çift sim ve tek sim çinlerde imei değiştirme %100

Sponsorlu Bağlantılar

bulamiyorum

Üye
linke giriş yapılamıyor. ilgilenirseniz sevinirim

Telefonçinden

Üye
imei programını bulamadım yardım

robert34

robert34

Üye
çok saol kardeş

emreimren

emreimren

Üye
ARKADASALAR BURADA PRO

batuone

Üye
konuyu hortlatcam link kırık :ehe

fthakan

fthakan

Üye
Çakma iphone 4 te denedim pro çalışıyor teşekkür ederim.

ferfecirasmin

Üye
ben indirdim ama usb kablom yok deneyemedim

actombo

Üye
programı indirdim çalışıyor ama ...
denemedim daha ... imei süresinin bitmesine 2 gün kaldı onu bekliyorum... bitsin yeniliyeyim diye :)

can5252

can5252

Üye
SağLam Link Teşk. eDerim FayDasını göRdüm :d::oke:

--------------- Ekleme ---------------

Rar SoRuyoR..!! :D:D

dundar042

Üye
bnun paralası ne bilemedimm yardım edermisiniz ?????

aryscat

aryscat

Üye
Yapılan bu iş hırsızlıktır. Rastgele imei sallayarak Yasal faturayla 1500 tl verip telefon alan insanların telefonlarını kullanılmaz hale getiriyorsunuz. 50 liralık zottirikten bi çin malı telefon için kendinize sövdürmeyin. Kul hakkına tecavüzün cezası bu dünyada ödenmezse öbür dünyada ateş olarak karşınıza çıkacaktır.

xins

Üye
teşekkürler eline sağlık

abuzer30

Üye
rar şifresi nedir yazarmısınız

kenan1991

Üye
ya arkadaşlar imei input a imei yazamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

reco38

Üye
ellerine saglık arkadaş puro çalışıyor çin box olanlar kullana bilirler bilginize

idris89

Üye
tşkürler:)

ayvalider

Üye
teşekkürler

kodex86

Üye
xxxx

efecome

Üye
öncelikle selamun aleykum arkadaşlar ben teli pc ye takınca driver yüklemesi çıkıyordu cd olmadığından yükleme gerçekleştirilemiyordu yalnız driverin adı yazıyordu mesela benimki mt6235 yazıordu bende internette araştırdım driverini indirip kurdum sorunsuz. sonradan imei yüklerken bendede connect timeout veriyordu telefonu pc ye takın sonra bigisayarıma sağ tık yapın yönet e tıklayın sonra ayıt yöneticisine tıklayın orda Bağlantı Noktaları (COM ve LPT ) var o ona 2 kere tıklayın orda zaten yazar USB modem Driver Yani Usb Girişi Yaptınız ya o işte Yanındada COM9 yazar mesela ordaki com9 u programı açtığınızda Configuration sekmesine tıklayın Hemen Altında Com Yazan yere 9 yazın veya işte siz pc ye takınca sizde ne yazıyorsa sayı onu yazın sonra imei noyu girin start a basın tamamlanıcaktır eğerki yazamıyorsanız com 9 yazıktan sonr save yapın program kapanıcak tekrar açın ondan sonra yazılacaktır imei no yazar start yaparsınız altta yeşil yazı ile succue falan yazarsa işlem tamamdır programı save edip kapatın telefonu usb den çek kapat aç olucaktır hadi yapamıyan olursa mail çaksın [email protected]

tuncerus

Üye
birde şu program var imei değiştiren..SNIM_RW_V1.0.4 gogle da aratırsanız bulursunuz kullanım olarakta basit.çalışıyor da kendi telefonumun[ çift haylı e71] imeisini değiştirdim.

sadece com portunu doğru girin yeter.

--------------- Ekleme ---------------

birde sim kart takılı olacak işlem yaparken.2 hat da açık olsun.yoksa görmüyor proğram..

Üst Alt