[cepiperez] Whatsup

Sponsorlu Bağlantılar

arslanseyda

arslanseyda

Üye
merhaba. Zip dosyasını indirdim. Dosya yöneticisi de indirdim ki zip dosyasını açabileyim diye. Dosya yöneticisinde WHatsUp'u buluyorum ama sanırım dosyayı çıkart'mam gerekiyor. Ancak buna yetkiniz yok diyor.. Ne yapmam lazım. Çok uğraştım. Yardımcı olursanız sevinirim..

• Beğen
Tepkiler: leylocan

leylocan

Üye
merhaba. Zip dosyasını indirdim. Dosya yöneticisi de indirdim ki zip dosyasını açabileyim diye. Dosya yöneticisinde WHatsUp'u buluyorum ama sanırım dosyayı çıkart'mam gerekiyor. Ancak buna yetkiniz yok diyor.. Ne yapmam lazım. Çok uğraştım. Yardımcı olursanız sevinirim..
aynıSı bendede oluyor farklı bi kullanım metodu.varmı

arslanseyda

arslanseyda

Üye
aynıSı bendede oluyor farklı bi kullanım metodu.varmı

bu adresteki attachment(ekteki) linke tıklayın. Hemen indiriyor telefona ve kurulum gerçekleşiyor. Ben dün sorunsuz kurdum ve wazapp'la kontak kurduktan sonra wazapp'ı kaldırıp whatsup'ı kullanmaya başladım. Çok memnunum. Whatsap'tan bi farkı yok ve sorunsuz kullanıyorum.
wazapp'la kontak kurmasına izin verince tek bi sorun yaşadım; sohbet ettiğim bazı kişilere eski msjlarımdan gönderdi ve biraz ortalık karıştı (:

• Beğen
Tepkiler: leylocan

leylocan

Üye

bu adresteki attachment(ekteki) linke tıklayın. Hemen indiriyor telefona ve kurulum gerçekleşiyor. Ben dün sorunsuz kurdum ve wazapp'la kontak kurduktan sonra wazapp'ı kaldırıp whatsup'ı kullanmaya başladım. Çok memnunum. Whatsap'tan bi farkı yok ve sorunsuz kullanıyorum.
wazapp'la kontak kurmasına izin verince tek bi sorun yaşadım; sohbet ettiğim bazı kişilere eski msjlarımdan gönderdi ve biraz ortalık karıştı (:
evet yükledim ve kurdum =) şimdide kayıt hatası diyor

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Arkadaşlar whatsupta ben mesaj göndericen mesajın sonuna eklediğim ifadeler görünüyor(gülücük vb.) ama karşı tarafında gönderdiği ifadeler gözükmüyor sebebi nedir ve çözümü nasıl oluyor bilen var mı ?

leylocan

Üye
ylmzozkn

ylmzozkn

Üye
arkadaşlar whatsup sorunsuz kullanıyordum ancak ne oldu bilmiyorum durup dururken profil resmi koyamamaya basladım nasıl düzeltebilirim ?

Bella066

Bella066

Üye
arkadaşlar whatsup sorunsuz kullanıyordum ancak ne oldu bilmiyorum durup dururken profil resmi koyamamaya basladım nasıl düzeltebilirim ?
Bende de aynı sorun var hatta tüm kullanıcılarda ama henüz bi çözüme ulaşamadık bekliyoruz düzelebilirmiş

craft116

craft116

Üye
ne zamana bu whatsup resim proglemi düzelecek ?

devel-su

Üye
resim problemi düzeldi sonunda..

craft116

craft116

Üye
Warehouse (openrepos.net) üzerinden en güncel sürümü yüklemeniz yeterli...
teşekkürler ama bunun linki falan yokmu birde bunu yüklediğimde tekrar terminalden kod yazmam gerekecek mi?
teşekkürler ama bunun linki falan yokmu birde bunu yüklediğimde tekrar terminalden kod yazmam gerekecek mi?

tamam tamam oldu şimdi hiç birşey yapmıyomuşuz indirip devam ediyormuşuz birazda yenileme yapmış güzel olmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık ne diyeyim :)
kendi kendima alıntı yapan sadece benimdir herhalde :D neyse herkese iyi geceler :D

Seglopsi

Seglopsi

Üye

Üst Alt