Cihazınızı tamamıyla kişiselleştiriyoruz. Değişiklik sevenler buraya!

Sponsorlu Bağlantılar

apollo14

apollo14

Üye
    Konu Sahibi
Cihazınızı tamamıyla kişiselleştiriyoruz. Değişiklik sevenler buraya!
Bu konuda cihazinizi kisisellestirebilmeniz için ipuçları ve dosyalar yer alacak ve surekli yenileri eklenecek.
Şimdi gelelim kisisellestirme nedir ?
paylasacagim bilgiler ve dosyalar ile cihazinizin bildirim cubugundaki ikonlarin tarzını, yerini , boyutunu,rengini vb. ,cihazinizin boot yani açılış ekranındaki animasyonları, uygulama simgelerini, zil seslerini ve daha birçok şeyi degistirebileceksiniz.

Eh artık konuya girelim:
Öncelikle belirteyim işlemler root ve custom recovery gerektirir. ( root hakkında gerekli bilgiye sahip değilseniz forumdan gerekli başlıklar altından öğrenebilirsiniz )

Öncelikle bildirim çubuğu üstündeki simgeleri (batarya, wi-fi , data, saat vb ...) degistirebileceginiz dosyaları paylaşıyorum .

Öncelikle Xposed Framework'ü yukluyorsunuz. Yükleme işlemi kolay indireceginiz zipte iki dosya var (bir apk bir zip daha ) ikisinide çıkartıp telefonunuzun hafızasına atın . Apk olanı direk yukleyin zip olanı ise eğer android surumunuz 5.0 ustuyse recovery modda yukleyin değilse bu iki dosyayida yuklemeyin xda'dan uygun sürümü indirip yukleyin .

Android surumu 5.0 altı olanlar xposed'i bu linkten bulup indirebilirler.

Android sürümü 5.0 üstü olanlar ise bu linkten indirip anlattığım şekilde yukleyebilirler.

Xposed Framework'ü yuklediginizi varsayarak ikinci adıma geçiyorum .
Şimdi vereceğim linkten ikonlari degistirmemize yarayacak uygulamayı indiriyorsunuz ve zipten çıkarıp apk'yi yukluyorsunuz. Sonra Xposed installer'a girip modullerden modulunuzu aktiflestiriyor ve sonra cihazinizi yeniden baslatiyorsunuz .
Cihaz açılınca uygulamaya girip istediğiniz simgeyi ıstediğiniz renk, boyut , stil ile ve hatta yerini bile degistiriyorsunuz .

Uygulamanız:

Fstyle bar ind.. changer full:

Uygulama içeriğine ve basitçe nasıl yapıldığına burdan bakabilirsiniz:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Gelelim ikinci paylasimimiza :
bu başlık altındaki içerik sürekli guncellenecek yenileri eklenecek .
Bu baslik derken ne demek istiyoruz. Tabiki BOOT ANİMASYONLARI.
Öncelikle bu işlemde root ve custom recovery gerektirir. Ve bu işlemi htcden başka bir cihaz üzerinde denemedim başka cihazla deneyeceklerin mesuliyeti kendilerine aittir.

Önce vereceğim linkten zip dosyasını indiriyoruz ve recovery modda yukluyoruz işlem bu kadar basit .

Android 6.0 Marsmallow Boot Anime:

Nasıl göründüğü hakkında:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Android 6.0 Marshmallow _Google now launcher :
Yenilikler: tek görebildiğim yeniliği Marshmallow'la gelecek olan menude dikey (aynı HTC'nin sense arayuzundeki gibi menüde dikey kaydırma özelliği ama kullanılabilir tabi ki. Birde bu sürüm play storedakiyle ayni mi bilmiyorum. Ben nexus 6 romundan aldım )

Link:

Guncellenecektir...

Güzel kişisel cihazlar, mutlu sizler dileğiyle ...

Bunun gibi mesela:

Son düzenleme:
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Yararlı bi konu teşekkürler