İndeks CFW nasıl yüklenir ve düzenlenir? ( Flaş atmak için tüm programlar )

Sponsorlu Bağlantılar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Eyvallah güzel konu olmuş eline sağlık.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

Dereck

Dereck

Üye
Teşekkürler

• Beğen
koray777

koray777

Üye
Eline sağlık. Bi de bu programları kullanarak nasıl Cfw yapılır onun da rehberi yapılsa harika olur. Mesela mod eklemek, flash atmak v.s

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Eline sağlık. Bi de bu programları kullanarak nasıl Cfw yapılır onun da rehberi yapılsa harika olur. Mesela mod eklemek, flash atmak v.s

düşünmedim değil ama kuru kalabalık olur gerek yok zaten üst konuda anlatımlar mevcut şimdi burda bende anlatım yapsam konu karışık olur ama modifikasyon bölümüne girdiğinizde orda gayet açıklayıcı resimli anlatımlar ve modlar var. Benim anlatım eklemem olmaz ama eğer o anlatım konularında bu konunun başlığı olsa flaş veya cfw atacak arkadaşlar bu konudan yararlanabilir sonuçta bu konu arkada kalabilir ama onlar üst konu olduğu için bu konu linkini arkadaşlar eklerse yardımcı olmuş olurlar. Zaten yeni modlarımızdan nsekiz bir konu açtı ve üst konu yaptı orda anlatım linkleri bu konunun linki ve modlamarla ilgili bütün konuların linki var.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
phoenix 2012 mediafire eklenmiştir eski linkte sorun vardı bilginize.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
an itibariyle ilk cfw mi yüklemiş oldum :)

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı olsun :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
denedim yine iniyor acaba sendemi bir sorun var hocam başkasıda deneyebilirmi :hmmm

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
choreme ve explorer ile denedim :allalla:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Yine denedim iniyor mobilden dene ya da şansın varsa başka pcden bende inip sende inmemesi ilginç :hmmm

ANIL

ANIL

Admin
Evet silinmiş aynı sayfa çıkıyor. indirebilirsiniz ama şuan sorun yok.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Mobilim şuanda arkadaşlar pcye geçince hallederim.

- - - Eklendi - - -

kırık link düzeltildi başka site eklendi.

eren1236

Üye
ya arkadaşlar c6-01 i hacklayamıyorm bilen biri lütfen bana msn adresimden ulaşsn lütfen .s [email protected]

Üst Alt