CFW den OFW Ye Dönme Ve Dead Phone Flash Atma (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

mecay_54

Üye
kardeş ben nokia c6-01'e fabrika çıkışındaki işletim sistemini yani symbian^3'ü yüklemek istiyorum navifirmden hangi versiyonu indirmem gerekiyo?

fnldstntn

Üye
    Konu Sahibi

mecay_54

Üye
kardeş navifirm'i açtım c6-01 (RM-18)'i seçtim dediğin sürüm yok ama 11.40.1511 var bunu yüklesem olur mu bi sorum daha var şaun belle yüklü telefona symbian^3'e dönerken dead flash kutucuğunu işaretliyor muyuz?

fnldstntn

Üye
    Konu Sahibi
kardeş navifirm'i açtım c6-01 (RM-18)'i seçtim dediğin sürüm yok ama 11.40.1511 var bunu yüklesem olur mu bi sorum daha var şaun belle yüklü telefona symbian^3'e dönerken dead flash kutucuğunu işaretliyor muyuz?

Olur

mecay_54

Üye
çok sağol kardeş

mecay_54

Üye
dead flash yaparken telefon hepten gitti yardımcı olabilirseniz çok sevinirim teamviewerdan

mecay_54

Üye

yok kardeşim telefonunun c6-01 olduğunu bilmiyordum. C6-01 için phoenixle atman gerekir.

- - - Eklendi - - -

sen sanırım belleden geri dönmek istiyorsun. Bunu dene :oke:

www.maxicep.com/s-3-cfw-modifiye-fw-bolumu/mujde-s-3-downgrade-belleden-donmek-isteyenler-e6-e7-c7-c6-x7-vb-guncelleme-29-02-2012-a-586501.html

downgrade yapmaya çalıştım hata verdi telefonum hiç açılmıyodu dead flash yapmaya çalışıyodum sonunda oldu kardeş 2 gündür uğraşıyodum meğersem yanlış versiyonu deniyomuşum en güncel versiyonu deneyince oldu daha da dead flash yapmam normal flash yaparım anca :)

Süleyman

Süleyman

Üye
downgrade yapmaya çalıştım hata verdi telefonum hiç açılmıyodu dead flash yapmaya çalışıyodum sonunda oldu kardeş 2 gündür uğraşıyodum meğersem yanlış versiyonu deniyomuşum en güncel versiyonu deneyince oldu daha da dead flash yapmam normal flash yaparım anca :)

sorunun çözüldüne sevindim :)

DaNq3rB0y2

Üye
hocam sende nokia 5230 için çalışan jaf varmı

zindemumya

zindemumya

Üye
telefona dead flash attım fakat telefon açılmıyor ekran yanıp yanıp sönüyo telefon c6-00 v42 versiyon yüklüydü yüklemek istediğimde v42 neden böyle oluyo bilgilendirecek biri var mı??

EXTREMELLY

Üye
elıne emegıne saglık kardes cok sagol allah razı olsun

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
sw reset dedikten sonra başka bir işlem yapmadan telefon orjinal haline dönüyormu

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
c5-03 de yaptım ve başarılı oldu.konun başında 5800 da başarılı oldu yazmışsın onun yanındada c5 içinde başarılı yazablrsin

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Eyvallah..

mysterious1976

Üye
kablonda sorun olabilir, başka bir kablo ile dene...

omer4622

Üye
şimdi ben bu i,şlemi yapacam ama riskleri nedir nasıl bir hatada meydana gelebilir ? yardımcı olurmusunuz ?

Üst Alt