Cep Telefonundan PC'yi Yönet (Phone Remote Control v5.2 + v5.1 + BRC v4)

Sponsorlu Bağlantılar

cacakral

Üye
arkadaşlar bnm ji samsung gt c 3053 de select phonun yanında none yazıo yardım plss

cashRoot

Üye
Ya kardeş Ben programı fln kurdm sadece telefonumu programa nasl tanıtıcam telefon pcyi tanıor

ercayy

Üye
kardes com kactan baglanıor biliormusun,onun ayarını yaptinmi

--------------- Ekleme ---------------

Ya kardeş Ben programı fln kurdm sadece telefonumu programa nasl tanıtıcam telefon pcyi tanıor
sorununu biraz daha acsan,programı pcye kurdun telefonunada kurdun,ama ikisi arasındaki bağlantıyımı yapamıosun

regola5

Üye

bende select phone ile connect phone basılmıyor. lütfen yardımcı olun

bende select phone ile connect phone basılmıyor. basma yerleri sönük telefonumun modelini seçemiyorum

aynen:megafon::megafon::megafon::megafon::megafon::megafon::megafon::megafon::megafon::bann:

abcf

Üye
Arkadaşlar ben de bu programı nokia 5800'da wireless ile kullanmak istiyorum. deneyen var mı ??
Ayrıca bu programı wirelessde kullanan arkadaş varsa yazabilr mi tecrubelerini... Teşekkürler
(Ben deneyince inşallah deneyimlerimi paylaşıcam.) vesselam

ReaqL

ReaqL

Üye
5800 La wifi ile kuLlanıorum program gusel de CoK yavaş Kare kare iLerLetiosun mouse (u).Pc deki programda setting e tıkLıosun wifi ye giriyosun enable wifi ye tıkLısoun we altta set passcodeye bi şifre beLirliyosun ki telefonda bagLanırken aynısını giriceksin. telefondaki ayarsa setting-wifi settingden şöle OLucak. Ip yi sorucakk telde onuda kuLLandıgın ıp yi yazıcaksın. port zaten pcdekiyLe aynı. Passcode ise pcdeki yazdıgıN passcodenin aynısını yazıosun o kadar.wifi yi kuLLancak arkadaslar teLefon secimi yapmasına gerek yok.

abcf

Üye
@ ReaqL
Teşekkürler kardeşim. Yararlı bilgiler oldu benim için.. Çok sagol:oke:

cratec

cratec

Üye
n76 da çalışmadı

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
arkadaşlar harika çalışıyor :oke:

haruntanyeri

Üye
herşey için çok teşekkür ederim gerçekten çalışıyor

UGRDRSN

Üye
Masa Üstü Makınalarda Çalışıyormu Kardesim Tam Acikla !! "2 Ekmek 1 Kola" Gibi Yazmizşın Olmamış

ohhhtay

Üye
kardeş direk wifi yle çalışmıyo

hbahadir

Üye
ben denedim program çalısıyor
select phonu bulamayan yada calıstıramayan arkadaslar.
telefondan bilgisayara baglanını o zaman çalısıyor zaten orda ingilizce olarak öle yazıyor telefondan baglanmanız önerilir diye ben denedim on numara çalısıyor program

efem213

Üye
n79 kullanıyorum bilgisayarımda bluetooth yok anlamaadığım olay wifi ile bağlanırken pc ıp yazıyom settings te enable da seçtim şifryide aynı şifre girdim fakat tel bağlanmıyo yardımcı olursanız çok sevinrim arkadaşlar şimdiden teşşekkürler

dediğinizi aynen yaptım n79 kullanıyorum wifi de enable seçtim şifre aynı girdim ıp adresini pcdekiyle aynı yaptım ama connecting yazıyo ve bağlanmıyo süre aşımı diyo üstelik pcdeki programdada sarıya dönmüyo yardımcı olursanız sevirinirim

PRHACKX

PRHACKX

Üye
Teşekkürler....

playboy2012

Üye
ya select phone yazısına tıklanılmıyo ndn bi yardım edin acillllll

keslan125

Üye
selamun aleykum
Wi-fi de sorun yasiyorum baglanmaya calistigimda

IOExeption: java.io.IOExxception:
SybianOS error = 34:
Allgemein: Systemfehler diye hata veriyor

Pcde java kurulu degil ondan olabilirmi acaba ?

yusufazman

Üye
E72 de sorunsuz çalışıyor.teşekkürler

alifur

alifur

Üye
Eywabi saolasın güzel bi program

Üst Alt