Chrome Oturumdan Çıkıp Duruyor

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Chrome Oturumdan Çıkıp Duruyor
En Son Tarayici Ön Belleğini Filan Sildim Herşeyi.Ufak Tefek Ayarlarada Baktım Şimdi Bir Siteye Giriş Yapıyorum Tarayıcı Kapandığı Anda Çıkış Yapıyor Oturumdan Çözümü Bilen?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ayarlarda kapatılırken çerezleri forum bilgilerini önbelleği silme gibi bir seçeneği vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Araştırma yapınca buldum sanırım, Gelişmiş ayarlar > Gizlilik > İçerik ayarları > Çerezler > Yerel verileri sadece tarayıcımdan çıkana kadar koru. Var mı böyle bir ayar ?

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlarda kapatılırken çerezleri forum bilgilerini önbelleği silme gibi bir seçeneği vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Araştırma yapınca buldum sanırım, Gelişmiş ayarlar > Gizlilik > İçerik ayarları > Çerezler > Yerel verileri sadece tarayıcımdan çıkana kadar koru. Var mı böyle bir ayar ?
Sanırım Burası Bir Dk Deneyeyim
Yok İşe Yaramadı Format Atıp Geliyorum :D
Sanırım genel Bir Sorunmuş Bu Chromela Alakalı Bişeymiş

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sanırım Burası Bir Dk Deneyeyim
Yok İşe Yaramadı Format Atıp Geliyorum :D
Sanırım genel Bir Sorunmuş Bu Chromela Alakalı Bişeymiş
Genel bir sorun olduğunu düşünmüyorum, bu yazılımsal bir sorun. Araştırma yaparken eski tarihli açılmış aynı tipde konular vardı ve aynı seçeneğe yönlendiriyordu.
Temizlik uygulamalarıda aynı etkiyi yapmakta tabiki. Bende kullandım Chrome ve böyle bir sorunla karşılaşmadım.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Genel bir sorun olduğunu düşünmüyorum, bu yazılımsal bir sorun. Araştırma yaparken eski tarihli açılmış aynı tipde konular vardı ve aynı seçeneğe yönlendiriyordu.
Temizlik uygulamalarıda aynı etkiyi yapmakta tabiki. Bende kullandım Chrome ve böyle bir sorunla karşılaşmadım.
3 4 Kere Yaptım Temizlik Uygulamasıyla.Hatta Format Attım Yükledim Yine Aynı.Sonra Kaldırdım Tekrar.Geri Kurdum Oturum Açmadım Yine Aynı Yine Ayni
Tuhaf Bir Şekilde Sorun Düzeldi.Yerel Verileri Şeysini Kapattım Düzeldi.Önceden Açmıştım Yine Aynıydı Kapalıda Denemiştim Ama Şimdilik İyi Gibi Bakalım

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kapalı olması gerekir zaten, açık olunca işlev görmektedir.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bunu anlamayacak ne var. Bu konuyu açtığına inanamadım :oha:
Yerel verinin ne olduğunu bilmen gerekir, mevcut tarayıcıda kullanıcı oturum verilerini saklar. Bunu açarsan da siler...
Şaka yapıyorsun değil mi ? Bunun için format atılır mı... :lamer:
Tamam Ama Ne Açık Nede Kapalı İken Bir Türlü Düzelmiyordu.Hep Oturumlardan Çıkıyordu.

PALA.

PALA.

Üye
Tamam Ama Ne Açık Nede Kapalı İken Bir Türlü Düzelmiyordu.Hep Oturumlardan Çıkıyordu.
Muhtemelen profil ayarlarında bir sorun vardır.
Bu gibi durumda, kaldırdıktan sonra gizli appdata klasöründeki profil dosyalarını vs. ne varsa silip yeniden kurabilirsin.
Yada portable chrome indirip onunla denersin sorun olup olmadığını. Ayrıcana oturum açık kalsın seçeneğide aktif olmalı.
Gerçi sen sorunu çözmüşsün benim asıl şaşırdığım bunun için format atman :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Muhtemelen profil ayarlarında bir sorun vardır.
Bu gibi durumda sistemden kaldırdıktan sonra gizli appdata klasöründeki profil dosyalarını vs. ne varsa silip yeniden kurabilirsin.
Yada portable chrome indirip onunla denersin sorun olup olmadığını. Ayrıcana oturum açık kalsın seçeneğide aktif olmalı.
Gerçi sen sorunu çözmüşsün benim asıl şaşırdığım bunun için format atman :)
Tamam İşte Format Attım oturum Açmadan Tekrar Denedim Yine aynıydı :P 50 Kez Silip Yükledim

Üst Alt