Cepten FaceBook'a Girmek Bedava Gir İçeri ( Mamilim90 Farkıyla)

Sponsorlu Bağlantılar

mamilim90

mamilim90

Üye
    Konu Sahibi
Cepten FaceBook'a Girmek Bedava Gir İçeri ( Mamilim90 Farkıyla)
Evet Yanlış Duymadınız Facebook Bedava Bu Prgramı hemen İndir YUkle Telefonuna

NOT:

Bu Bedava Sadece gnctrkcll Geçerlidir Ve 26 Şubata Kadar ....
Hiç Biyere Üye Olmanıza Filan gerek yok Tek Şart gnctrkcll

iNANMAYANLAR OLABİLİR DENEMESİ BEDAVA KONTÜR GİTMİYOR ARKADAŞLAR

Bu arada Program Jar dır...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Ferzan, Necmati, Maxis_ ve 8 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
paylaşım yaparken lütfen dosyalarınızda paylaşım harici dosyalar eklemeyin..

bayon

Üye
iyide mesaj göndermek bundan daha kolay değilmi :s üyelik felan yapmıyosun kı gencturkcell de bildıgım kadarıyla 2222 wap yazıp gonderıyosun bu kadar....

zx6r

zx6r

Üye
gerek yok yaa uğraşmaya deymez zaten bende 3 aylık paket var
yinede sağol

bayon

Üye
:oke:evet arkadaşın bize sunduğu yöntem orjınal yontemınden daha zahmetli ama sağolsun emeğine sağlık

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Bencil davranmaya gerek yok arkadaşlar.. Uğraşmak isteyen de vardır istemeyen de.. Paylaşımınız için Teşekkür ederim...

bayon

Üye
görüşümüzü söylüyoruzz arkadaşım yorumlarını millete sataşmadan yaparsan seviniriz ;)

FK5896

FK5896

Üye
ben gençturkcell li değilim arkadaş bana söyledi turkcell liler ücretsiz giriyo bende girdim a gir dedi bende denedim ilk önce satın al 30 knt falan diyodu bide satın almadan devam et vardı ona tıkladım girdim akşama kadar açık kaldı ve knt gitmedi ilginç..:hmmm

AnakondaTR

AnakondaTR

Üye
bunu bilmeyen yok zaten boşa emek vermişin

xLEPRECHAUNx

xLEPRECHAUNx

Üye
Ben vodafonun açığını buldum internet bedava bakalım açığı ne zaman bulacaklar

Kontrol

Kontrol

Üye
hazır konu açılmışken sorayım; turkcell üzerinden facebook'a farklı tarayıcılardan giremiyorum ?

Firefox denedim olmadı, 6630'un orjinal tarayıcısından giriyor.. Var mı farklı tarayıcı kullanan ?

bayon

Üye
hazır konu açılmışken sorayım; turkcell üzerinden facebook'a farklı tarayıcılardan giremiyorum ?

Firefox denedim olmadı, 6630'un orjinal tarayıcısından giriyor.. Var mı farklı tarayıcı kullanan ?

hayır turkcell de farklı tarayıcı kullanamazsin çünkü farklı tarayıcı da senin numarani göremez ve turkcelli olduğunu anlayamaz. O yüzden orjinal tarayıcıyı kullanmak zorundasin

heackear

Üye
hayır turkcell de farklı tarayıcı kullanamazsin çünkü farklı tarayıcı da senin numarani göremez ve turkcelli olduğunu anlayamaz. O yüzden orjinal tarayıcıyı kullanmak zorundasin

proxy ve wap destekli bir tarayıcı kullanırsan girebilirsin diye biliyorum çünkü vodafone live da girilmiyorda ben netfront 3 kullandım proxy ayarlarını yapınca girdi ama turkcellde olurmu onu bilmem

Ben vodafonun açığını buldum internet bedava bakalım açığı ne zaman bulacaklar

3g yazıp 3636 yollayınca bir aylık 100 mb bedava internet veriyorlar yani açık falan bulmamışsın :kop:

Kontrol

Kontrol

Üye

Teşekkürler dostum :) :oke:

NİŞANCİ

Üye
emeğe saygı

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
emeğine sağlık

xxkaan46xx

Üye
saol allah razı olsun yiğen

zır_deli

Üye
ya benim bir sorum olacak şimdi ben adresine giriyorum telefonumdan ilk önceden wap profilinizi kontrol edin diyordu şimdi o gitti servis kullanılamıyor yazıyor :bangin: lütfen yardım edin

siliman

siliman

Üye
sağol

numbbuz

Üye
Slm arkadaşlar bedava facebook girmek isteyenler bunu denesin yüzde yüz ise yapıyor hatin ne olursa olsun telefonunun wap yada servisler bölümüne şu adresi yaz http//0.Facebook.Com yüzde yüz çalışıyor arkadaşlar

Üst Alt