Cimere Başvurdum Sonuç Ne Oldu?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Cimere Başvurdum Sonuç Ne Oldu?
Mahalleye Çıkan Yol 25 Gün Kapalı Kaldı Cimere Yazdım Cidden Çözümü Bırakın Fuzuli Zamanımı Aldılar.

İlk Başta O Oraya Gönderdi,O Oraya Gönderdi Şuna Bakın:

En Sonundada Gelen Cevaba Bakarmısınız?

"Konu incelenmiştir. Söz konusu mevkide Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde herhangi bir çalışma yapılmamış olup, dolayısıyla ifade etmiş olduğunuz mağduriyetinizin Kurumumuzla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

Bilgilerinizi rica ederim."

• Düşünceli
Tepkiler: PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Sen çalışma yapılmadığını bildiriyorsun, onlar da sana evet çalışma yapılmamıştır diyor.
Yapacak bişey yok gelecek seçimlere kadar bekleyebilirsin. Muhtar da sana bunu söyleyip başından savar.
O değilde DSİ ne alaka onu anlamadım :hmmm Belediye yolu neden su işlerilerine yönlendirir :hmmm
Tamamen saçmalık, sen şimdi 2023 e kadar bekle eyyy Ahmet ağa :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Sen çalışma yapılmadığını bildiriyorsun, onlar da sana evet çalışma yapılmamıştır diyor.
Yapacak bişey yok gelecek seçimlere kadar bekleyebilirsin. Muhtar da sana bunu söyleyip başından savar.
O değilde DSİ ne alaka onu anlamadım :hmmm Belediye yolu neden su işlerilerine yönlendirir :hmmm
Tamamen saçmalık, sen şimdi 2023 e kadar bekle eyyy Ahmet ağa :)
Sanırım Dereden Su Aktığı İçin :D Görende Şehir Yolun Altında Logar Gidiyor Sanır :D Benim Bildiğim Köprü Yıkılmış yenisi Yapılacaksa En Son Devlet Su işleri Bakar Bu İşe :D

• Düşünceli
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Ne diyelim Allah kurtarsın.
Of' dan makam sahibi birilerini yemeğe davet edin, o gelmeden 1 hafta önce yol yapılır :ehe

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Belediye yatıyor sana bir cevap yazmaktan aciz .

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

Üst Alt