilirsin

Üst Alt