Cihazınızda kaç uygulama yüklü ?

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
Galaxy ace gibi bir telefona 18 uygulama yükledim :)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Greenify root ile çalışır.

Sucrofe

Sucrofe

Üye

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
Rootliycamda harbi gözüm yemiyo :D

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Telefonda root yoksa sen telefonu kullanmıyorsun demektir. Telefona root atınca telefonu gerçekten kullandığımı hissettim.

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda root yoksa sen telefonu kullanmıyorsun demektir. Telefona root atınca telefonu gerçekten kullandığımı hissettim.
Kardeş o zamanda garanti gidiyo o sıkıntı işte. Peki root atsam, benim cihaza uygun (I8200Q) cwm rom felan yok. Programla root atiliyo. Root atsam, geri stock rom yuklesem root gider heralde. , sence ?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Benim telefon LG G2. Knox sayacı, Bootlader kilidi falan olmadığı için root atıp atmadığım garantide anlaşılmaz. Garantiye yollarken root kaldırma işlemlerini yaparım. Download moda alıp Stock ROM'u atarım, olur biter. Senin cihaz ne?

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Dondurma özelligini root yapiyordu hatirladigim kadariyla. Root olmadan dondurma yapmiyodu en son.
rootsuz çalışıyor. eskiden öyle değildi ama artık çalışıyor. google play'de uygulamanın açıklamasında yazıyor.
benim tabletim rootsuz ama greenify yüklü.
ayrıca greenify uygulamaları dondurmaz sadece uyutur. uygulamayı dondurduğun kullanamazsın kullanmak için "defrost" yapman yani çözmen gerekli. bu işlem için root gerekli.
greenify'de ise "hibernate" oluyor. yani uygulamanın arka planda çalışmasını engelliyor.

AHKE

AHKE

Üye
Kardeş o zamanda garanti gidiyo o sıkıntı işte. Peki root atsam, benim cihaza uygun (I8200Q) cwm rom felan yok. Programla root atiliyo. Root atsam, geri stock rom yuklesem root gider heralde. , sence ?
s3 mini knox yok ne de olsa sadece odin sayacı artıyor onu da triangle away le sıfırlarsın

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
Bu s3 mininin i8200q olan modeli. Knox felan yok ama bootloader kilidi var diyolar. Ne kadar dogrudur bilmiyorum ama bende bootloaderden anlamiyorum. Napsamki :D

PriZm

PriZm

Üye
Evet.

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
Suanda root atmadan greenify i yükledim. Uygulamalarının hepsini dondurdum, telefon süper hızlandı. Iyi oldu bu. Hele bide root atmış olsam felaket bisey olcak heralde. Sağolasın.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
Güncel.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Güncel

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
21 e 9

• Beğen
Tepkiler: LattAsdfasdf
Baranbaris

Baranbaris

Üye
iPhone 5 71 uygulama 18'i oyun.

devilmy

devilmy

Üye
53 uygulama s4 sadece kendi yuklediklerimdr

@bluesky@

@bluesky@

Üye
11 uygulama 2 oyun s3 mini :D11 uygulama 2 oyun s3 mini :Doprera mini olduğu içun iki mesaj geldi :)

Üst Alt