CFW den OFW ye Dönme (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
o klasörü kendin oluşturacaksın.

phasca312

Üye
kardeş rm 559 seçtikten sonra neyi seçicem beyaz benim x6 yardım lütfen

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Rm559 seçtikten sonra birşey seçmene gerek yok. Flash'a basıp çıkan uyarıya evet demen yeterli

Matthe

Matthe

Üye
Kardeşim çok teşekkür ederim bu konudan bakarak tek seferde yaptım flashlama işlemini :tşk:

vschultz77

Üye
Navifirm hata veriyo bende açılışta

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Navifirmde bu aralar sıkıntı var. Fw dosyalarınızı buradan indirebilirsiniz. Hepsi orjinaldir.

S60v5 Orjinal FW Bölümü

gkhnkcby

Üye
dostum süpersin sabahtan beri uğraşıyorum senin kadar net anlatan yok senin sayende kurtuldum cfw den en iyisi ofw :oke:

emz

emz

Üye
Üstad konuyu hortlatacağım ama bana program şu yabıtı veriyor.

neither DP1.0 vor DP2.0 was found dor the produc, or the Product cannot be identified.

Ne yapmalıyım?Üstad konuyu hortlatacağım ama bana program şu yanıtı veriyor

neither DP1.0 vor DP2.0 was found dor the produc, or the Product cannot be identified.

Ne yapmalıyım?

cicek.oguzhan

Üye
kardeş iyi hoşta navifirmde bekliyorum bekliyorum products kısmına birşey gelmiyor bide navifirmi açtığımda hata alıyorum internete bağlanılamadı gibisinden sistemim windows vista ayrıca orayı geçtim jafdan yükleme yaparken tuşa basıp çekiyorum Not found diyor basılı tutuyorum telefon açılıyor ne yapmalıyım şaşırdımyok deli olacağım olmuyor not found diyor yahu ne dedilerse yaptım not found

Son düzenleme:

kadir uzun

Üye
teşekkürler telefonu artık kanarı koymadan son kez orjinal halinde görmek istiyodum teşekkürler.