Cep Telefonundan PC'yi Yönet (Phone Remote Control v5.2 + v5.1 + BRC v4)

Sponsorlu Bağlantılar

osmanli123

Üye
Selamın Aleyküm bende nokia 3600 Slide var verdiğin programın içinde 3600 slide için kontrol programı yok uyumsuz diyor telefonda sende varsa veya bulabilirsen burada paylaşabilirmisin.Şimdiden teşekkürler.

ngagecls

Üye
Java Client adlı dosyasının içinden telefona kuracağım jar dosyası çıkmadı

inconsolable46

Üye
bu jar dosyasını bulamadım

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar tlfona yükleyeceğimiz jar. dosyasını bulan varmı

EGE_YÜKSEL

EGE_YÜKSEL

Üye
arkadaşlar siz telefonu pc denn uzaklaştırınca hata verir.

bu arada 5200da denenmiştir;):nargile::nargile::maxicep::maxicep::gun1::gun1:

excelance333

excelance333

Üye
Sağol dostum

rapman

rapman

Üye
no correct service found ! hatası veriyor yardım edin lütfen.hatanın kaynağı galiba pc ile telefon arasında bi bağlantısı noktası yok com falan yardımcı olursanız sevinirim.nasıl kuracağım bunu çok lazım bu bilgi bana.

.fatal1ty.

Üye
Select phone tıklıyorum telefonu buluyor ama bağlantı yapamıyor. Nasıl yapıcaz??

fullspeed89

Üye
ben hiç select phone fln demeden direk bağlandım oldu :)

ama bir sorun var menüde ekran yan oluyor ama fare ile pc yi yönetirken çıkan masaüstü ekranı yatay olmuyor bunun bir çözümü varmı?

cakal_78

cakal_78

Üye
sağol hocam

ercayy

Üye
musa dilek kardesim ii güzel programı eklemişsin eline yüreğine sağlım ama ölece bırakıp gitmişsin,bende çok uğraştım ama kuramadım,select phone yazısı sönük,dediklerini harfi harfine yerine getirdim en az 4-5kez,yorumlardada birkaç arkadaşda aynı dertten müzdarip,bize yardımcı olabilrisen çok müteşşekkir olacağız,saygılar hayırlı günLer

--------------- Ekleme ---------------

musa dilek arkdasimiz belliki mesgul,veya nete girecek bi konumda deil,ben n79 kullanıcısıyım,phone select tıklayamıordum bu sorunu hallettim,eğer halen bu sorundan müzdarip arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim,ister pm atin ister buraya yazın farketmez

kenny @lp

kenny @lp

Üye
teşekkürrr:hmmm

mobilhell

Üye
babam iyi saol ya

eyvallahbaba

Üye
ercayy arkadaşım bende n79 a kurdum ama select phone sorununu çözemedim nasıl çözdüğünü burada anlatırsan çok makbule geçicek şimdiden teşekkürler

ercayy

Üye
ercayy arkadaşım bende n79 a kurdum ama select phone sorununu çözemedim nasıl çözdüğünü burada anlatırsan çok makbule geçicek şimdiden teşekkürler
eyvallah baba anlatayım:d burda yazan ne varsa aynen uygula,pc ye kur programı,.jar dosyasınıda telefona kur,select phone bende görünmedi halen de görünmüo ama aradaki bağlantıyı farkılı bi yöntemle yapıca uygulama tam fonksiyonuyla çalışıo,telefondaki programı aç,settings'e gir orda bluetooth settings e gir orda iki tane kutucuk var 1.direct 2.com port,com portu tıkla daha sonra ana yere gel yine,ve search bluetooth de bilgisayırını görecektir,pc masaüstünde sağ alt tarafda bi uyraı çıkacak,ordan kaçıncı portdan bağlanma girişiminde bulunduğunu göreceksin,bende com 6 çıkmıştı mesela,daha sonra pcdeki programı aç onun ayarlarından bluetooth ayarlarına gir ordan com6 yı seç(sende hangi com çıkarsa onu seç tabiki:d) apply de,telefondaki programdan connect bluetooth dediğinde olay bitmiştir,mükemmle bi program,yattığım yerden film izliom pcde şarkı dinliorum,mouse controler var,isteediğin herşei yapıosun,umarım yapabilirsin,ben buralardayım anlamadğım bişi olursa tekrar yazz saygılarrrrr

bibastis

Üye
nokia 5800 da mouse kontrolü çalışmıyor.

muty53

Üye
eyvallah kardeş .. Programı yükledim sorunsuz çalışıyor

iboo_001

iboo_001

Üye
allah razı olsun kardeşşşş

aksi_onur

aksi_onur

Üye
eyvallah baba anlatayım:d burda yazan ne varsa aynen uygula,pc ye kur programı,.jar dosyasınıda telefona kur,select phone bende görünmedi halen de görünmüo ama aradaki bağlantıyı farkılı bi yöntemle yapıca uygulama tam fonksiyonuyla çalışıo,telefondaki programı aç,settings'e gir orda bluetooth settings e gir orda iki tane kutucuk var 1.direct 2.com port,com portu tıkla daha sonra ana yere gel yine,ve search bluetooth de bilgisayırını görecektir,pc masaüstünde sağ alt tarafda bi uyraı çıkacak,ordan kaçıncı portdan bağlanma girişiminde bulunduğunu göreceksin,bende com 6 çıkmıştı mesela,daha sonra pcdeki programı aç onun ayarlarından bluetooth ayarlarına gir ordan com6 yı seç(sende hangi com çıkarsa onu seç tabiki:d) apply de,telefondaki programdan connect bluetooth dediğinde olay bitmiştir,mükemmle bi program,yattığım yerden film izliom pcde şarkı dinliorum,mouse controler var,isteediğin herşei yapıosun,umarım yapabilirsin,ben buralardayım anlamadğım bişi olursa tekrar yazz saygılarrrrr

ercayy kardeş bende bağlanmıyor hiç bi şekilde telefonu buluyor tıklıyorum ama hata çıkıyor 'could not locate the brc client. is the phone application running?'' finish yazısı sönük kalıyor ne yapmamız lazım...

karizma_100

Üye
Gerçekten de süper paylaşım.Denedim çalıştı n70'de.Teşekkürler.

mithat44_44

mithat44_44

Üye
kardeş galiba bilgisayarın da Bluetooth yok varsada telefonda yok veya telefonun Bluetooth aygıtı veya pc ki bozuk ben 6680 ile yaptım oluyor süper bir program

Üst Alt