Çikolatalı Kurabiye "chococooky" yazı fontu

Sponsorlu Bağlantılar

akdenizahmet

akdenizahmet

Üye
    Konu Sahibi
Çikolatalı Kurabiye "chococooky" yazı fontu

Birçok forumda aradım fakat türkçe karakterlisini bulamadım. Sonunda yabancı bir sitede buldum. Umarım beğenirsiniz..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2547092, momomono ve sLeepLe

Ugurxl

Ugurxl

Üye
paylaşım için :tşk:

ahmet0306

Üye
kardeş nasıl kuracağız telefona n73

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
:tşk: hocam

• Beğen
Tepkiler: akdenizahmet
akdenizahmet

akdenizahmet

Üye
    Konu Sahibi
kardeş nasıl kuracağız telefona n73
www.maxicep.com/symbian-s60v3-destek/n73-te-programsiz-fons-degistirme-111672.html detaylı anlatım mevcut adaş.. Tek farkı ben pc ile değil cepten xplore programı ile yapıyorum ve sistem klasörlerine erişim için Hellocarbide kullanıyorum. Hellocarbide olmazsa fonts klasörünü resource klasörüne atamazsn.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Valla 2 gündür arıyodum çok sağol :)

• Beğen
Tepkiler: akdenizahmet
yunus4554

yunus4554

Üye
Yaw n73 te yapamadım detaylı anlatır mısın

akdenizahmet

akdenizahmet

Üye
    Konu Sahibi
Yaw n73 te yapamadım detaylı anlatır mısın

Gereken programlar
X-plore
Hellocarbide (elinde olmayanlar için upload ettim http://qfs.mobi/f239225 )
Hellocarbide'yi kurun. X-plore yi açın indirdiğiniz fontu zip'ten çıkarın. Bu fonttan 4 tane kopyalayın ve adlarını
S60ZDIGI.ttf
nosnr60.ttf
nssb60.ttf
nstsb60.ttf
olarak değiştirin. Fonts adında bir klasör oluşturup bu 4 fontu Fonts klasörüne taşıyın. X-plore yi kapatmadan (kapatırsanız hellocarbide yi çalıştırdıktan sonra giremezsiniz)menü tuşuna basarak çıkın yüklediğiniz hellocarbide programını çalıştırın. Karşınıza çıkan soruları tamam deyip menü tuşuna basılı tutup geri x-plore'ye gelin. Fonts klasörünü E:/resource klasörüne taşıyın. Telefonu kapatıp acın tamamdır. Yeni fontunuz hayırlı olsun..

- - - Eklendi - - -

E:resource ye taşıma sırasında hata ile karşılaşmak istemiyorsanız resource klasöründe önceden fonts klasörü varsa silin. Verdiğim isimleri aynı şekilde girin. Fonts klasörünün ilk harfi büyük. S60ZDIGI (S-altmış yazılacak O harfi olarak yazan arkadaşlar var)tamamı büyük. Geri kalan 3 fontun ismi tamamı küçük..

- - - Eklendi - - -

fontu zipten çıkar isim ver 4 tane kopyala klasör oluştur uğraşamam diyen arkadaşlar olursa bendeki fonts klasörünü upload ettim zip'ten çıkarın hellocarbide'yi çalıştırıp geri x-plore'ye gelin E:/resource klasörüne taşımanız yeterli

ahmet0306

Üye
teşekkürler dostum çok güzel oldu eline sağlık

yunus4554

yunus4554

Üye
Gereken programlar
X-plore
Hellocarbide (elinde olmayanlar için upload ettim http://qfs.mobi/f239225 )
Hellocarbide'yi kurun. X-plore yi açın indirdiğiniz fontu zip'ten çıkarın. Bu fonttan 4 tane kopyalayın ve adlarını
S60ZDIGI.ttf
nosnr60.ttf
nssb60.ttf
nstsb60.ttf
olarak değiştirin. Fonts adında bir klasör oluşturup bu 4 fontu Fonts klasörüne taşıyın. X-plore yi kapatmadan (kapatırsanız hellocarbide yi çalıştırdıktan sonra giremezsiniz)menü tuşuna basarak çıkın yüklediğiniz hellocarbide programını çalıştırın. Karşınıza çıkan soruları tamam deyip menü tuşuna basılı tutup geri x-plore'ye gelin. Fonts klasörünü E:/resource klasörüne taşıyın. Telefonu kapatıp acın tamamdır. Yeni fontunuz hayırlı olsun..

- - - Eklendi - - -

E:resource ye taşıma sırasında hata ile karşılaşmak istemiyorsanız resource klasöründe önceden fonts klasörü varsa silin. Verdiğim isimleri aynı şekilde girin. Fonts klasörünün ilk harfi büyük. S60ZDIGI (S-altmış yazılacak O harfi olarak yazan arkadaşlar var)tamamı büyük. Geri kalan 3 fontun ismi tamamı küçük..

- - - Eklendi - - -

fontu zipten çıkar isim ver 4 tane kopyala klasör oluştur uğraşamam diyen arkadaşlar olursa bendeki fonts klasörünü upload ettim zip'ten çıkarın hellocarbide'yi çalıştırıp geri x-plore'ye gelin E:/resource klasörüne taşımanız yeterli

Yav yapamadım zipten çıkar ne demek ya ne yapmam gerekiyo

akdenizahmet

akdenizahmet

Üye
    Konu Sahibi

Yav yapamadım zipten çıkar ne demek ya ne yapmam gerekiyo

Son verdiğim LINK'teki dosyayı X-Plore ile açıp içindeki Fonts klasörünü önce hafıza kartı ana dizinine çıkartın. Sonra hellocarbide'yi çalıştırıp çıkardığınız Fonts klasörünü E:/resource klasörüne taşımanız yeterli..

yunus4554

yunus4554

Üye
Tşk kardeşim oldu peki eski haline getire bilirmiyiz tekrardan dimi

akdenizahmet

akdenizahmet

Üye
    Konu Sahibi
Tşk kardeşim oldu peki eski haline getire bilirmiyiz tekrardan dimi

Hafıza kartının E/resource dizinine attığın fonts klasörünü, kartı bilgisayara takıp veya yine hellocarbide yi çalıştırarak silersen eski haline gelir..
Not: "nosnr60.ttf"silinemiyor uyarısı alacaksın muhtemelen. klasörün ismini değiştirip silersen sorun hallolacaktr dostum..
Iyi forumlar..

yunus4554

yunus4554

Üye
Saol kardeşim

sezqin211

Üye
bi türlü yükleyemedim ya telefonuma attım dosyayı. desteklenmiyor diye uyarı weriyor .s yardımcı olabilecek var m

akdenizahmet

akdenizahmet

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş anlatımları iyi oku. Hafıza kartına atılacak diyorum..
Şafak 399..

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
ben bu fontu Font Zoomer yardımıyla mı iliştireceğim dediğini denedim nafile.. fontu font zoomer ile yaptım ama sessiz ikonunun yanındaki ikonu göstermiyor.fonttan kaynaklı olabilir mi ?.

akdenizahmet

akdenizahmet

Üye
    Konu Sahibi
ben bu fontu Font Zoomer yardımıyla mı iliştireceğim dediğini denedim nafile.. fontu font zoomer ile yaptım ama sessiz ikonunun yanındaki ikonu göstermiyor.fonttan kaynaklı olabilir mi ?.

Aynısı bende de oluyor font'la ilgili sanırım.. Başka bi problem yok..

Üst Alt