=> Cepte Google Çeviri Türkçe (by Bulgay)

Sponsorlu Bağlantılar

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
=> Cepte Google Çeviri Türkçe (by Bulgay)
Evet arkadaşlar işte beklenen oldu.Google Çeviri artık s60 telefonunuzda hem de türkçe...Internet bağlantısı kurularak çok kolay bir şekilde cümle ve kelime çevirisi yapabilirsiniz.Birçok dil var...Bir teşekkürü çok görmeyin derim...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: x-forum, yunus3787, Revengeful ve 16 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

zaza

zaza

Üye
teşekkürler sağol :)

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim beyler...

Terzi38

Terzi38

Üye
Kardes bu progrdmı daha once kullanıyordum sonra licence diye bi tex sayfa gibi bi sayfa açılıyor çeviri yaparken aynı sorun senin bu paylaştığında da var galiba lisans istiyor

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Kardes bu progrdmı daha once kullanıyordum sonra licence diye bi tex sayfa gibi bi sayfa açılıyor çeviri yaparken aynı sorun senin bu paylaştığında da var galiba lisans istiyor

hocam 6630'da sorunsuz çalışıyor.Ben kullanmıyorum bu programı.Genelde cepten çeviri sitelerine girip öyle hallediyorum işimi.Daha kolay oluyor.Ama ne olur ne olmaz diye telde bulunduruyorum.Şifre falan istemedi daha.2 haftadir kullanıyorum...

Terzi38

Terzi38

Üye
Ben 1 kaç ay kullandım ondan sonra licence diye başlayan bi sayfa açılıyor çeviri yaparken böyle cümleleri çeviri yapan bi site falan varmı cepten girebileceğinmiz

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Ben 1 kaç ay kullandım ondan sonra licence diye başlayan bi sayfa açılıyor çeviri yaparken böyle cümleleri çeviri yapan bi site falan varmı cepten girebileceğinmiz

birsürü var hocam.Google'den cümle çeviri diye yazın.Aslında google çeviri'yi nette de kullanabilirsiniz.Yani google üstünden...

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Guzel paylasim.Emegine saglik. :maxicep:

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Benden daha şifre istemedi ya

by berk

by berk

Üye