Cep telefonunda 2 saniyede sertifikalama işlemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Caddeji

Üye
Kardeş selam.Çok güzel bir şekilde sentezlemşsin bu çileli sertifika durumumuzu.Ben tüm adımlar doğrultusunda programdan faydalandım yalnız 1 kaç gün geçtikten sonra program logs error demeye başladı tam sertifika işleminde GO! yaptıktan sonra.
Nedir bunun sebebi ? Bir yardımcı olursan çok iyi olur senin programı çok tuttum o yüzden diğer alternatifleri pek beğenmedim.
Tekrar sağol.

alican_3

Üye
güzel paylaşım

bashkurt

Üye
eline sağlık

BLaCK_TeaR

Üye
sertifikası bitmiştir diyo :(

guvencdikmen

Üye
Sertifikası bitmiş süre diyorsa telefonun tarihini 2009 yapın

cem_95

Üye
saoL kardeş

Stevono38

Stevono38

Üye
bilader saolda bu 20 saniye sürer :d:

fatihkul

Üye
sertifikası bitmiştir diyo dediğiniz gibi 2009 a alıyorum gene olmuyo 2008 yapıorum 06 yapıorum olmuyo işte ne yapmam gerekiyo bu arada telefon nokia n8 ondan mı kaynaklı yoksa

--------------- Ekleme ---------------

bilen biri cvp atarsa sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

ohoooo bizi sallayan yok heralde bouna üye olduk galiba foruma

n73balikesir

Üye
ondan sonra size verdiğimiz sertifika dosyasının içinde iki adet parça var, biri c.e.r diğeri k.e.y o iki dosyayı dosya yönetici yardımıyla (ben x-plore programını kullandım) iki parçayı C/data/free signer klasörunun içine atın. Daha önce orada bulunan 3 dosyayı silin.

burda bahsedilen c:sürücüsü telefona ait sürücümü öyleyse Benim telefonda C.sürücüsünün içinde data/free signer klasörü yok.D sürücüsü yani hafıza kartı sürücüsünde data klasörü var içindede instal gibi klaösr vardı sildim.daha yolun başında takıldım.
NOT:ben sertifika aldım.cer ve dosyalrını hafıza kartına indirdim.ekteki figneide hafıza akrtına indirdim.ne yapabilirim.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

burda bahsedilen c:sürücüsü telefona ait sürücümü öyleyse Benim telefonda C.sürücüsünün içinde data/free signer klasörü yok.D sürücüsü yani hafıza kartı sürücüsünde data klasörü var içindede instal gibi klaösr vardı sildim.daha yolun başında takıldım.
NOT:ben sertifika aldım.cer ve dosyalrını hafıza kartına indirdim.ekteki figneide hafıza akrtına indirdim.ne yapabilirim.

Ekte bulunan uygulamayı yüklemeden o klasörler nasıl olacak acaba. Söylenenleri doğrı okuyup yapsanız hiçbir sorun olmayacak ama hem kendiniz sıkıntıya giriyorsunuz hemde beni sokuyorsunuz. Konuyu iyi okuyun ve aynen yapın, aman şunu okumasam da olur demeyin, derseniz bana bişey demeyin|-)

FaciaTurk

Üye
yüklenmiyorki dosyalar işe yarasın

omer423333

Üye
süreesi gecmiş sertifakaaaaaaaaaaaa.....:nono:

gastroy

gastroy

Üye
Hocam sitesine üye oldum sertifikamın onaylanmasını bekliyorum ama Free Signer programını telefona kurmayı denerken "Süresi geçmiş sertifika" uyarısı alıyorum...:hmmm

Edit: Tarihi ay gün ve yıl olarak değiştirince işe yaradı :)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hocam sitesine üye oldum sertifikamın onaylanmasını bekliyorum ama Free Signer programını telefona kurmayı denerken "Süresi geçmiş sertifika" uyarısı alıyorum...:hmmm
Aldığın sertifika ile PC de sertifikala. Yada telefonun tarihini 1 yıl veya daha fazla geri al ;)

gastroy

gastroy

Üye
Aldığın sertifika ile PC de sertifikala. Yada telefonun tarihini 1 yıl veya daha fazla geri al ;)
Sağolun hocam tarih işe yaradı telefona kurdum programı :) Şimdi tek sorun sitesinin sertifikamı onaylamasını beklemek :)

ysf111

Üye
işe yaramadı istenen uygulama erişimine ulaşılamıyor gibi bişey diyor

mesut öncel

mesut öncel

Üye
zamanı ne kadar gerı aldıysam olmadı :S

zankos

zankos

Üye
yaptım fakat güncelleme hatası veriyor

mrtyvz

Üye
o kadar işlem gerçekten 2 sn. yemi sürüyor:)))))

izzo47

Üye
saol kardeşim super supersıınn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt