Cep Telefonundan PC'yi Yönet (Phone Remote Control v5.2 + v5.1 + BRC v4)

Sponsorlu Bağlantılar

musadilek

Üye
    Konu Sahibi
Cep Telefonundan PC'yi Yönet (Phone Remote Control v5.2 + v5.1 + BRC v4)
Cep Telefonundan PC'yi Yönet (Phone Remote Control v5.2 + v5.1 + Bluetooth Remote Control v4)
Phone Remote Control 5.2 ve 5.1 ve Bluetooth Remote Control 4 (Cep Telefonu ile PC'nizi Yönetin)
--------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar bu programla telefonunuzdan bilgisayarı yönetebiliyorsunuz.
(Örneğin; PC yi kapayabilir, winampı çalıştırabilir, monitördeki görüntüyü cep telefonu ekranında görebilir, mouseyi kullanabilir ve sabitdisklerinizdeki dosyalarınıza ulaşabilirsiniz vb.)
Son Sürümdür ve bu sürümlerde PC ile Cep Telefonunuz arasında Bluetooth veya WİFİ bağlantısı yapılabilimektedir..
Programın ismi v4 iken sadece Bluetooth u desteklerken Bluetooth Remote Control 4 iken sonradan desteği artınca Phone Remote Control olmuştur...
Programın çalışabilmesi için Microsoft .NET Framework 2.0 bilgisayarımızda yüklü olmalı. (olmazsa olmaz)

Kurulum ve Programın Çalıştırılması;
1. NET Framework 2.0 u kurduk.
2. Remote Control programını PC ye kurduk.Aynı Dosya içerisindeki .reg dosyasına tıklayarak işlemi onayladık.
3. Java Client adlı dosyada bulunan .jar dosyasını Telefonumuza yüklüyoruz.
4. Sonra PC ye kurmuş olduğumuz Remote Control programını calıştırıyoruz.
5. Açılan pencereden Select Phone a tıklıyoruz. Telefonumuzu seciyoruz ve sonra Finish e tıklıyoruz.
6. Sonra cep telefonumuzdan Connect diyoruz. Cıkan sorulara evet diyoruz. Bilgisayarımızı seciyoruz.
7. Artık baglantı mümkündür ve işleme başlayabilirsiniz.Zaten telefonun ekranındanda anlayabilirsiniz.
(PC mizde Saatin yanındaki yıldız maviden sarıya dönmüsse baglanmisiz demektir...Sadece 4.sürüm için geçerli.).
8. Sonra artık örneğin diğer odadan PC yi kontrol edin...

Desteklediği Telefonlar:
Sony Ericsson: (2005 ten sonraki tüm telefonlar) W880i, W850i, K800i, K610i, W550, K750i, Z520, P990 ve digerleri...
Nokia Serie 60: (2005 ten sonraki tüm telefonlar) 6680,6681,3230,6670,6260,7610 ve digerleri...
Nokia Serie 40: (2005 ten sonraki tüm telefonlar) 6230, 6230i ve digerleri...
Nokia Nseries: (tüm modelleri) N70, N95 ve digerleri...
Nokia Eseries: (tüm modelleri) E60, E65 ve digerleri...
Samsung: (2006 dan sonraki tüm telefonlar) SGH-D900 ve digerleri...
Motorola: (2006 dan sonraki tüm telefonlar) Razer v3i ve digerleri...

Program İndirme Linkleri;
Phone Remote Control 5.2 ve 5.1 (Son Sürümler.Bluetooth ve Wİ-Fİ destegi)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Phone Remote Control 5.2 + Bluetooth Remote Control 4

Bluetooth Remote Control 4

(4.versiyon ve sadece Bluetooth destegi mevcut.)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İyi günlerde kullanın...Denenmiştir...
...musadilek...

• Beğen
Tepkiler: skynet, celebi67, Trackmania ve 24 diğerleri

murder52

Üye
sss

ademoz05

ademoz05

Üye
vayy teşekkürler dostum

mertis15

Üye
arkadaşım çok teşekkürler ellerine sağlık gerçekten çalışıyo hayran kaldım çok teşekkürler:):):):):):):)

heico

Üye
bende mi sorun var.programı yukledikten sonra açmaya çalıştıgımda bi anda bu programın CPU kullanımı %99 a çıkıyo ve bilgisayar nerdeyse kitleniyo.zar zor programı kapatıp normale dönüyo.bunun nedeni nedir acaba.yardımcı olursan sevinirim.bu arada bende N79 kullanıyorum hangi versiyonu yuklemek lazım.

macman

macman

Üye
eline koluna sağlık

156asd156

Üye
çok iyi

berqsan

Üye
arkadasım dedıgın gıbı pc ye yukledım telefonada.. ama bluetooth actım pc we telefonda ama hıcbısey olmuyor pcyı bulamıyor.. sadece 1 kez buldu ondada olmadı bıdaha yaptık olmadı bos lıste.. cam ayarı nasıl olmalı tam acıklayıcı bır yazı yazarsan sewınırım... tsklr

--------------- Ekleme ---------------

arkadasım dedıgın gıbı pc ye yukledım telefonada.. ama bluetooth actım pc we telefonda ama hıcbısey olmuyor pcyı bulamıyor.. sadece 1 kez buldu ondada olmadı bıdaha yaptık olmadı bos lıste.. cam ayarı nasıl olmalı tam acıklayıcı bır yazı yazarsan sewınırım... tsklr
.... we "Select Phone" putonu hep pasıf durumda ustunde none yazıyor sureklı hıcbısey olmuyor. lutfen olursa resımlı sekılde anlatırsanız sewınırız...

batuhanture123

Üye
kardeş bu programı nerden pc ye indircez..bulamadım yardımcı olursan sewinirim..

aznevi

Üye
tesekurler

silop_kms

silop_kms

Üye
Emeğine sağlık...

ishakbey

ishakbey

Üye
Selam arkadaşlar programları yükledim herşey normal çalışıyor ama neden PC masa üstünü telefonun ekranında siyah beyaz görüyorum???

Lütfen yardım....

Selam arkadaşlar programları yükledim herşey normal çalışıyor ama neden PC masa üstünü telefonun ekranında siyah beyaz görüyorum???

Lütfen yardım....

bonsaisama

bonsaisama

Üye
Teşekkürler ama eklenen dosya yok hatası veriyor?

slayedsoul

Üye
linkler geçersiz komut uyarısı veriyo. yetişemedik mi ?

burdan indirebilirsiniz =)

paRRaZiT ' Dyn

paRRaZiT ' Dyn

Üye
Link Bozuk Kardeşim :/

polat5_20

Üye
slm ben indiremedim

erdem69

Üye
ya linkler bozuk:S

unutamam

Üye
mause control e girince kapanıyo program bunu nasıl çözebiliriz ?

yokmu yardım edebilicek ?

cankeles

Üye
slm
linkler hala calisiyomu yoksa benmi indiremiyorum
yardimci olursaniz sevinirim

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
sağoll

Üst Alt