Püf Noktası Cihazda Yeterli Alan Yok Hatası Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Yeterli depolama alanı var ise çözüm yolundan bahsettik zaten
Bende bahsettigin seyin yaptığın yamadan kaynaklandığını söylüyorum.
Hatayı verdirten zaten luky patcher ile yaptığın yama.

Luky patcher cihazinda olmayan biri senin aldigin hatayı almaz.

askin.81

askin.81

Üye
Ok. Geçen gün bir tane robot dövüş oyununda play store dan indirirken bellek hatası aldım. Şu an s5 stock rootsuz kullanıyorum. Sadece o oyunda hata veriyor. Neden acaba? Ardından real race 2 indirdim nerdeyse 2gb onda hata vermedi.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ok. Geçen gün bir tane robot dövüş oyununda play store dan indirirken bellek hatası aldım. Şu an s5 stock rootsuz kullanıyorum. Sadece o oyunda hata veriyor. Neden acaba? Ardından real race 2 indirdim nerdeyse 2gb onda hata vermedi.
Cihazın rootsuz ama lukypatcher kullaniyorum diyorsun,
Sistem dosyalarına nasil mudalale izni veriyorsun?

Bahsettigin oyunu marketten yukleyemiyorsan birde dışardan apk olarak yuklemeyi dene

WAWAS

Üye
selam bende kendimce bir cozum buldum arkadaslar uygulama yoneticisini acin ordan indirilenler bolumune gecin bir uygulamanin uzerine tiklayin altta buraya tasi butonuna tiklayin otomatik tasir kolaygelsin arkadaslar bazi harfler yok yeni alismaya calisiyom s4 benimki kusura bakmayin arkadaslar

lalarasak

Üye
eyw hocam

ledayi2000

ledayi2000

Üye
anlatım için teşekkürler ama piranha zen için geçerli değil bu anlatımlar çünkü bir kere çeşitli dosyalar diye yok ayrıca ne yaptıysak olmadı,peki arkadaşlar bunun hafıza kartını normal telefon hafızası gibi göstermenin bir yolu yokmu ?

sosyo

Üye
Link yapmak ne anlama geliyorUOTE="Samizel Destan, post: 7023336, member: 68094"]Link2SD uygulamasi ile uygulamalari sd karta tasiyabilirsiniz veya linkleyebilirsiniz baya alan kazandiriyor.[/QUOTE]
gmj

kandehar

Üye
yuh benimki 5.5gb gösteriyor orada. korktum silmedim.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk:

dayi37

dayi37

Üye
Herhangi Kayıp Olmadan daha kesin yol var.
Sistem kapasitesini boşaltmak.İzleyebilirsiniz:gun1::gun1::gun1:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

sushe

Üye
dahili depolama birimi 1GB bunu 2 yada 3GB yapmak mümkünmüdür. tablet rootlu ve sd2link ile parogramların hepsini sd karta taşıdım yinede 300MB yer görünüyor. varmı bu depolama alanınının kapasitesini yükseltmenin yolu?

manolyam63

manolyam63

Üye
emegıne saglık

anilll

anilll

Üye
eywallah çok saol işime yaradı

anilll

anilll

Üye
işime yaradı da bütün hepsini silmeyin ben hepsini sile bastim ama not lar silinmiş haberiniz olsun

bozok6666

bozok6666

Üye
buraya tıkla izle

Facebook discovery gibi telefonlarda şişme yapıyor 300mb geçiyor kapladığı alan ben videoda anlattım nasıl temizleneceğini .
Clean master gibi bir program kullnıp çöpleri siliyoz düzeliyor

Son düzenleme:
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Saol hocam

03-ŞAHİN

03-ŞAHİN

Üye
Yardımcı olduğun için teşekkürler

smnckgzr

smnckgzr

Üye
Sorunun kesin ve net çözümü burada anlatılmış

- S.O.U.L.F.L.Y -

- S.O.U.L.F.L.Y -

Üye
:tşk:

mersimersi33

mersimersi33

Üye
yok yapamadım bi türlü sürekli ayni hatayı alıyorum android surumum 2.3 biri yardım etsin ya lutfen
whatsapp yuklemende sıkıntı mı var yuklenmiyorsa 2.16.89 u googleden ara. eğer yer sıkıntısı varsa benim bu konuda bir konum var bakabilirsin

Üst Alt