CFW den OFW ye Dönme (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

mks740

mks740

Üye
maalesef :(

• Beğen
Tepkiler: Süleyman
mks740

mks740

Üye
Usta oynadığın oyunlardan bana tavsiye edebilir misin?

• Beğen
Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Usta oynadığın oyunlardan bana tavsiye edebilir misin?
Valla ben telefonda pek oyun oynamıyorum. Zaten şuanda telefonu garantiye verdim. Birkaç oynamayı sevdiğim oyunların linkini vereyim sana belki oynamak istersin.

• Beğen
Tepkiler: Atacan-
mks740

mks740

Üye
Teşekkürler.Özellikle bounce it bayağı güzel.Bu arada geçmiş olsun telefonuna.

• Beğen
mks740

mks740

Üye
Usta bunu yükledikten sonra garantide falan sorun çıkmaz değil mi?

• Beğen
Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Usta bunu yükledikten sonra garantide falan sorun çıkmaz değil mi?

hayir bu tamamen orjinaldir. hicbir sorun cikmaz. sadece olacagini sanmam yazilim guncellemede guncellemeleri goremezseniz ana sayfada verdigim linke goz atin. :oke:

• Beğen
drogba92

drogba92

Üye
Telefon, pc suite, software vs. hiçbiri v52 dışında güncelleme bulmuyordu. Bu yöntem ile hallettim şimdi, emeğine sağlık usta.

• Beğen
Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Telefon, pc suite, software vs. hiçbiri v52 dışında güncelleme bulmuyordu. Bu yöntem ile hallettim şimdi, emeğine sağlık usta.
Önemli değil yardımcı olabildisem ne mutlu bana :ehe :oke:

• Beğen
pissed26

pissed26

Üye
eline sağlık hocam

• Beğen
MuratcanB

MuratcanB

Üye
merhaba bnm telefonum nokia x6 8gb komple siyah on yan cıtaları parlak metal 2 ci adımdan sonra neleri seçmem gerekiyor. yardımcı olabilirmisiniz

- - - Eklendi - - -

x6 8gb euro2 black 559 muş

• Beğen
Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
merhaba bnm telefonum nokia x6 8gb komple siyah on yan cıtaları parlak metal 2 ci adımdan sonra neleri seçmem gerekiyor. yardımcı olabilirmisiniz

- - - Eklendi - - -

x6 8gb euro2 black 559 muş
telefonunuzda *#0000# yi tuşlayarak Tür kısmından Rm kodunuzu öğrenin. Jaf tan o rm kodunu seçin ve diğer işlemleri aynen yapın :oke:

• Beğen
mks740

mks740

Üye
Çok teşekkürler

• Beğen
EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
s.a Cfw yüklü cihazda eski haline çewirmek olayına biraz takılı kaldım navifirm'den benim cihazın ürün koduna ait Nokia 5800 Xp V60 yazılımı bulunmuyor Euro2 Turkey Blue 0579270 RM-356 bu yok nasıl kendi sürümümü yükleyebilirim ... Euro2 Turkey Blue 0559373 Bu Ofw yi indirip sonra Nss yada Jaf'la sizin anlattığınız gibi ürün kodunu değişerek mi OFW yi yükleyebilirim bu konuda biraz yardımcı olabilirseniz çok sevinicem ...

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
s.a Cfw yüklü cihazda eski haline çewirmek olayına biraz takılı kaldım navifirm'den benim cihazın ürün koduna ait Nokia 5800 Xp V60 yazılımı bulunmuyor Euro2 Turkey Blue 0579270 RM-356 bu yok nasıl kendi sürümümü yükleyebilirim ... Euro2 Turkey Blue 0559373 Bu Ofw yi indirip sonra Nss yada Jaf'la sizin anlattığınız gibi ürün kodunu değişerek mi OFW yi yükleyebilirim bu konuda biraz yardımcı olabilirseniz çok sevinicem ...
sen koda takılı kalma. Eğer orjinale çevirmek istiyorsan telefonun rengine göre dosyaları indir. Buradaki anlatım dahilinde yükle. Yükledikten sonra olmaz fakat güncellemeleri göremezsen. Konuda verdiğim linkteki anlatıma bakarak telefonun product kodunu düzeltirsin :oke:

• Beğen
zero12

zero12

Üye
Telefon listesinde c5 03 RM-697 yok :(