Cep telefonlarından PC deki interneti kullanmak !!

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
tamam pc suite baglı durumda iken ,
telefonunda erişim noktası blutooth aygıtının adı olan yeni bir baglantı olustur ayarlar>bağlantılar dan !
Daha sonra, opera ayarlarıdna kullanılacka abglantı olarka bunu seç .

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

Shadowman07

Shadowman07

Üye
seciyorum ama bağlanmıyor...

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Telefonun kendi browser i ile deneyin bir de ..
Yada agile messenger e baglanın ..

AYrıca baglanmaya çalışırken, mrouter simgesi dalgalanıyor mu ? burası önemli, dalgalanması lazım. Ayrıca Bt nin etkin oldugu ve aktarım yaşandıgı, simge halinde telefonda görünüyor mu ?

Fallen

Üye
Selam arkadaşlar,

Bir iki basit nokta hatırlatmak istiyorum, öncelikle Agile Messenger kullandığım için onunla ilgili örnek vereceğim. BT üzerinden agile messengere bağlanmayı denemeden önce mRouter'in aktif ve bağlı olduğunu görünüz. ikinci ufak hatırlatma, msn'e bağlanırken kullanıcı adınızı dikkatli giriniz:

yanlış:
stonegolem

doğru:
[email protected]

Ben bu ufak ayrınıtıyı unuttuğum içn saatlerce uğraşmıştım, PC'deki msn'de "@hotmail.com" ekini girmediğimiz için açıkcası bu hiç aklıma gelmemişti.

saygılarımla...

infinite

infinite

Üye
dediginiz gibi en sagda pc sync donuo ama ben telden baglanamadim hala
daha yapilmasi gerekne seyler mi var
ve operadan baglanmay1 denyorum suan ama gprs isareti uzun zamandir sadece gidip geliyor

Fallen

Üye
Originally posted by infinite@Feb 14 2005, 09:54 PM
dediginiz gibi en sagda pc sync donuo ama ben telden baglanamadim hala
daha yapilmasi gerekne seyler mi var
ve operadan baglanmay1 denyorum suan ama gprs isareti uzun zamandir sadece gidip geliyor
Ben sadece Agile Messenger ile bağlanabildim. Cep telefonumdaki dahili browser (internet ikonu) ile bağlanamadım, çünkü bağlantı noktası oluşturamadım nedense. Opera'yı ise hiç kurmadım, işimden'den vakit kaldığı kadarıyla kurcalayabiliyorum, net bağlantısını kurabilirsem de haber vereceğim.

saygılarımla...

hyucek

hyucek

Üye
slmlar :) ben erişim noktasını söylediğiniz gibi bluetooth adı yapıyorum ama bağlanmaya calıştığımda kanımca şebekeyle ulaşmaya calışıyor. Çünkü hoparlorden o bilindik seslerden gelmeye baslıyor ve bağlanılamadı diye bir uyarıyla işleme son veriyor :) sinirlerim bozuldu :off:

Shadowman07

Shadowman07

Üye
beyler ben çok denedim olmuyor... kullanan biri insanlık namına şunu adam akıllı açıklamıyorki, bizde o kadar işimiz gücümüz varken bunla uğraşmayalım...
Saygılar..

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yeteri kadar bilgi verdiğimi düşünüyorum, anlatım dışında uzun uzun yazdıgım yerler de oldu sizlere cevap olarak ama hala yapamıyorsanız vekendinizden eminseniz, bir sorun vardır muhakakk bt yada telefon baglantısında .. NE diyebilirim.

Yapan arkadaşlarla özelden konusmanız en iyisi olacaktır.
Fallen ve Usta_Ash yaptı şimdiye kadar bu sitede sanırım, diğer yapanları bilmiyorum .

Usta_AsH

Üye
:nono: mail adresim[email protected]ayrıca msn adresim de oluyor burdan ulaşın forum kirlenmesin

Usta_AsH

Üye
kardeş msn nin bi kuralı var benim kabul etmem gerekir

TonyukuK

TonyukuK

Üye
beyler UIQ telefonunuza Opera Browser yükleyerek PC'nizdeki ADSL Bağlantısı üzerinden Net'e girebilirsiniz.. sadece yükleyin.. başka bişe gerekmez..

Usta_AsH

Üye
arkadaşım madem msn de küfür edeceksin neden ekledin beni

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ne küfrü yapmayın allahaskına :nono:

Usta_AsH

Üye
ya msn ye geldi bana küfür etti sonra sildi beni

ceryanci

Üye
arkadaslar yaptım oldu çalısıyo ama (doris le bağlanıyorum) bir problem sürekli bağlantı gerekiyo bağlansınmı diye soruyo mesela yahoo yu açarken 3 -4 kez soruyo tamam dedikçede açıyo sayfayı yavas yavas bunuda çözersem tamamdır yaw nasıl çözeriz bilen var mı <_<

süzinak

Üye
arkadaslar cahilliğimi mazur görün.... bu olay bluetooth un cektiği mesafe kadar gecerli di mi?

hyucek

hyucek

Üye
Originally posted by süzinak@Mar 2 2005, 06:44 PM
arkadaslar cahilliğimi mazur görün.... bu olay bluetooth un cektiği mesafe kadar gecerli di mi?
mutlaka. mesafe bile onem teşkil ediyor. bide yapabilseydik cok mesut olacaktım ama neyse. halimize sukretmek lazım. Telefonu olmayanlar da var :rolleyes:

Üst Alt