Cep Telefonu şarjdayken...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaza

zaza

Üye
Her zaman yatagimin kosesinde bir uclu priz bulunur. Yatak icin ayri sarj cihazim vardir. Ve bu haberden cekinip vazgececek biri degilimdir. Olene kadar telefon basucumda yastik altinda...

maxirabit

maxirabit

Üye
Helva hazır mı peki:D
şaka,maka düşününce bile kötü patlaması ama isa artık sen daha yakınsın,fıstıklı olsun kardeşim:D

zaza

zaza

Üye
Helva hazır mı peki:D
şaka,maka düşününce bile kötü patlaması ama isa artık sen daha yakınsın,fıstıklı olsun kardeşim:D

Ben alışkınım kafanı yorma :D 3-4 defa elektrik çarptı birinde gözüm kararmıştı. Sonradan kendime geldim. Bir kere tüp patladı önümde :D Bidaha kaçak olan tüpü gece yarısı mum ışığında düzeltmeye çalışmayacağımdan eminim :D Bir ara yangın çıkmıştı evimizde ne adrenalindi ama :D Bide yan tarafta koyun yünü satan dükkan yandı. Dumanlı odada yatmaya devam ediyordum. Boğazım ağrımasa devam ederdim uyumaya ama neyse gelmiş geçmiş meseleler :D

maxirabit

maxirabit

Üye

Ben alışkınım kafanı yorma :D 3-4 defa elektrik çarptı birinde gözüm kararmıştı. Sonradan kendime geldim. Bir kere tüp patladı önümde :D Bidaha kaçak olan tüpü gece yarısı mum ışığında düzeltmeye çalışmayacağımdan eminim :D Bir ara yangın çıkmıştı evimizde ne adrenalindi ama :D Bide yan tarafta koyun yünü satan dükkan yandı. Dumanlı odada yatmaya devam ediyordum. Boğazım ağrımasa devam ederdim uyumaya ama neyse gelmiş geçmiş meseleler :D
Şu duman olayı kötü,neyse ki hissizlik bölümüne geçmemişsin. Çünkü dumanlı havayı çok soluduktan sonra boğaz ve göz yanması ve devamıda olursa zaten,öyle işte neyse geçmiş bitmiş.Geçmiş olsun.Aslında derinlere insek o kadar çok şey çıkar ki saymakla bitmez:)

technoshark

technoshark

Üye
Bu konu çok eski bir haberden yapılmış ayrıca o insan ölmüş ise yatakta fotosu ne arıyor ? ailesi o esnada resminimi çekmiş..

Ama gel gelelim bu s3 patlamasına.. Bu aradam mikro dalga fırına koymuş demişsiniz ama bu forumlarda çok ilgi konusu olmuş ve samsung bunun araştırmasını yapacağını belirtmişti... Kesin mi dalga fırında olduğu ? hangi haber de var yollarmısınız linkini merak ettimde

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
Bu konu çok eski bir haberden yapılmış ayrıca o insan ölmüş ise yatakta fotosu ne arıyor ? ailesi o esnada resminimi çekmiş..

Ama gel gelelim bu s3 patlamasına.. Bu aradam mikro dalga fırına koymuş demişsiniz ama bu forumlarda çok ilgi konusu olmuş ve samsung bunun araştırmasını yapacağını belirtmişti... Kesin mi dalga fırında olduğu ? hangi haber de var yollarmısınız linkini merak ettimde

yatakta ölmüş bi insan mı var yatak boş ? eli var o elide nerde çekilmiş belli değil.

jr_jamis

Üye
bu olay paltlma deil gardaş yüksek vltj gibin geldi baa..

Symbianize

Symbianize

Üye
Bi dakika adamın eli yanıyo kabulde nasıl ölüyor bomba değil bu adam öldürcek kadar basınç olcağını sanmıyorum en fazla telefon yanmıştır ki böyle şeylerden hiç korkmuyorum Allah korusun

eZeL634

eZeL634

Üye
Şu an telefon şarjda mesajlaşıp duruyorum önümde tamda korkmadım değil hakkaten :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt