Cep Vakit Geri Döndü (Cep Vakit 2018)

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Cep Vakit Geri Döndü (Cep Vakit 2018)
Birçoğumuzun kullanıldığı forumumuzda sürekli paylaşılan namaz vakit programının yapımcısı tarafından 2017 nin sonunda desteği kesilmiş . Artık destek ve güncellemesinin artık verilmeyeceğini belirtmişti.
Bugün yoğun istek üzerine cepvakit programının 2018 , 2019 ve sonraki senelerde desteğinin devam edeceğini belirtilmiş .
Eğer sizde 2019 yılında ilinizin namaz vakitlerini cepvakit programında görmek istiyorsanız :

"2019 yılı programımız için il başına sponsorluk ücreti 50 TL 'dir (Yıllık namaz vakit verilerinin temin edilmesi ve diğer masrafların karşılanması için ihtiyaç duyulmaktadır). Taleplerinizi lütfen [cihadakansu @ gmail.com] adresine iletiniz"

Buradan yapımcısı Cihad AKANSU ' ya teşekkürler. Sponsurluk ücreti biraz pahalı mı ne ?

İndirmek için :

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34 ve PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Biraz değil çok pahallı, beşin yanındaki sıfırı atsa belki o zaman alıcısı çıkar :)
Bulunduğunuz ilin 1 haftalık namaz vakitlerini, diyanetin sitesinden öğrenebilirsiniz, opera hızlı erişime kaydedip.
Ben öyle yapıyorum. İnternet olmayan yerde mawakit (S^3) işe yarıyor, yılda birkaç defa kalibrasyon yapıyorum.

• Beğen
Tepkiler: musleysa ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Verenler oluyor . Yıl sonuna doğru ucuzluyor biraz .

Üst Alt