[cepiperez] Whatsup

Sponsorlu Bağlantılar

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
[cepiperez] Whatsup
Wazapp'ın yerini alacak yeni Whatsapp istemcisidir.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Geliştirici yeni bir bilgisayar alana kadar tek ve son güncel sürüm bu olacak. Merak ettiğiniz özellikleri sorarsanız açıklayabbilirim. Baya bir özelliği var uygulamanın görüleceği üzere.

mesaj alamayanlar şu siteyi ziyaret etsin:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: exrem80, cilleci, myusdat42 ve 2 diğerleri

MertcaN9

MertcaN9

Üye
0.3.4b çıktı hocam güncelle istersen ve benden de tavsiye hayatım boyunca symbian dahil kullandığım en mükemmel whatsapp işlemcisi harika fonksiyonlar var resimler ne ki mutlaka denemelisiniz... wazzapı ezer geçer wazzap hesabı olanlar bunu indirdiğinde açtığında o telefon yazma kısmında ünlemli bir uyarı var wazzap hesabını içe aktar yazıyor ona basın sonra mis gibi kullanın paylaşım için çok teşekkürler abi

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
3.4b sürümü sorunludur. Bazı ayarlar kaydedilmiyor ve eski haline dönüyor. Ben proje başlangıcından beri kullanıyorum pek çok hatanın ayıklanmasına ve özelliğin eklenmesine (fikir olarak) katkıda bulundum, şu anda 3.4 son stabil sürümdür. Eğer geliştirici projeye yeniden başlayacak gücü kendinde bulabilirse daha iyi sürümlerle konu güncellenecektir.
güle güle kullanın.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
ben henüz sorun yaşamadım 0.3.4b de üstadım bu arada teşekkürler bu güzel projede emeklerinizden dolayı

dawid

dawid

Üye
ustadim 2014 ten sonrasi icin yenilenirmi acep

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
Evet yenilenir.

dawid

dawid

Üye
oh be super baska telefon begenemiyorum da ustadim

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
Anlıyorum, şu anki sürüm de uzun süre işini görür. wazapptan daha stabil olması bile yeterli.

dawid

dawid

Üye
evet cok iyiya ustadim su windows tan skype i biri portlasa yada tango olsa super olur ha bide line eklense super olucak

MertcaN9

MertcaN9

Üye
skype var zaten çok da stabil amerikadan dayım ile görüştüm hiç sorun yaşamadım tek sorun görüntülü konuşmanın olmaması

dawid

dawid

Üye
iste bende onu diyorum skype var ama n9
skype da goruntulu gorusme yok

Lante21

Lante21

Üye
Bence bu wazapptan daha iyi olmuş

Seglopsi

Seglopsi

Üye
wazapp dan daha kullanışlı olduğu kesin. kod gelmeme sorunu sanırım bu uygulamada da var. bu linkten gönderdim. bu şekilde çalıştırdım.

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
wazapp hazırda çalışıyorsa tüm database'i ordan taşıyabiliyorsunuz. aktivasyonsuz olarak kullanabiliyorsunuz. hatta öyle ki bende hem wazapp hem de whatsup yüklü ve ikisi de çalışıyor.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
ben bu tarz programları fazla kullanmıyorum da test amaçlı bakıyorum. ikisi aynı anda çalışıyorsa iyi bişey bu.

herofahri

Üye
wazapp olmadan da çalışıyomu whatsup.bende ikiside var aynı anda çalışıyo hata vermeye başladı resim göndermiyo

Seglopsi

Seglopsi

Üye
çalışıyor. ikisini aynı anda açarsanız bazı sorunlar ile karşılaşmanız normal. birini tam kapatmadan diğerini açmayın. eğer tam kapatamayı bilmiyorsanız birini çalıştırdığınızda diğerini hiç açmayın.

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım ikisini aynı anda çalıştırmandaki amaç nedir?
böyle bir şeyi başka bir sistemde yapmaya kalksan bir daha whatsapp kullanamazsın. sadece whatsup'u kullan, wazapp olmadan da kayıt yptırabilirsin halihazırda kaydolmadıysan.

herofahri

Üye
iyi madem whatzapp i siliyorum.çünkü o varken yüklemiştim bi baglantısı yok demekkı

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Arkadaşlar herkese merhaba. Uygulamayı yükledim ancak gönderdiğim mesaj karşı tarafa iletilmiyor sizce sorun ne olabilir?

Üst Alt